Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Wróżka:

Bogini mieszka w jeziorku w lesie. Jeśli wrzucisz jej jakieś warzywo, które wyhodowałeś na farmie ona spełni jedno twoje życzenie. Masz do wyboru powodzenie w miłości lub pogodę dla plonów. Możesz tak przychodzić dziennie i wrzucać warzywa a ona zawsze będzie spełniała jedno życzenie. Jest też jedna historia, ale z nią jest już troszkę więcej pracy. Otóż musisz od początku gry dawać Duke'owi i krasnoludkowi z kopalni jagody(tylko w przypadku Duke) lub kwiatki(i Duke i krasnal). Duke pracuje w barze, więc prawie codziennie od 6:00 wieczorem możesz przychodzić do baru i dać mu prezent i z nim rozmawiać. Bar jest zamknięty tylko w niedziele. Tak samo z krasnoludkiem. Najpierw daj mu jakiś kwiatek a potem do niego zagadaj. Tak po ok. tygodniu lub więcej dostaniesz od jednego z nich Stare Wino. Jednak dalej nie przestawaj obdarowywać ich. Zasiej też jakieś warzywa na farmie i jak urosną to zostaw chociaż jedno. Pod koniec wiosny krasnoludek będzie coś tam mówił o winie "drzwi do nieba". Pokieruje cie wtedy do wróżki. Wtedy weź te zostawione warzywo z farmy i wrzuć je do jeziora bogini. Musisz to zrobić od 9:00 rano do 5:00 wieczorem. Po wrzuceniu warzywa pojawi się sie bogini i da ci do wyboru jedno z życzeń. Wybierz opcje Grape Goddess. Potem odbędzie się krótka scenka. Przenieśmy się już do jesieni. Pewnego razu bogini nawiedzi Cię w śnie. Zaraz gdy się zbudzisz idź do winiarni (nie rób nic innego tylko poprostu idź, nie podnoś psa ani nic z tych rzeczy). Tym oto sposobem utorowałeś wróżkę.

Imp: Tym razem nie będziemy wrzucać mu ogórków :P. Złów dużą rybę i wrzuć ją do źródełka obok namiotu Grega. Wtedy wyjdzie Imp i da ci Jagodę Mocy. Jeśli wrzucisz mu dużą małą da ci w zamian zwykłą jagodę.

Dodane przez: Blondi
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.