Wysłany: 15 Kwi 09 21:02 • Temat postu: Fotki, foteczki
Łee, a ja dzisiaj byłem z koleżankami w Zoo, ale niestety byłem jedynym zwierzątkiem którego na zdjęciach nie ma
Blondi z Kukim widzę się nie starzeją Domka akurat tak, ale to dobrze, bo przestanie przy nas pierdzielach wyglądać jak dziewczynka tylko jak dorosła kobieta
Wysłany: 14 Kwi 09 13:11 • Temat postu: [BtN B&G] wymiana zwierząt
Tak. Może skopiuj sejva ? Stary trick może zadziała Kiedyś na PSX, kopiowało się sejva na drugą kartę, brało stamtąd krowy, nie dawało w zamian nic, a potem znów kopiowało się sejva i tak w kółko.
Wysłany: 24 Mar 09 20:19 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
No dobra, muszę przyznać, że ten projekt wygląda dużo lepiej niż się zanosiło i jeżeli faktycznie starczy Ci samozaparcia, to na pewno coś z tego wyjdzie. Lepsze, czy gorsze, ale wyjdzie.