Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


[obrazek]Krowa
Maksymalnie: 12
CENA: 6000G
Ceny mleka:
Małe: 150G
Średnie: 250G
Duże: 350G
OPIS: Szczotkuj i rozmawiaj z krową codziennie. To czyni krowy szczęśliwe, dzięki czemu dają lepsze jakościowo mleko! Wypuszczaj krowy na zewnątrz, aby mogły paść się na polu trawy. Im więcej trzymasz je na zewnątrz, tym szybciej stają się szczęśliwe. Nie wypuszczaj ich z obory kiedy pada deszcz, jest zima albo nie masz trawy.

[obrazek]Kurczak
Maksymalnie: 12
CENA: 1500G
Wartość jajka: 50G
OPIS: Wystarczy kupić jednego kurczaka, nie ma potrzeby kupować więcej (po prostu wsadzaj jajka do inkubatora). Musisz karmić swoją kurę codziennie, a jeśli zapomnisz choć raz, to nie będzie dawała jajek 3 dni. Kurczaczek gdy się wylęgnie wkrótce dorośnie(7 dni). Kurczaki są tanie w utrzymaniu, ale gdy masz ich 12 w kurniku robi się trochę ciasno, i możesz mieć problemy z braniem jajek. Proponuję, aby było to pierwsze zwierzę które kupisz.


[obrazek]Pies
OPIS: Psa dostajesz pierwszego dnia gry od Ellen. Odda ci go, ponieważ nie może o trzymać w domu... Imię psa to Koro, ale możesz nazwać go jak chcesz. Nie potrzebujesz zajmować się psem, ale chowaj go do domu w śnieżne i deszczowe dni. Przyda się też na krety.

[obrazek]Koń
OPIS: Dostajesz konia pierwszego dnia Zimy na drodze do miasta. Szczotkuj i rozmawiaj z nim codziennie, żeby to dorósł szybko, i stał się dorosłym koniem. Kiedy jest starszy dostaje "sakwy" do których możesz wrzucać swoje plony. Jest to duża oszczędność czasu, tym bardziej, że w tym HM nie masz plecaka.

[obrazek]P - Chan
Nie możesz posiadać tego ptaszka (należy do Ellen) ale czasami ptaszek ucieka i trzeba go zanleźć.

Dodane przez: gnysek
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.