Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34511 Wysłany: 02 Lis 08 10:22 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
...Czy uważasz że po obejrzeniu 4 odcinków warto obejrzeć wersje filmową ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34499 Wysłany: 01 Lis 08 18:02 • Temat postu: HM-BTN na ps2 POMOCY!!!!!!!!!!
[obrazek]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34497 Wysłany: 01 Lis 08 17:52 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
...Czy uważasz że DN to dobre anime dla Ciebie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34436 Wysłany: 31 Paź 08 12:17 • Temat postu: KIRBY
To nie my.
www.kirby.gry-online.pl tu linka nawet podam ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34420 Wysłany: 30 Paź 08 19:06 • Temat postu: Ulubiony opening & ending!
1.Opening GantZa http://pl.youtube.com/watch?v=omkvD2kq1uc&feature=related [uwaga zawiera cycki]
2.Opening Samurai Champloo http://pl.youtube.com/watch?v=oY8hVoKW04I
3.2 opening Death Note http://pl.youtube.com/watch?v=EXdI61WgTno
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34409 Wysłany: 29 Paź 08 16:30 • Temat postu: Problem Pomocy
Nie ma,w kopulacyjno-wydalniczy narząd męski* go robię

*nic się nie stało Domka ;f

Ostatnio edytowany Środa, 29 Października 2008, w całości zmieniany 3 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34406 Wysłany: 29 Paź 08 15:49 • Temat postu: Problem Pomocy
A który masz dzień i rok ? Bo możliwe że minął rok,był niezadbany i Ci go zabrano.Innej opcji nie widze,chyba że po prostu bug.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34369 Wysłany: 28 Paź 08 18:29 • Temat postu: Imperium Farm
Boston Maczysjuset
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34357 Wysłany: 28 Paź 08 15:30 • Temat postu: Imperium Farm
Ale nie kumam troche 0o Prawo dżungli,są strony,pojawiają się lepsze i gorsze upadają.Albo po prostu znudziło mu się to 0o.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34351 Wysłany: 28 Paź 08 06:50 • Temat postu: Zlot HMT ;d
Ja też raczej nie wiem czy będe na Piracie,bo na boże narodzenie komputer na raty,wymieniam ekran w DSie,a znajomy z którym mialbym tam jechać robi problemy,a samemu mnie nikt nie puści.
Ale spróbuje,a na bace też na 100%.Ty Ryżu też.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34333 Wysłany: 27 Paź 08 19:14 • Temat postu: Zlot HMT ;d
HOLY SHIT !
Za rok [bo wtedy wszyscy wpadamy ne ? ;f] będzie [werble] FELIXIA !
Felixia 19:07:12
lulz
Felixia 19:07:29
bede
Felixia 19:07:39
i przemyce cie na hentai night

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34316 Wysłany: 27 Paź 08 15:12 • Temat postu: Problem Pomocy
MUSI być na farmie.Zobacz na mapie farmy.Bo konia trzeba zostawiać na dwór na noc,jeżeli nie pada.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34257 Wysłany: 25 Paź 08 15:04 • Temat postu: Poradnik do FoMt (Festiwal Gotowania)
Jestem z Ciebie dumny,tylko 4 emoty :* Dla mnie pomysł jest głupi,jeżeli ktoś nie umie wygrać to pisze o tym i mu się pomaga.No ale można zrobić taki temat z tym że narazie raczej niech nikt nie przykleja,jak to się sprawdzi i będzie co przykleić,wtedy można.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34256 Wysłany: 25 Paź 08 15:02 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Bierzesz "Uruchom ISO",a dalej nikt za ciebie tego nie znajdzie.Może zapomniałeś wypakować ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34240 Wysłany: 24 Paź 08 07:35 • Temat postu: FIESTA ! :O
Składka na kompa dla Mariana ? Ja koło bożego narodzenia mam zamiar skleić jakiś sprzęt.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.