Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


W Harvest Moon SNES, jest bardzo dużo różnego rodzaju sekretów i senek. Oto większość z nich:

1. Magiczna Fasola
Kiedy będziesz chciał sprzedać krowę, może przyjść po nią Hawker. Jeżeli zgodzisz się na wymianę, on da ci magiczną fasolkę. Idź wiosną na wzgórze i zasadź ją. Najpierw wyrośnie z niej mała roślinka. Wyjdź ze wzgórza, i wejdź na nie z powrotem, a ujrzysz wielką fasolę. Na jej szczycie znajdziesz złotą kurę.
[obrazek]
Zapyta cię ona czy pracowałeś ciężko. Odpowiedz że tak, a da ci ona złote jajko. Scenka automatycznie przeniesie cię do wędrowca, któremu sprzedasz jajko za 10000 g!
[obrazek]

2. Złote narzędzia
W Harvest Moon SNES, możemy ulepszyć swoje narzędzia na złote. Każde narzędzie ulepsza się w inny sposób. Właściwie to my nie ulepszamy narzędzi, lecz Skrzaty, Bogini itd.

-Pewnego dnia zimy, przyjdzie do ciebie drwal, i zapyta się czy pożyczył byś mu młotek. Odpowiedz "Tak". Kiedy drwal odda ci młotek będzie on już złoty!

-Któregoś dnia, pod trzęsieniu ziemi przyjdzie do ciebie drwal, i powie że w lesie jest gdzieś źródło. Źródło jest za kamieniem, który spadł podczas trzęsienia ziemi. Stań przy samym źródle, i użyj na nim siekiery. Wtedy wyskoczy bogini, i zapyta czy ten twój topór był złoty? Odpowiedz NIE! (ten twój był przecież metalowy). Bogini ucieszy się, że są jeszcze na świecie sprawiedliwi ludzie, i w zamian da ci złoty topór!
[obrazek] [obrazek]

-Gdy któregoś dnia jesieni wyjdziesz z domu, zobaczysz leżącego na ziemi skrzata. Zagadaj z nim. Powie ci że od 3 dni nic nie jadł. Idź do lasu po grzyba, i daj mu go. On powie, że ci się odwdzięczy. Następnego dnia, twoja motyka będzie już złota!

-Pewnego dnia przyjdzie do ciebie drwal, i powie że słyszał z twojej farmy ogromny huk, i powie ci abyś obejrzał swoją farmę. Zobaczysz że z drzewa na farmie został tylko pień. Wejdź do niego. Zagadaj ze skrzatami. Jeden z nich zapyta się ciebie, jak się sprawuje kosa. Odpowiedz "Świetnie, nie używam często" NA drugi dzień twoja kosa będzie już złota!
[obrazek] [obrazek]

3. Małpa
Któregoś dnia, w gorącym źródle zobaczysz... Małpę!
[obrazek]

4. Królik
Któregoś jesiennego dnia idź do lasu. Zobaczysz tam królika. Podejdź do niego, nagle przyjdzie do ciebie myśliwy. Zapyta się co z nim robisz. Odpowiedz "Wypuszczę go na wolność". Myśliwy powie, że jeśli zapłacisz za niego 1000g królik jest twój! Zgódź się, a nie będziesz musiał płacić, a myśliwy puści królika wolno.
[obrazek]

5. Księżycowy Owoc
Na jesień jest bardzo dużo jedzenia w lesie. Na szczycie możesz nawet znaleźć bardzo rzadki Księżycowy Owoc. Jest on drogi. Jeżeli dasz go dziewczynie, wasze stosunki wzrosną!

6. Nasienie Kwiatu Śniegu
Na festiwal kwiatów, spotkasz wędrowce. Zaproponuje ci on Nasienie Kwiatu Śniegu, za 2000g! Kup to. Teraz musisz czekać do zimy. Zimą pójdź na szczyt, i zasiej tam kwiat. Przyleci do ciebie mały elf, podziękuje ci za zasianie kwiatu. W zamian dostaniesz Jagodę Mocy!
[obrazek]

7. Koń
Pierwszego dnia zimy, pierwszego roku wyjdź poza farmę a zobaczysz małego źrebaka. Od tej chwili konik jest twój!
[obrazek]

8. Błąd gry
Jeżeli jeszcze się nie ożeniłeś, a masz zamiar kupić Niebieskie piórko, to możesz zrobić ten bug!
-Kup niebieskie piórko od wędrowcy (niedziela)
-Idź z nim do kościoła, i daj niebieskie piórko żonie Burmistrza.
-Teraz daj piórko księdzu. Ksiądz zamieni się w żonę Burmistrza!
[obrazek]

Dodane przez: Czupur
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.