Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Kanały telewizyjne

Kanał pogodowy (góra)

Na tym kanale dowiemy się jaka pogoda będzie następnego dnia. Jest nam to bardzo przydatne gdyż wiemy czy będziemy mogli trzymać nasze zwierzęta na dworze czy też w oborze. W programie jest dwóch prezenterów jeden ubrany w garnitur i farmer. Prognozy pogody farmera są bardziej wiarygodne jednak pojawia się on rzadziej od prezentera w garniturze. Należy pamiętać że w AWL prognoza pogody nie zawsze się spełnia!!!

Kanał reklamowy (dół)

Jest to kanał który niema dla nas większego znaczenia i w żaden sposób nie wpływa na naszą grę więc nie warto go włączać lecą tu jakieś krótkie seriale i filmiki.

Kanał farmerski (prawa)

Jest to kanał szczególnie przydatny na początku gry dla początkujących farmerów. Prowadząca ten program będzie opowiadała i wyjaśniała w łatwy do zrozumienia sposób co i jak zrobić na farmie oraz co z kąt możemy wsiąść.

Kanał szczęścia (lewa)

Na tym kanale możemy sprawdzić jakie danego dnia będziemy mieli szczęście. Jest to opcja najbardziej przydatna dla zapalonych wędkarzy ponieważ im większe szczęście mamy tym większe prawdopodobieństwo na to że złapiemy rybę.

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.