Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


[obrazek]
1.Twoja farma.. To tu uprawiasz warzywa, chodujesz zwierzęta i żyjesz.
2.Green Ranch. Jest to miejsce gdzie mieszka Ann, Hrey i Hall. To właśnie w tym miejscu kupujesz owce, krowy kury oraz paszę dla zwierząt.
3.Plaża.W tym miejscu często można spotkać Karen. Odbywają się tu różne festiwale jak np. festiwal pływania czy FireFly festiwal. W tym miejscu czasem łowi Greg.
4.Winiarnia. Tu właśnie mieszka Kai, Sasha, Gotz i Karen. W jesień możesz przyjść tam pomóc zbierać winogrona (produkuje się tu wino).
5.Góry księzycowe. Mieszkają tu trzej drwale, którzy zaproponuja Ci budowę gorących źródeł oraz mostu w księżycowych górach.
6.Źródło wróżki.W tym miejscu mieszka wóżka. Jesli dasz jej warzywo z farmy ona spełni jedno twoje życzenie. Z trzech życzeń masz do wyboru powodzenie u dziewczyn, siłę lub pogodę dla roślin.
7.Namiot Grega. Tu mieszka Greg, który daje Ci wędkę. Koło namiotu Grega jest jeziorko w którym mieszka Kappa. Jeśli wrzucisz do jeziorka dużą rybę da Ci jagodę, jak dasz mu małą rybe da ci jagodę mocy. Możesz tu łowić ryby. Gdy jest zima i jeziorko zamarznie uderz złotym młotem w skałe.
8.Szyst Góry. Troszką przed szczytem góry mieszkają dwaj staruszkowie. Jednym z nich jest Barley z BTN. Na szczyt dostać się możesz wdrapując się na drzewo ( stajesz pod drzewem i naciskasz klawisz akcji) lub po moscie ( najpierw musisz pomóc drwalom go zbudować).
9.Tor wyścigowy. Tutaj odbywa się festiwal koni i psów.
10.Główny plac. Tutaj odbywają najczęściej festiwale.

Strona: 1 z 2

Dodane przez: Blondi
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.