Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Różne
gnysek, 06 Lut 17
Natsume poinformowało, że od lutego rozpoczyna świętowanie 20 lat od ukazania się w USA pierwszej gry z serii Harvest Moon. Być może niedawna informacja o wydaniu STH i AWL na PS4 ma z tym związek - więcej informacji powinno pojawić się na dniach i oczywiście jak najszybciej o nich poinformuję :)

[obrazek]
» Harvest Moon Another Wonderful Life
gnysek, 07 Sty 17
Nowy rok, trzeba więc próbować nowych rzeczy! Odnalazłem dziś w stercie kartonów z przepwadzki grabber USB do przechwytywania obrazu ze sprzętów starszej daty, podłączyłem go więc pod laptopa, cudem znalazłem działające sterowniki, odszukałem w kartonie Gamecube i odpaliłem Harvest Moon: A Wonderful Life. Poszperałem nieco po sieci i okazało się, że całkiem łatwo mogę zrobić stream na Youtube - więc testowo na swoim prywatnym kanale prezentuję jeden dzień z HM:AWL - zauważcie, że trwa on prawie pół godziny!Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, takie streamy będą odbywały się częściej - już na kanale HMT :)
» Harvest Moon A Wonderful Life Special Edition
gnysek, 01 Sty 17
Na stronach amerykańskiego ESRB, odpowiednika naszego PEGI, czyli organizacji oceniającej kategorie wiekowe dla gier, pojawiła się informacja o przyznaniu kategorii "E" dla gier Harvest Moon:Save the Homeland i Harvest Moon:A Wonderful Life Special Edition. Gry zmierzają na PS4, co wiąże się z dodaniem obsługi trofeów (!!!!). Niestety to pewnie jedyne usprawnienia, bo podobnie jak inne wydane już na PS4 gry z PS2 będą to jedynie "szybkie konwersje". Prawdopodobnie też, AWL nie doczeka się poprawek framerate'u, z którym problemy były nawet w emulowanej wersji na PS3.
Nie wiadomo też, czy gry ukażą się europejskim sklepie PSN, nie mniej założenie konta amerykańskiego i doładowanie go kodem kupionym na amerykańskim Amazonie to nie jest jakaś wielka sztuka, więc jeśli macie PS4, nadal będziecie mogli te gry kupić. Postaram się poinformować o cenie i sposobie działania gdy tylko staną się dostępne.

[obrazek]
» Różne
gnysek, 24 Gru 16
Wesołych, spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz trochę wolnego czasu na pogranie w Harvest Moona, Rune Factory lub Stardew Valley, życzy Redakcja HMT!

[obrazek]
Ostatnie komentarze:


Komentarz
kredensikmalowanys:21 Lut 17 11:43

Dziękujemy :-)
» Różne
gnysek, 12 Gru 16
Organizujemy konkurs, więcej informacji na stronie http://ps-plus.pl/konkurs :)

[obrazek]
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 112, zalogowanych: 0, botów 1.
Zalogowane osoby: Ahrefs
Ostatnie 24h: zawodowiec6, KEVIL, Buli, gnysek, XPaulinaD
Losowe artykuły
© 2003 - 2018 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.