Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


W grze znajdziemy kilka typów zwierząt jedne kupujemy w mieście inne będziemy mogli posiadać gdy dojdzie do określonych wydarzeń. W grze występują samce jak i samice co odgrywa ważną role w rozmnażaniu zwierząt.

Psy - pies był we wszystkich wcześniejszych częściach gry i jest i w tej tylko z tą różnicą że tu na początku gry dostaniemy do wyboru jednego spośród dwóch rodzajów. W tej części będziemy musieli pamiętać także o jego karmieniu.

Kot - Jeżeli będziemy dobrymi przyjaciółmi z Romaną. Jesienią będziemy mogli dostać od niej kota.

Krowy - sprawa z krowami jest najbardziej skomplikowana. Zaczynamy mając jedną krowę. Inne trzeba kupić. Każdorazowo trzeba także płacić za zapłodnienie krowy chyba że zakupimy byka ten jednak poza zapładnianiem do niczego się nie przyda. Zapłodniona krowa nie może dawać mleka. Również zapłodnionych krów nie należy wypuszczać na dwór. Natomiast inne krowy im dłużej są na dworze tym bardziej cię lubią. Krowy należy karmić 2 razy dziennie kiedy są w stodole.
Cielęta: Cielęta (i ich matki) wymagaj specjalnego traktowania. Cielęta będziemy trzymać w specjalnym pomieszczeniu zbudowany przez Harvest Sprites u krawędzi pastwiska. Przez kilka dni po urodzeniu cielaka krowa matka będzie dawała specjalne mleko którym będziemy karmic cielaka kiedy to się skończy cielak zacznie jesc pasze
Dojenie: Stopień mleka zależy jak dobrze troszczysz się o twoje krowy. Aby wydoić krowe kupujemy specjalne pomieszczenie Processing Milk, w pokoju tym krowy są dojone jak i również możemy zrobić ser i masło

Kurczęta - występują kury i koguty oczywiście jajka kur możemy sprzedawać lecz gdy dochodzi do inkubacji tu sprawa znów się komplikuje tylko zapłodnione jajka mogą przejść proces inkubacji aby jajko było zapłodnione trzeba mieć i kurę i koguta. Należy pamiętać o karmieniu naszych kur paszą kupowaną w mieście jednak nie musimy ich karmić codziennie tylko sypać paszę do specjalnego pudełka i pilnować by jej tam nigdy nie brakło
Jajka sprzedaje się za 40G, zapłodnione jajka sprzedają się za 50G.

Owca - trzymamy je wraz z krowami tak jak w poprzednich częściach musimy je strzyc. Rodzaj wełny będzie zależał od tego jak bardzo owca będzie nas lubić. Wełnę będziemy mogli sprzedawać Vonowi. Koszty owcy 1500G.

Koń - Takakura przychodzi jednego dnia w lato albo jesień i przyprowadza ci za darmo konia Nie możemy go sprzedać jednak nowością jest to że musimy go karmić i że możemy nim jeździć do wioski

Kozły - będziemy mogli kupić u Vona zaczynając od rozdziału 2 . Kozły będą dawać mleko. Koszty kozła 4000G.

Kaczki - Należy posiadać staw wybudowany podczas rozdziału 1 oraz wychowywać co najmniej 6 kur. Jednego dnia, lata, twoja żona obudzi się i powie że w stawie są kaczki. Będziesz mógł wybrać czy je trzymać czy nie - wiadomo dodatkowy obowiązek.Kaczka może zostać sprzedana dla 500G.

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.