Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Konkurs Łowienia - 5 dzień każdego miesiąca

(Fishing Contest)
Tego dnia mieszkańcy konkurują w łowieniu ryb na punkty. Aby wziąć udział w zawodach zgłoś się do Sama na placu głównym w godzinach 10:00AM-12:00PM. Zawody polegają na złowieniu jak największej ilości ryb do godziny 4:00PM. Punkty są przydzielane w zależności od gatunków ryb oraz ich wielkości.
[obrazek]

Festiwal Gotowania - 20 dzień wiosny i jesieni

(Cooking Festival)
Tego dnia mieszkańcy konkurują w przygotowaniu najlepszej potrawy. Aby wziąć udział zgłoś się do Bastiana na placu głównym w godzinach 10:00AM-12:00PM z posiłkiem który chcesz zgłosić do konkursu (jedzenie musi być w plecaku).

Psie Wyścigi - 20 dzień lata i zimy

(Dog Race)
Tego dnia mieszkańcy posiadający czworonożnych przyjaciół konkurują w wyścigu z podopiecznymi. Aby wziąć udział w wyścigu zgłoś siędo Naomi na placu głównym w godzinach 10:00AM-12:00PM. Oczywiście warunkiem jest posiadanie psa. Wyścig polega na dobiegnięciu do mety wraz ze swoim czworonogiem. Biegnąc, czasem trzeba przywołać pupila (przycisk akcji) lub wrócić po niego, kiedy ten pójdzie w złym kierunku.

Festiwal Kwiatów - 10 dzień wiosny

(Flower Festival)
Z samego rana w twoim domu zjawi się Rowan, aby poinformować cię że tego dnia mieszkańcy wręczają sobie kwiaty. Każdy z mieszkańców ma swoje preferencje, ale nawet jeśli nie jesteś w stanie podarować komuś ulubionego kwiatka to tego dnia prezent w postaci kwiatów dla bliskiej osoby jest dodatkowo punktowany.
[obrazek]

Festiwal Plonów - 15 dzień jesieni

(Harvest Festival)
8 dnia jesieni Rowan pojawi się w twoim domu aby poinformować cię o zbliżającym się festiwalu. Od tego momentu masz czas aby zaprosić bliską osobę na wspólne spędzenie festiwalu. Twój wybranek/wybranka przyjdzie do twojego domu o 5:00PM w dniu festiwalu (zostaniesz automatycznie teleportowany), aby wspólnie spędzić czas na wzgórzu.

Jesienny Festiwal - 30 dzień jesieni

(Fall Festival)
Tego dnia mieszkańcy obdarowują się jedzeniem. Podaruj bliskiej osobie to, co lubi najbardziej.

Gwiazdka - 25 dzień zimy

(Starry Night)
Festiwal działa na takiej samej zasadzie jak festiwalu plonów, który odbywa się 15 dnia jesieni.
18 dnia zimy Rowan pojawi się w twoim domu aby poinformować cię o zbliżającym się festiwalu. Od tego momentu masz czas aby zaprosić bliską osobę na wspólne spędzenie festiwalu. Twój wybranek/wybranka przyjdzie do twojego domu o 5:00PM w dniu festiwalu (zostaniesz automatycznie teleportowany), aby wspólnie spędzić czas na wzgórzu.

Nowy Rok - 30 dzień zimy

(New Year)
Tego dnia bliska Ci osoba przyjdzie do twojego domu z samego rana aby zapytać czy chcesz z nim/nią spędzić ten wieczór. Jeśli się zgodzisz o godzinie 9:00PM zjecie romantyczną kolację w twoim domu (zostaniesz automatycznie teleportowany). Festiwal Noworoczny zakończy się o 6:00AM następnego dnia, gdzie z samego rana z życzeniami pojawi się Rowan.
[obrazek]

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.