Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

[obrazek]

Cała mapa w grze Harvest Moon Welcome to the Wind Bazaar, albo po prostu Grand Bazaar nie jest duża,
posiada 6 miejsc, są nimi:

Your Farm - Twoja farma
Waterfall - Wodospad
Race Track - Tor treningowy dla konia
Zephyr Town - Centrum miasta
Hotel Arena - Teren hotelu
Bazaar - Bazar

Your Farm- Miejsce Twojego zamieszkania, znajduję się tam twój dom, stodoła dla zwierząt i pola.
Na początku rozgrywki mamy odblokowane tylko jego pole do uprawy, ale z biegiem czasu możemy sobie dokupić jeszcze dwa dodatkowe pola. W domu jest też zabite deskami wejście do piwnicy, które możemy odblokować za 100000 G.
Na farmie znajduję się też Wiatrak, który na początku rozgrywki jest dla mnie niedostępny, ale automatycznie zostanie on odblokowany 23 dnia wiosny pierwszego roku.
Waterfall- Miejsce gdzie można znaleźć dom Lloyd'a, oraz wejście za wodospadem do krainy Emiko.
Znajduje się tam też drugi Wiatrak, który zostanie odblokowany 20 dnia jesieni.
Race Track- Znajduje się na lewo od Waterfall. Puki niezostanie odblokowany wejście zawadzają wielkie kamienie, które nie rozwalimy młotem. Gdy 2 dnia lata w drugim roku, burmistrz przyjdzie do nas i podaruje nam konia, wtedy automatycznie wejście zostanie odblokowane.
Zephyr Town- Centrum mapy, mieszka tam najwięcej osób, jest to również miejsce, w którym odbywają się wszystkie festiwale.
Hotel Area- Na tym terenie znajduję się hotel w którym mieszkają Daisy i później po 1 dniu zimy 1 roku, wprowadzi się tam również Amir. Ten teren zamieszkuje też Angelo, który ma domek niżej hotelu. Znajduję się też tam trzeci Wiatrak, który odblokujemy 17 dnia lata, jest to też miejsce gdzie możemy trenować jazdę na snowbordzie i deskorolce.
Bazaar- Miejsce gdzie średnio co tydzień organizuje się targi, gdzie możemy sprzedać swoje przedmioty, oraz zakupić różne rzeczy przydatne w dalszym etapie gry.

Dodane przez: kasiula03
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.