Przeglądasz stronę jako gość!
Zaloguj się
Załóż nowe konto
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/gnysek/u_dom.jpg)
|
juzek100:24 Sie 14 00:05
|
|
Kiedy tak ogólnie będzie wersja PL HM BTN ???
|
|
juzek100:24 Sie 14 00:06
|
|
Kiedy tak ogólnie wejdzie wersja PL w HM BTN ???
|
|
Dusi:16 Mar 15 21:03
|
|
I jak dalsze prace nad tłumaczeniem ?
|
|
ptak:15 Kwi 12 15:45
|
|
To i ja pomogę ,znam raczej angielski potoczny gdyż za granicą kilka latek siedziałem ale uwielbiam tą grę i się przyłącze.
|
|
chojnas95:29 Kwi 17 17:42
|
|
Heja, jak wygląda sprawa z tłumaczeniem i czy jest wystawiona paczka do pobrania czy coś ?
|
|
chojnas95:29 Kwi 17 17:43
|
|
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/2019/tlumaczenie.jpg)
|
papuszka03:01 Maj 12 18:33
|
|
;( jak pobrać
|
|
dami22:22 Kwi 14 14:03
|
|
Witam odświeżam ostatni post Papuszka03 również chciałem się dowiedzieć jak pobrać tłumaczenia oraz jak je zainstalować
z góry dziękuje |
|
gnysek:27 Mar 23 20:26
|
|
Spolszczenie wyszło dopiero teraz ;)
|
![[obrazek]](https://hmt.pl/system/newsy/paz2011/hm3ds1.png)