Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Pozytywka.

Idź za drzewo na twojej farmie. odwróć się w strone drzewa i naciśnij klawisz akcji. Wtedy znajdziesz list. Pisze w nim gdzie ukryta jest pozytywka. Dla nie rozumiących listu dałam screen gdzie trzeba mniej więcej kopać.
[obrazek]
Podejdź do tego miejsca i kop w nim 10 razy. Wtedy wykopiesz pozytywkę. Jeżeli jesteś zaprzyjaźniony z Rickiem naprawi Ci ją. Potem daj ją dziewczynie a urośnie jej serce.

Podkradanie wina.

Kup u Rick'a słoik na festiwalu kwiatów. Na następny dzień idź do piwnicy w winiarni. Zejdź na dół i podejdź do jednej z beczek. Wybierz słoik i go urzyj. Po chwili bedzie on pełny wina :D.

Zabytek.

Po 8 dniu zimy idź do kopalni i jesli zejdziesz do 4 piętra podziemi masz szansę na wykopanie weather vane. Idź to zanieść Rick'owi a on ci podziękuje i powie, że to jest jego babci. Od tego czasu będzie ci przynosił prezenty na farmę.

Wyścigowy trick.

Na festiwalu psów/ koni podejdź do żony burmistrza i postaw na każdego konia 99 medali (ale nie zatwierdzaj tylko naciśnij CANCEL). Wtedy postawisz na każdego konia/psa nietracąc kasy. Tym sposobem za darmo zdobędziesz medale.

Dodane przez: Blondi
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.