Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Kilka scenek na kture możemy natrafić w grze

Złote drewno - jeśli zakupimy u drwala 999 drewna otrzymamy możliwość kupna złotego. Nie jest to tani zakup a poza tym przynosi same problemy. Mianowicie jeżeli pozostawimy drewno na dworze następnego poranka zwali nam się na głowę całą wioska besztając nas i wyzywając od burżuja. Będzie tak codziennie aż do momentu gdy usuniemy drewno z naszej farmy.

Winobranie - 14 dnia jesieni pierwszego roku ,Duke przyjdzie na twoją farmę i poprosi cię o pomoc jeżeli się zgodzisz zaproponujesz żeby wziąć kogoś do pomocy. Tą osobą będzie Cliff (należy iść i mu o tym powiedzieć znajdziemy go w kościele)
Jest to jedyny sposób by zatrzymać Cliffa w mieście jeżeli tego nie zrobimy to już więcej go nie zobaczymy jeśli wszystko pójdzie dobrze Cliffa będziemy mogli spotkać w piwnicy winiarni.

Herbatka u skrzata - jeśli jesteśmy mili dla skrzatów wtedy otrzymamy od nich zaproszenie na herbatkę będzie ono w naszej skrzynce pocztowej. Gdy tak się stanie należy iść do ich domku i dać im zaproszenie wtedy zacznie się herbatka po skończonej imprezie skrzaty dadzą ci Relax Tea Leaves.

Niezadowolony drwal - pewnego dnia gdy przyjdziemy do drwala usłyszymy z jego ust słowa mówiące że jest zmęczony i czuje się niedoceniony i nie będzie na razie pracował na twoim gospodarstwie. Od tej chwili za każdym razem gdy do niego przyjdziemy usłyszymy z jego ust że jeszcze mu nie przeszło i że nadal nie będzie pracował. Jedynym sposobem by go z tego uleczyć jest to by sprawić by był szczęśliwy. Aby to osiągnąć należy z nim rozmawiać i dawać mu prezenty jego ulubione rzeczy to Eggs, Honey i Apples. Jeśli wszystko będzie szło dobrze po pewnym czasie drwal znów będzie zdolny do pracy.

Wędkowanie - w jeziorze Mother Hill możemy złowić ryby lecz nie tylko może udać nam się złowić tam również Kappe ten wtedy tańczy dookoła i bardzo się cieszy po czym znika.

Rocznica - wydarzenie to ma miejsce co roku 5 dni jesieni jeżeli wejdziemy do baru o 10 spotkamy tam Ann coś nam mówiącą, należy iść na Mother Hill, by wywołać wydarzenie. Doug ogląda chmury i wyjaśnia ci że dziś jest rocznica śmierci matki Ann.

Bonusowa scenka - rzecz ma się Karen i należy mieć u niej zielone serce lub wyższe nie jest to scenka obowiązkowa pokazuje tylko w pewnym sensie zamiłowanie Karen do picia. Scenka dzieje się w barze pomiędzy 19 a 22. Scenka polega na tym że Karen i Duke rozpoczynają zawody w piciu wina a Karen pyta czy ty posędziujesz. Zwycięża nikt inny jak Karen natomiast Duke pada pijany i nieprzytomny a my odprowadzamy go do domu.

Drzwi kościoła -
drzwi obok organów są zamknięte jedynym sposobem by te otworzyć jest stać się dobrym przyjacielem z księdzem. Gdy już takimi zostaniemy należy iść jesienią w Wednesday do kościoła zobaczymy że drzwi będą otwarte gdy przez nie przejdziemy spotkamy księdza ktury jeśli mu obiecamy że niezdradzimy że za kościołem rosną grzyby i biała trawa już nigdy ich niezamknie.

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.