Wysłany: 23 Lut 09 17:13 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
"Chronoo" napisał(a):
Czepiasz się. Jak narazie projekt ma się dobrze.
Mam takie pytanie: W RPG Maker XP również można Dawać postaciom Facesety, jak w RPG Maker Tsukuru ME?
Z reszta jak ty dublujesz posty, to nic sie nie dzieje?
Chronoo - w RPG Maker XP możesz robić wszystko co chcesz, jest tam język programowania co się nazywa Ruby (bardzo popularny w japonii, u nas mniej, ale też coraz więcej osób z niego korzysta). Gotowych przykładów masz w sieci setki, a to jak co zaprogramujesz zależy od ciebie.
Wysłany: 21 Lut 09 13:30 • Temat postu: Zjazd 2009 - czyli w końcu się spotkajmy!
No to załóżmy, że w sezonie będzie 100 zł / doba za pokój 5 osób. To wychodzi 20 złotych / osoba, na 3 dni to jest 60 złotych. Do tego 3 obiady za 15 złotych (schabowy i takie tam xD), to jest 105 złotych. Śniadanka i kolacje - myślę, że zrzuta po 5 złotych dziennie załatwi wszystko. Zatem koło 140 złotych za całą wycieczkę, pozostaje kwestia dojazdu.
Wysłany: 19 Lut 09 09:24 • Temat postu: HMT v3.6 - zmiany, zmiany, a będzie jeszcze więcej :)
Te napisy zajmują dokładnie tyle samo miejsca co teraz, bo są czcionką mniejszą, tylko przez dodanie tła wydają się większe. To będzie oczywiście jeszcze zmieniane, bo chcę zwiększyć czytelność forum i zmianie ulegną kolory ramek etc. więc to jeszcze nie jest ostateczna forma.