Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


[obrazek]
Harvest Moon GB
Platforma: Game Boy Color
Rok Wydania: 1998
Producent: Natsume
RZUT OKIEM: Pierwsza z serii gier HM na GBC pierwotnie wydana na czarnobiałego GB po kilku miesiącach została przerobiona i wydana na GBC. W grze dziedziczymy farmę po naszym dziadku i mamy za zadanie doprowadzenie jej do jak najlepszego stanu. Na początku gry mamy do wyboru postać chłopca lub dziweczynki
GRAFIKA: Co tu dużo pisać o grafice chyba każdy wie jak wygladały gry w tych latach na GB. Grafika niejest może straszna ale ludziom opatrzonym w nowe gry może wydać się zbytnio kwadratowa, jednak troche starsi gracze moga dostrzec że jak na tamte czasy niejest ona wcale taka zła.
Ocena: 6/10
MUZYKA: Jak na gre z 1998 muzyczka jest świetna, niejest to jakiś jazgot lecz miłe dla ucha melodyjki niepowodujące u nas znudzenia, zmieniające się co pewien czas wraz ze zmianą pory roku.
Ocena: 8/10
GRYWALNOŚĆ: Jeśli jesteś fanem serii troche tej grze poświecisz. niejest nudna troche się trzeba napracować przy doprowadzaniu farmy do porzątku i przy dbaniu o zwierzęta. W grze znajdziemy pare sekretów które urozmaicą nam gre oraz pare dziewczyn za którymy troche pobiegamy.
Grywalność: 3 tygodni.
OGÓŁEM: Ciężko porównać tą część do nowszyszych jednak każdy fan HM powinien ją poznać i choć grafika niepowali a muzyka może niezachycić każdego to napewno wciągnie nas klimat farmy i gra wciągnie nas na pare tygodni.
7/10

Dodane przez: wujek_kolacz
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.