Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/hm_sugar/art/psy_holv.jpg)
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/hm_sugar/art/gwen_news.jpg)
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/styczen2011/styczen_psstore_hm.jpg)
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/styczen2011/btn_psn_esrb.jpg)
|
iPomarancz:20 Sty 11 11:44
|
|
I tak najlepiej się będzie grało w BTN na PSX.
|
|
gnysek:20 Sty 11 13:49
|
|
Moim zdaniem, na PS3 nie ma różnicy...
|
|
koksiko1:17 Lip 13 13:11
|
|
Dla mnie to super wiadomość bo mam PS3 ale w kurzach bo mam nudne gry ale jak udam mi się zdobyć HM to będzie chyba chodziła 24 na dobe moja konsolka
. |