Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Harvest Moon Back to Nature

Harvest Moon Back to Nature
Nasza ocena:
10
Platforma: PlayStation
Wydana: 1999 (JP), 2000 (USA), 2001 (EU)
Inne z działu
Menu
Harvest Moon
Inne tytu�y
Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Dzień 1. Tego dnia rozpoczyna się cała gra. Nie można nic zrobić na farmie.
[obrazek]

Dzień 2 (Monday, 2nd Spring).
TV (Farmer Fran): Zasadziłem warzywa ale nie rosną! A czy te warzywa nadają się na tę porę roku? Nie, jest jesień a ja zasadziłem pomidory. Musisz sadzić odpowiednie nasiona odpowiednią porą roku.

GRA: Pierwsze co należy zrobić, to podejść do Toolboxa. Naciśnij X. Strzałkami przemieszczaj się po okienkach. Włóż do plecaka (góra) siekierę i motykę z Toolboxa( dół) (naciśnij X na narzędziu w toolboxie, a potem w plecaku). Naciśnij O aby wyjść. Opuść dom. Przywitaj się z burmistrzem (zapyta czy chcesz zwiedzić miasto), i wybierz "NO, THANK YOU" (albo stracisz 2 godziny na zwiedzanie). Potem przyjdzie Zack. Po tym wszystkim idź na pole. Za pomocą X powyrywaj chwasty. Kamyki przenieś w głąb pola (np. obok dużego głazu), kiedyś jeszcze je użyjemy. (pamiętaj o tym, że O się biega i skacze nad chwastami, a R2 wrzuca itemy do plecaka) Teraz R1 wybierz Siekierę. Zrąb drewno w okolicy 8x8 od górnego rogu pola (obok domu). Potem za pomocą R1 ustaw Motykę. Będziemy potrzebowali takie [obrazek] pole. Opróżnij plecak z kamieni (o ile je miałeś). Powinna być 9.00 więc zostaw pole (skończymy to potem) i idź do sklepu. Koniecznie idź obok winiarni, biblioteki, Elli i Thomasa. (zaraz dowiesz się czemu). Wejdź do sklepu. Podejdź do lady i naciśnij X. Kup 4x Rzepę (turnip).
[obrazek]opuść menu. Teraz zacznie się najlepsze... Wyjdź i zajdź do kliniki. Tam odbędzie się pierwsza historyjka z Elli. Z odpowiedzi wybierz "EXCURATING PAIN" dostaniesz bandaż. Teraz idź do domu Elli. Spotkasz Stu. Wyjmij Bandaż R2 i daj mu go . Wybierz "BECAUSE I GOT IT FOR YOU". Teraz wróć przed klinikę i skręć do Innu. Wejdź tam (musi być po 11.00). Spotkasz Ann (nie Annę) W odpowiedzi wybierz "SHE IS CUTE". Wypij wody (podejdź do lady i nacisnij ). Teraz (po 11.30) wróć do sklepu. W czasie historyjki wybierz "YOU SHOULD PAY". No i poznasz Karen. Wyjdź ze sklepu, przejdź koło Innu na Rose Square, potem Yodel Ranch i w końcu na Poultry Farm. Teraz ostatnia dziś historyjka, z Popuri. Po skończonej historyjce porozmawiaj z Rick'iem, albo skręć w dół. Wyjdziesz koło domu Gotza (koło drzwi weź jedno Blue Grass) do plecaka i idąc ścieżką dalej, dojdziesz do Gorących źródeł (Hot Spring). Tam pogadaj z Popuri. Wybierz "MY SYMPATIES". Niestety biblioteka jest nieczynna w poniedziałek, więc Mary poznamy jutro. Wróciłeś na farmę. Wejdź do kurnika, stań na wprost pojemnika na plony i wyrzuć trawę (Naciśnij R2 aby wyciągnąć / wsadzić item i X aby go rzucić). Wróć do gorących źródeł i weź 3x Korę Bambusa i 1x Blue Grass. Wróć na farmę i wyrzuć wszystko w kurniku. Teraz wyjdź i powróć do naszego zaoranego pola. Za pomocą R1 zmień narzędzia, aż pojawi się rzepa (jeśli grasz wg. opisu powinna tam być, jeśli nie to jest w Toolboxie). Stań na środku naszych poletek i naciśnij . Zrób tak na wszystkich 4 zaoranych fragmentach. Wróć do domu i w puste miejsce po rzepie załaduj konewkę. Wróć na pole. Podejdź do stawu i naciśnij X, aby napełnić konewkę. Potem podlej wszystkie rzepy. Minie 5.00. Nasz bohater zmęczył się trochę, więc idź do gorącego źródła (Gdy bohater przewraca się już, nie możesz używać narzędzi, bo za następnym zmęczeniem trafisz do kliniki, ale każde Power Berry powiększa wytrzymałość o jedno takie zmęczenie, czyli mając wszystkie Power Berry, możesz zmęczyć się 14 razy). W gorącym źródle spędzamy godzinę. Potem możemy wyjść (Wszystko X ). Dzisiaj zrobiliśmy bardzo dużo rzeczy więc proponuję iść spać. Nie zapomnij przytulić psa !!! Weź go do domu, to zawsze będziesz o tym pamiętał (zawsze go widzisz). Podejdź do lóżka i wybierz "Make Diary". Teraz zapisz grę (w razie gdyby jutro coś ci się nie udało).

Po dzisiejszym dniu mamy 370G i 0%.

Na następnej stronie ([2]) są screeny do dnia dzisiejszego, naciśnij [3] aby zobaczyć resztę opisu.

Strona: 1 z 6

Dodane przez: gnysek
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
PauLLa92 Użytkownik jest offline 01 Wrz 11 19:53

W Cedr trzeba uderzyć siekierą, nie motyką ;)
AdixU Użytkownik jest offline 12 Mar 13 22:38

Co do festynu koni, jest nie prawdą.
Zazwyczaj wygrywa ten, na którego najmniej odds jest postawione ale ja np. postawiłem raz na pierwszego, który miał właśnie najmniej odds i przegrałem(wygrał numer 6).
Wika_S04 Użytkownik jest offline 31 Lip 15 14:15

Mam pytanie, a nawet 2. 1.Czemu trzeba wrzucić blue grass i tamto drugie od kurnika, a nie tamtego, co stoi na farmie? 2. W opisie popuri, jest, że ona przyniesie to jajo po 1 historyjce, a tu nie???
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.