Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Stardew Valley
gnysek, 11 Lut 16
Zostały raptem 2 tygodnie do premiery fanowskiej gry luźno opartej o serię Harvest Moon. Stardew Valley do cyfrowej sprzedaży trafi 26 lutego i kosztować będzie 15$, co przy obecnym kursie daje jakieś 58-60 złotych. Gra oferuje naprawdę wiele możliwości, ma głębszy wątek fabularny (a przynajmniej głębszy niż niedawno wydane Seeds of Memories) i za kilka miesięcy wprowadzi możliwość gry online ze znajomymi.

Poniższy trailer powinien was zachęcić do zainteresowania się grą:



Oficjalna strona gry: https://stardewvalley.net/
Ostatnie komentarze:


Komentarz
Aros2004:27 Mar 16 19:51

Pasuje zrobić z tej gry poradnik na stronie np. ile dane warzywo rośnie, gdzie można znaleźć np wędkę , ciekawe lokacje, co dana dziewczyna lubi za prezent itd.


Komentarz
KamilBosman:28 Lis 16 12:56

A po co i w jakim celu ten poradnik ? Gra ma jedynie sens gdy sam w niej etapami zaczniesz wszystko odkrywać. Nie uważam żeby były w niej questy czy sytuacje bez wyjścia byś musiał zaglądać do poradnika Ucz się na błędach i polegaj na doświadczeniu jak na gracza przystało a wtedy jeszcze bardziej docenisz tytuł wierz mi.


Komentarz
Labowski:04 Gru 17 13:03

Gra już trochę ma, a nie widzę o niej za wiele choć prezentuje się bardzo dobrze. Wydaje mi się iż należy wspomnieć o nie/oficjalnym? modzie pozwalającym nam na granie multi bo zmienia on bardzo wiele ;)
Co do poradnika to moje podejście jest podobne do KamilBosman-a, takie gry posiadają naprawdę wiele możliwości na dobry start itd. Coś przydatnego, ale nie psującego gry to informację, np. że większość dóbr posiada 3 stopnie: zwykły, srebrny i złoty i że wpływa to nie tylko na cenę, ale także na wartości "odżywcze", ma także wpływ na niektóre eventy no i oczywiście wartość "podarunkową".
Gra posiada także crafting więc lista co, kiedy i z czego będzie pomocna i nie psująca zabawy (chyba).

PS. Aktualnie w to gram więc mógłbym coś tam popisać gdyby były odpowiednie działy.
» Harvest Moon: Seeds of Memories
gnysek, 15 Sty 16
Macie iPhone lub iPada? Możecie zatem już pobrać HARVEST MOON: Seeds Of Memories (link do itunes) od Natsume. Gra kosztuje 9.99$ co jak na produkcję na iOS jest dość wysoką ceną (a biorąc pod uwagę obecny kurs dolara, to ponad 40 złotych). Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić gry w działaniu, ale może w weekend znajdę chwilę :)

W miarę znajdywania informacji będę się starał dodawać opisy i informacje w odpowiednim dziale na stronie.

Poniżej trailer na iOS:



Wersja na Androida powinna się ukazać w przyszłym miesiącu.

Natsume udostępniło też dziennik dewelopera, z odrobiną gameplayu:

» Story of Seasons: Trio of Towns
gnysek, 13 Sty 16
W Europie dopiero dwa tygodnie temu ukazała się gra Story of Seasons (czyli ostatnia część japońskiego HM), a dziś w Famitsu można znaleźć już nowe screeny z kolejnej części tej gry. Jak to zwykle bywa, co druga gra od Marvelous jest po prostu "ulepszoną" wersją tej ostatniej. Nie mniej nie wypada mi jej wam nie pokazać :)
Gra zdaje się być graficznie ulepszona względem poprzedniej części, ale cały design i interfejs mocno nawiązuje do SoS. Standardowo mamy sadzenie roślin, opiekę nad zwierzętami a dodatkiem jest tutaj możliwość podróżowania po 3 wyspach/miastach.
Data premiery to lato 2016.

[obrazek]
[obrazek]

Więcej w galerii.
» (HM) Story of Seasons
gnysek, 04 Sty 16
Jak wiecie, od zeszłego roku japońskiej Serii Bokumono nie wydaje już Natsume pod szyldem Harvest Moon, a XSeeD i Rising Stars. Jedna z tych kolejnych części - Story of Seasons wyszła 31 grudnia na 3DS i doczekała się nawet POLSKIEGO trailera!



Jeśli czekacie na HM z prawdziwego zdarzenia - Story of Seasons zawiedzie was zdecydowanie mniej niż Seed of Memories, ale niestety wymaga konsoli Nintendo 3DS. Z kolei Seed of Memories powinno się ukazać na iOS jeszcze w tym miesiącu, a na Androidach w lutym.

[obrazek]
» Różne
gnysek, 31 Gru 15
W nowym 2016 roku życzę wam mnóstwa okazji do grania w Harvest Moona (zwłaszcza, że wyjdzie nowa część) jak i standardowo zdrowia, szczęścia i pomyślności :)

Standardowo to też dzień małych podsumowań. I tak:
- co prawda tłumaczenie ciągle jest w korekcie, ale pojawił się wykres dzięki któremu możecie śledzić kiedy jest robione jak i ile szacunkowo jeszcze potrwa. No i jest już blisko 50%.
- zmieniliśmy dostawcę reklam z AdTaily na AdSense, dzięki czemu HMT po raz pierwszy od 2003 roku zarobiło na domenę i serwer 97zł (po odjęciu podatku: 88zł)
- mieliśmy 376.700 odsłon (dla porównania druga z moich stron ps-plus.pl miała... 1.560.000), co łącznie od 2003 roku daje 11.550.000 odsłon strony! Niestety do najlepszego - 2008 roku - sporo zabrakło (2.200.000). Najwięcej - 1928 odsłon - w poniedziałek 6 kwietnia; najmniej - 439 we wtorek 3 listopada.
- sporo artykułów zostało odnowionych i poprawionych, a kolejne czekają w kolejce - o zmianach na bieżąco było na Facebooku - facebook.com/HMTPL - bo szkoda mi trochę robić newsa o poprawionych artykułach (ale może jakiś zbiorczy za jakiś czas dodam).

Mam nadzieję, że rok 2016 będzie dla HMT dużo lepszy, chociaż dla mnie samego to rok dość trudny - zakup mieszkania, narodziny córki, ślub... ale trzymajcie kciuki, może tym razem uda się wszystko co bym chciał a nawet więcej :)

[obrazek]
Ostatnie komentarze:


Komentarz
Buli:01 Sty 16 14:30

Dzięki Gnysek. Mam nadzieję, że HMT będzie z nami jeszcze przez długi czas i dalej będziemy mogli się rozwijać
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 13, zalogowanych: 0, botów 2.
Zalogowane osoby: Baidu, SentiBot
Ostatnie 24h: Waldi28
Losowe artykuły
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.