Ja też raczej nie wiem czy będe na Piracie,bo na boże narodzenie komputer na raty,wymieniam ekran w DSie,a znajomy z którym mialbym tam jechać robi problemy,a samemu mnie nikt nie puści.
Ale spróbuje,a na bace też na 100%.Ty Ryżu też.
HOLY SHIT !
Za rok [bo wtedy wszyscy wpadamy ne ? ;f] będzie [werble] FELIXIA !
Felixia 19:07:12
lulz
Felixia 19:07:29
bede
Felixia 19:07:39
i przemyce cie na hentai night
Wysłany: 25 Paź 08 15:04 • Temat postu: Poradnik do FoMt (Festiwal Gotowania)
Jestem z Ciebie dumny,tylko 4 emoty :* Dla mnie pomysł jest głupi,jeżeli ktoś nie umie wygrać to pisze o tym i mu się pomaga.No ale można zrobić taki temat z tym że narazie raczej niech nikt nie przykleja,jak to się sprawdzi i będzie co przykleić,wtedy można.