Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


[obrazek]

Platforma: SNES
Rok Wydania: 1997
Producent: Natsume
RZUT OKIEM: Nasz dziadek umiera a my mamy 2,5 roku by doprowadzić farmę do użytku. Musimy plewić siać i rozkochać w obie jedną z pięciu kobiet w miasteczku by ta urodziła nam potomka.
GRAFIKA: Grafika pozostawia wiele do życzenie na pewno nie zachwyci ona graczy swoim pięknem, przypomina raczej ta z coomodorki a jak wszyscy wiedzą niebyła ona piękna i porywcza.
Ocena: 4/10
MUZYKA: Tak jak powyżej muzyka również bardzo słaba, grając przez dłuższy czas męczy ucho i najchętniej by się ją wyłączyło.
Ocena: 3/10
GRYWALNOŚĆ: No i to jest to co nas może przyciągnąć do tej gry, duża ilość sekretów, ciekawe rozwiązania których zaniechano w następnych częściach jak np. Bell Tree, pozwalają nam na to że do gry wracamy z chęcią a ta daje nam tyle radości co nowsze ładniejsze graficznie części.
Grywalność: 4 tygodni.
OGÓŁEM: Co tu można powiedzieć grę jest dość ciężko ocenić ze względu na jej słabą grafikę i męczącą muzykę jednak ta wspaniała grywalność skłania mnie jednak do zachęcenia was do sięgnięcia po ten tytuł. Podsumowywując każdy miłośnik serii HM powinien znać tą pozycje i w nią grać a i tym którzy dopiero zagłębiają się w tajniki HM dobrze zrobi poznanie początków tej serii
Ocena: 5/10

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.