Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Goddess to najtrudniejsza kandydatka na żonę, ale jeżeli wydaje Wam się, że trud zostanie wynagrodzony, to się mylicie.

Po spełnieniu wszystkich wymagań wrzuć Blue Feather do jeziorka bogini, jeżeli będziesz mieć wystarczająco dużo punktów serca, to powie, że wyjdzie za Ciebie, po czym zniknie w wodzie. Tydzień później odbędzie się wesele z krasnalami jako gośćmi, zaś bogini oznajmi, że Cię kocha. Po wyjściu z kościoła wyświetli się lista płac.
To nie koniec gry, następnego dnia pojawisz się w domu ze swoją boginią i tak jak inne dziewczyny zapyta się, jak ma do Ciebie mówić, ale bez względu na to, co wybierzesz bogini i tak będzie używać imienia Twojej postaci.
[obrazek]

Po załatwieniu sprawy z Twoim imieniem bogini oświadczy, iż jest bardzo zajęta i musi nadal spełniać swe obowiązki, przez co nie będzie mogła przychodzić do domu zbyt często, więc zostawia wszystkie rzeczy na głowie biednego rolnika. Po tej rozmowie bogini wróci do jeziorka.
Spotykać ją możesz w jeziorku, a przy okazji można też nadal wrzucać różne warzywa do jeziorka, aczkolwiek będzie cały czas mówić to samo co wcześniej, czyli pytać, czy chcesz połączyć się z Gamecube, oraz podziękuje za dary.
W przeciwieństwie do pozostałych żon, bogini nie będzie brała udziału w festynach, podczas Festynu Mother's Hill, Twoja żona zaproponuje spotkanie na szczycie tego wzgórza, jednak zamiast bogini spotkasz się tam z dziewczyną, u której masz najwięcej punktów bez względu na to, czy dana dziewczyna jest już mężatką, czy nie.
Bogini nie przyjdzie świętować Twoich urodzin, jeżeli wrócisz do domu po 18:00, podobnie sprawa ma się z jej urodzinami. W dzień walentynek żona ukradkiem podrzuci Ci do plecaka kawałek ciasta podczas snu, będziesz mógł się nim nacieszyć, gdy wstaniesz z łóżka.
[obrazek]

Około jednego sezonu po ślubie bogini pojawi się z rana oznajmiając, że jest w ciąży (nie wiem z kim ona w tym jeziorze zaszła w ciąże, może to sprawka Kappy- dopisek: BigBang), po czym wróci do swojego jeziorka pozostawiając Cię oszołomionego tą wspaniałą wiadomością.
[obrazek]

Po dwóch sezonach zbudzi się ze snu płacz dziecka, gdy wstaniesz zauważysz obok siebie niemowlaka, wtedy bogini się pojawi i powie, że dziecko już się urodziło i zapyta Cię o imię dla nowo narodzonego dzieciaka. Po ustaleniu imienia dla dziecka żona powie, że podoba się jej owe imię, jednak oznajmi, iż musi wracać do swych obowiązków i zniknie zostawiając Cię samego z niemowlakiem na głowie.
[obrazek]

Dziecko leży w łóżku cały dzień, w związku z czym nie możesz go wyjmować, ani nawet rozmawiać z nim, możesz zobaczyć jego poziom przyjaźni w głównym menu informacji, jednakże na daną chwilę nie ma możliwości zwiększenia tego poziomu. Dwa miesiące później zbudzi cię głos, gdy wstaniesz z łóżka dostrzeżesz raczkującego potomka, dziecko płacze tak głośno, że usłyszy je bogini, przez co pojawi się u ciebie i stwierdzi, że dziecko ma "boo boo", po czym użyje swoich magicznych mocy i uzdrowi je. Dziecko znów będzie zadowolone, więc bogini spełniła swój obowiązek. Następnie wróci do swojego jeziorka, po wszystkim dziecko będzie znów raczkowało, jednak przez większość czasu będzie bez opieki.
[obrazek]

Na podstawie Ushi No Tane

Dodane przez: BigBang
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.