Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


W sprawach zwierząt Save the Homeland różni się w paroma szczegółami po pierwsze psa niedostajemy zadarmo musimy go znaleźć rozkochać w sobie a następnie tresować, sprawa ma się podobnie w przypadku konia. W grze nie możemy mieć owiec tylko krowy i kurczaki.

Pies - w innych częściach psa dostawaliśmy za darmo tu jest całkiem inaczej psa będziemy musieli zdobyć wykazując się sprytem. Nasz spryt będzie polegać na tym że będziemy wkładać codziennie jedzenie do psiej miski a ono rano będzie znikać. W grze są dwa typy psów tradycyjny i wilczur będą się one wałęsać po naszej farmie jeżeli spróbujemy do nich podejść uciekną. Będziemy mogli złapać naszego psa jeżeli ten wystarczająco nas polubi pamiętajmy o wkładaniu jedzenia do miski dzięki czemu się to stanie. Gdy będziemy mieli już psa będziemy mogli go nauczyć kilku sztuczek.
Informacja - psu można kupić budę dzięki czemu nie będziemy musieli go brać do domu gdy na dworze pada deszcz, należy również pamiętać o karmieniu naszego pupila dzięki tym czynnością nasz psiak będzie nas bardziej kochał i szybciej się uczył

Koń - i tu też sprawa jest całkiem inna niż w innych poprzednich częściach, naszym koniem będziemy mogli jeździć po całym mieście a nie tylko po farmie. Konie również musimy zdobyć sami po prostu pracując na Brownie Farm w pracy tymczasowej szczególnie opiekujmy się jednym koniem a pewnego dnia dostaniemy go już na zawsze. Nie będziemy mogli nim jednak jeździć od razu musimy poczekać aż dorośnie.
Informacja - w odróżnieniu od pozostałych części pamiętajmy o codziennym nakarmieniu konia oraz chowaniu go do stajni w deszczowe dni. Nasz konik będzie nas bardziej kochał jeśli codziennie będziemy go szczotkować i z nim rozmawiać

Krowa - tu sprawy powracają do normy krowę kupujemy za 2500G i przynosi nam ona największe zyski, musimy jeszcze pamiętać o zakupie szczotki i dojarki. Pamiętajmy o regularnym karmieniu, szczotkowaniu i dojeniu naszej krowy a jej miłość do nas wzrośnie o wiele szybciej.
Ceny mleka
małe - 150G
średnie - 200G
duże - 300G
złote - 400G
Informacja - w słoneczne dni wypuszczajmy nasze krowy na dwór im dużej tam przebywają tym większe szanse na to że dadzą złote mleko

Kury - są dwa sposoby na zdobycie kury pierwszy to kupić ją za 500G w Farmer's Shop a drugi jest o wiele tańszy wystarczy że kupimy zwykłe jajko za 50G i wsadzimy je do inkubatora.
Ceny jajka
jajko - 50G
Ceny kury
kupno 500G
sprzedaż 300G
Informacja - w słoneczne dni wypuszczajmy nasze kury na dwór im dużej tam przebywają tym większe szanse na to że dadzą złote jajko

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.