Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Harvest Moon Back to Nature

Harvest Moon Back to Nature
Nasza ocena:
10
Platforma: PlayStation
Wydana: 1999 (JP), 2000 (USA), 2001 (EU)
Inne z działu
Menu
Harvest Moon
Inne tytu�y
Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt


Elli


[obrazek][obrazek]
Elli jest sympatyczną i opiekuńczą pielęgniarką w klinice. Pomaga babci Ellen i swojemu bratu Stu. To prawdopodobnie najprostsza do poderwania dziewczyna.

Urodziny: 16 dzień wiosny (lub 20, gdy kolidują z Twoimi urodzinami)

[obrazek][obrazek][obrazek]
DzieńGodzinyLokacja
Codziennie poza środąCały dzieńW szpitalu
Środa6:00 am - 9:00 amW szpitalu
Środa9:45 am - 1:00 pmW domu Ellen
Środa1:40 pm - 4:00 pmW Supermarkecie
Środa4:45 pm - 7:10 pmW domu Ellen
Środa7:55 pm - 12:00 amW szpitalu
Ponieważ uwielbia kwiaty, a te rosną za darmo na wzgórzu lub w lesie, wystarczy je zebrać i wręczyć.

Rywal
Rywalem jest doktor Tim.

Scenki:
1. Pierwsze spotkanie jest w klinice. Elli zauważy, że się zraniłeś. Do wyboru będą dwie odpowiedzi - wybierz "Excurating Pain". Dostaniesz Plaster. Teraz idź do domu Ellen, przed wejściem będzie stał Stu. Daj mu Plaster. Przyjdzie Elli i podziękuje ci.

2. Któregoś dnia o 12:00 przyjdzie Elli i da ci Sandwicha, ale on Ci nie smakuje. Przyjdzie nazajutrz, też o 12:00 i historia się powtórzy. Trzeciego dnia znów to samo, tyle, że podskoczy Ci serce u niej.

Kocha
Bandage, Blue Magic Red Flower, Jewelry, Ketchup Recipe, Moondrop Flower, Orange Cup Fruit, Pink Cat Flower, Red Magic Red Flower, Toy Flower

Lubi
Apple Jam, Apple Pie, Blue Grass, Cake, Cheesecake, Chirashi Sushi, Chocolate, Chocolate Cake, Chocolate Cookies, Cookie, Fish, Grape Jam, Grape Juice, Greens, Grilled Fish, Fruit Latte, Hot Milk, Ice Cream, Milk, Mixed Latte, Popcorn, Pumpkin Pudding, Salad, Relaxation Tea, Relaxation Tea Leaves, Sandwich, Sashimi, Stir Fry, Strawberry, Strawberry Jam, Sweet Potato (potrawa), Vegetable Juice, Veggie Latte
Neutralne
Adamantite, Apple, Bamboo Rice, Bamboo Shoot, Bread, Bodigizer, Bodigizer XL, Boiled Egg, Butter, Cabbage, Carrot, Cheese, Cheese Fondue, Copper Ore, Corn, Cucumber, Curry, Curry Powder, Dinner Roll, Egg, Eggplant, Flour, Food Fiasco, Fried Noodles, Fries, Fruit Juice, Gold Egg, Gold Ore, Green Grass, Happy Eggplant, Honey, Jam Bun, Ketchup, Mayonnaise, Miso Soup, Mixed Juice, Mushroom, Mushroom Rice, Mystrile, Noodles, Oil, Orichalc, Pickled Turnips, Pickles, Pineapple, Pizza, Potato, Raisin Bread, Red Grass, Rice Ball, Roasted Potatoes, Silver Ore, Spa Boiled Egg, Spinach, Stew, Strawberry Milk, SUGDW Apple, Sushi, Sweet Potato, Tempura, Tempura Noodles, Tomato, Tomato Juice, Truffle, Truffle Rice, Turbojolt, Turbojolt XL, Turnip, Wild Grape, Veggie Pancake, Wool, Yarn Ball

Dislikes
Fried Rice, Green Pepper, Omelet, Onion, Pumpkin, Rice Omelet, Scrambled Eggs, Wine

Nienawidzi
Branch, Chicken Feed, Dead Weeds, Fish Food, Fodder, Fries Recipe, Garbage, Lumber, Poisonous Mushroom, Stone, Weeds, Winter Branch, Winter Lumber, Winter StoneOpinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
PauLLa92 Użytkownik jest offline 01 Wrz 11 19:51

Dzień przed świętem bogini można ją spotkać przed kliniką. Spyta jaka jest praca na farmie - do wyboru są 3 odpowiedzi, trzeba zaznaczyć "training", czy jakoś tak ;)
PauLLa92 Użytkownik jest offline 01 Wrz 11 19:52

O Elli mi chodzi...
pride Użytkownik jest offline 15 Lis 11 22:50

witam, mam problem, mam czerwone serce u papuri (różowe włosy), daję jej chwasty kwiaty prezenty do oporu, daje niebieskie piórko a on coś ,że i don't think about.... coś źle zrobiłem? proszę o pomoc
monika11 Użytkownik jest offline 21 Lis 11 15:58

jak zrobic by iec większe serduszko .ej typride rozbuduj dom bo ona musi sie do cb wprowadzic
pride Użytkownik jest offline 23 Lis 11 18:42

,,ej Ty" Monika11,dziękuje Miałaś rację
kagaya Użytkownik jest offline 04 Kwi 12 17:57

jakie prezenty można dawać Mary w lato żeby jej szybko serduszko urosło??
monika11 Użytkownik jest offline 19 Kwi 12 17:36

paulla92 daj jej napotkane zwierzaki
Jack97 Użytkownik jest offline 19 Maj 12 11:37

witam, mam już u Popuri czerwone serce, oświadczyłem się jej i termin ślubu wypadł na 30 dzień lata, ale nie wiem gdzie będzie ten ślub i o jakiej porze, już raz przechodziłem ten dzień i cały czas kręciłem się koło kościoła i chodziłem do Popuri, ale nic się nie stało. Czy to przez to nie mogę z nią wziąć ślubu, bo po pierwszym spotkaniu z nią nie poszedłem do wodospadu i nie wybrałem opcji "My sympaties"?
Ailon2012 Użytkownik jest offline 03 Sie 12 08:54

Pirade wiesz co to znaczy i don't think about że się rozmyśliła z tym związkiem
Ailon2012 Użytkownik jest offline 03 Sie 12 13:00

Mam pytanko na temat dzieci czy można mieć 2 dzieci czy nie proszę o odpowiedz
wiolaa155 Użytkownik jest offline 12 Sie 12 12:49

jeśli chodzi o Karen i o drugą "historyjkę" to kiedy ona przyniesie te kwiatki?;>
Ailon2012 Użytkownik jest offline 13 Sie 12 18:25

czy to prawda że w niedziele mary pracuje w bibliotece czy nie
Ailon2012 Użytkownik jest offline 16 Sie 12 13:51

stira Użytkownik jest offline 07 Paź 12 13:34

Mam problem z Elli.Od niedawna mam u niej czerwone serce ale jak daje jej niebieskie piorko to mowi ze musi skonczyc prace w klinice lub ze musi pomoc doktorowi.Co mam zrobic zeby za mnie wyszla?prosze o podpowiedz
Nikki Użytkownik jest offline 06 Lis 12 14:45

Wiem, że późno, ale...
Jack97 - jeśli nie zaznaczyłeś przy historyjce opcji "My sympaties", to masz pozamiatane, jak pisze przy opisie Popuri. Zapewne zacząłeś już grać od nowa, no ale na przyszłość będziesz już wiedział, co zaznaczyć.
Ailon2012 - nie można mieć 2 dzieci (mój brat nałogowo w to grał i jak pierwsze urosło, nie mógł mieć drugiego, poza tym, w menu Start jest ograniczona ilość widocznych serc tzn. pod przepisami jest obrazek żony, pod spodem dziecka, niżej psa i jeszcze niżej konia, gdyby można było mieć dwójkę dzieci, byłoby więcej miejsca)
stira - musisz mieć maksymalnie rozbudowany dom, żeby mieć dwa łóżka, wtedy powinna przyjąć pióro i za tydzień ślub (od początku gry staruję do Elli miałam pewność, że będzie moją żoną, gdy dała mi plaster i ja dałam go Stu, oraz gdy spytała mnie jak farma i odpowiedziałam jej, że Fun)
Lokiblond Użytkownik jest offline 10 Lis 14 20:02

ja mam czerwone serce u popuri ale nie chce wziąć ślubu więc kurde mam u kolejnej zaczynać
Kodzak1992 Użytkownik jest offline 21 Mar 15 13:11

jest jeszcze 1 scenka z popury gdy ona sie kloci z bratem przed domem i wiem ze trzeba wybrac 1 odpowiedz bo jesli ma sie u niej jakies serduszko to przy wyborze 2 odp to spadnie
to pamietajcie wybrac 1 odp tam co z tego dobrze zrozumialem ona mowi cos o wyjezdzie z miasta
Wika_S04 Użytkownik jest offline 25 Lip 15 12:12

Witajcie! Mam mały problem. 1 dnia, kiedy spotykam ją na farmie, i idę do niej (kiedy ryczy bo zabili psa czy tam coś) daję to "My sympaties", zostaję tam i czekam ok. 2 godzin, a ona dalej nie przychodzi z tym jajkiem! Robię coś nie tak? Pomocy, proszę!
P.S. Z góry dziękuję za pomoc
Siemandero Użytkownik jest offline 18 Mar 16 12:24

Co BD pisać żoną gdy BD w ciąży
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.