Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/grudzien2010/general01.jpg)
|
Gregorit:16 Sty 11 21:22
|
|
Nigdy nic nie wiadomo, aczkolwiek się z Tobą zgadzam ;)
|
|
e_em_3:13 Lut 11 19:28
|
|
Fajna lajtowa gierka, czy ktoś juz stworzy jakis polski opis gry ?. jak nie to sam go stworze i na HMT się wstawi
|
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/listopad2010/sugar_villa.jpg)
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/pazdziernik2010/rfo_logo.png)
|
Crash:25 Paź 10 11:59
|
|
Ten RF na Wii to całkiem niezły był poza jedną rzeczą - czas ładowania - trzeba było tą gierkę z USB'ka odpalać, bo grając na płytce pierdolca można było dostać, jak ta gra co raz coś doczytywała.
|
|
gnysek:25 Paź 10 19:42
|
|
Ja na bank sobie z USA sprowadzę. Nawet jak będzie to gra za 7/10.
|
|
farm_knight:07 Sty 11 20:34
|
|
Taaak....słynne ładowanie się RFF z płytki
Wiedziałem że tak będzie że wyląduje nowy RF na Wii. RF3 wykorzystał już praktycznie pełnie możliwości tego typu gry na NDS. Ale gra była super.... Czyli nadszedł czas arbeitu na konsole
|
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/pazdziernik2010/nintendo_3ds_consoleb_v_251851_13.jpg)
|
Feniks:08 Paź 10 15:45
|
|
800 byłoby już nawet dosyć znośną ceną. Tak mi się wydaje przynajmniej.
|
|
gnysek:09 Paź 10 09:38
|
|
Davis, owszem 300 dolców tak, ale w Europie prawie na pewno cena będzie wynisić 300 EURO, nie dolarów, a jak wiadomo, to trochę więcej. W przypadku obecnej generacji konsol tak właśnie jest, że Euro i Dolar są przeliczane 1:1, mimo, że kurs jest inny.
|
|
Crash:10 Paź 10 16:09
|
|
Wyjdzie bankowo jakiś HM, bo na (prawie) wszystkich listach gier na 3DS'a figuruje "Harvest Moon 3D". Nic więcej nie wiadomo, bo póki co wszystkie informację są 'TBA'.
|
|
gnysek:16 Wrz 10 22:36
|
|
Haha, a ja już spróbowałem
|
|
Blondi:17 Wrz 10 10:04
|
|
Heavy Rain i tak wymiata <3 Pierwszy raz tak się wciągnęłam w jakieś demko.. Teraz pozostaje kupno oryginału
Ale mówisz, że lepiej się gra tym kontrolerem.. Gdyby to było tańsze to bym kupiła Kukiemu na urodziny xD
|
|
gnysek:17 Wrz 10 10:24
|
|
Czy lepiej... trudniej. Chyba lepiej przejść pierwszy raz na padzie, żeby się bardziej na fabule skupić.
|