Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

FESTIWAL NOWOROCZNY
1 dzień wiosny
Niektórzy mieszkańcy zebrali się na wzgórzu, żeby przywitać nowy rok, a pożegnać stary. Wróżka może przepowiedzieć ci przyszłość.
[obrazek] [obrazek]

FESTIWAL KWIATÓW
23 dzień wiosny
Mieszkańcy zebrali się na placu w miasteczku, oddając cześć bogini. Możesz tutaj kupić perfumy dla swojej wybranki, oraz z nią zatańczyć. Dzięki temu festiwalowi możesz sobie poprawić kontakty u wybranki.
[obrazek] Flakonik różowy- 1000g
[obrazek] Flakonik Niebieski- 1000g
[obrazek] Flakonik zielony- 1000g
[obrazek] [obrazek]

FESTIWAL PLONÓW
12 dzień jesieni
Mieszkańcy zebrali się na placu w miasteczku, aby cieszyć się tegorocznymi plonami. Przynieś coś do garnka, a dostaniesz gulasz. Jeżeli nic nie przyniesiesz, też dostaniesz. Pod koniec wybierasz swoją partnerkę, z którą chcesz tańczyć.
[obrazek] [obrazek]

FESTIWAL JAJEK
20 dzień jesieni
Mieszkańcy zebrali się na placu w miasteczku, aby przystąpić do corocznego zbierania malowanych jajek. Burmistrz pokazuje kolor jajka, a my musimy odnaleźć takie same. Jajek szukamy w kufrach porozmieszczanych po całym mieście. Pamiętaj, że masz na to ograniczony czas, a jajka zawsze porozmieszczane są losowo, nawet gdy wczytamy grę. Nagrody za 1 miejsce to:
>1 rok> Jagoda mocy
>2 rok> Amulet chroniący przed huraganami
[obrazek] [obrazek]


FESTIWAL DZIĘKCZYNIENIA
10 dzień zimy
Ten festiwal jest inny od pozostałych, ponieważ możesz tutaj robić co chcesz, i wychodzić kiedy chcesz. Mieszkańcy wioski czekają na prezenty i podarunki od swoich przyjaciół. Ty możesz dostać ciasto od żony, oraz od dziewczyny, która cię lubi.
[obrazek] [obrazek]

FESTIWAL GWIAZD NOCY
24 dzień zimy

W tym festiwalu możesz wybrać się do 5 miejsc. W każdych z miejsc, znajdziesz jakąś dziewczynę. Festiwal ten zaczyna się od samego rana, i trwa aż do końca dnia. Pamiętaj, że przychodząc do którejś z dziewczyn, możesz sobie poprawić u niej kontakty. A oto gdzie znajdziesz każdą z nich:
Lokacje
Ann - UzdrowiskoEllen - Plac festiwalowy
[obrazek][obrazek]
Eve - BarMaria - Kościół
[obrazek][obrazek]
Nina - Wzgórze
[obrazek]

Uwagi:
- Kiedy festiwal skończy się, rolnik od razu idzie spać, więc nie zapomnij nakarmić wcześniej zwierząt. Wyjątkiem jest Festiwal Dziękczynienia (możesz wyjść, i wejść do miasteczka), i Festiwal Gwiazd Nocy (zaczyna się rano i trwa cały dzień), w tym drugim nie możesz karmić zwierząt, ale nie martw się- nie zachorują.

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.