Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34233 Wysłany: 23 Paź 08 17:46 • Temat postu: Małe pytaie z narzedziami
Po cholere tyle tych emotek napisałeś ? Jesteś naprawde AZ tak głupi ?
Tak to prawda,pisze na stronie gdzie można zdobyć ten kamień
https://hmt.pl/arts.php?id=88
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34230 Wysłany: 22 Paź 08 17:55 • Temat postu: Jaki Jest Najlepszy sposub zeby daleko dochodzic w kopalniach ??
Sry,fail.
Sprawa wygląda tak,że schodów czasem nie ma i musisz zapisywać przed zejściem w dół.Jeżeli nie ma schodów,wczytujesz,schodzisz i tym razem powinno być.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34224 Wysłany: 22 Paź 08 15:11 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Blondi-czekamy na lepsze czasy Gdyby HMT było o Naruto mielibyśmy codziennie 100 nowych userów.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34219 Wysłany: 22 Paź 08 08:31 • Temat postu: Mam do sprzedania sava 100%
Ja jestem za banem dla tego pana.Sprzedaje coś co nie należy do niego[to nie jego save,jestem tego pewien].Samo to że sprzedaje sava który może się przydać zwykłym graczom którzy nie chcą płacić tylko pograć jest bezczelnością,a tu jeszcze coś nie jego.I co to jest 100% ? Jak coś sprzedajesz to wpierw opisuje się co chcesz sprzedać.I jeżeli ktoś bardzo potrzebuje sava to poszuka i znajdzie za darmo np. tu
http://www.gamefaqs.com/portable/gbadvance/save/589702.html
choć nie do polskiej wersji,ale jestem pewien że są osoby które dadzą save do polskiej i to za darmo.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34217 Wysłany: 22 Paź 08 07:42 • Temat postu: Jaki Jest Najlepszy sposub zeby daleko dochodzic w kopalniach ??
Nie,ale z tego co wiem dają więcej niż lekarstwa.Choć polecam brać i to i to,bo ja nei jestem pewien.Próbuj.

Ostatnio edytowany Środa, 22 Października 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34215 Wysłany: 22 Paź 08 07:02 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Nie,jak ktoś napisze coś co nie zgadza się z tym co myśli druga osoba to co powstaje ? Audiotele
-zła kłótnia gdzie Mrx wszystkich bluzga
-idiotyczna rozmowa gdzie wszyscy się bluzgają,przychodzi Eer!on i wszystkich zjada
-ROZMOWA
No ale jak chcecie,więc nie odpowiem na to co pisałaś ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34213 Wysłany: 21 Paź 08 18:35 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Jesteśmy złymi i strasznymi chamami którzy życzą Ci jak najgorzej.Milony osób tego nie dokonały,najpewniej tego się nie da osiągnąć więc szanse masz 1/1000000.I mamy Ci pisać że dasz rade ? Przykro mi,nie dasz
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34211 Wysłany: 21 Paź 08 16:12 • Temat postu: Jaki Jest Najlepszy sposub zeby daleko dochodzic w kopalniach ??
Wpierw savujesz przed zejściem w dół,potem gdy już zeszłeś savujesz,jeżeli są schody to wczytujesz 2 zapis i kopiesz tam,jeżeli nie ma schodów to wczytujesz 1 zapis i znowu schodzisz.Do tego bierzesz ze sobą eli herb'y,czy jak to tam się zwało.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34209 Wysłany: 21 Paź 08 15:49 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Nie będziesz miała 100% ale radze grać od nowa.Im później zaczniesz tym więcej będziesz miała do nadrobienia,a Cliff jest fajny.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34203 Wysłany: 20 Paź 08 14:55 • Temat postu: Doienie krowy ?
Ja się tam w sprawie nicków wypowiadać nie będe...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34172 Wysłany: 19 Paź 08 08:54 • Temat postu: Problem z koniem
Błąd romu.Jeżeli chcesz mieć konia w Fomt'cie,musisz przywitac się z Barleyem bo inaczej nie dostaniesz konia
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34170 Wysłany: 19 Paź 08 06:58 • Temat postu: Kody na pieniądze.
Jak wpisał ? Gdzie wpisał ? Pokaż filmik nikt się domyślać o co chodzi nie będzie =.=
Jesteś chyba jedyną osobą na forum która przy zakładaniu takiego tematu nie wpadła by na to by ten filmik zamieścić...
Jak go nie masz to poszukaj,w końcu tylko ty wiesz jak może się nazywać.
Zresztą to mógłby być fake.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34160 Wysłany: 18 Paź 08 19:44 • Temat postu: Pytania dotyczące GBA.
Są nie pirackie karty do wrzucania piratów ?
I zauważ że nie mówie o twojej grze ale o nagrywarce ktorą ja miałem.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34144 Wysłany: 18 Paź 08 09:23 • Temat postu: Pająk :D
Ehe,Gnysek powinien wprowadzić Zobacz posty: od ostatniej wizyty, z ostatniego tygodnia, bez odpowiedzi,bez
Eer!ona

Ostatnio edytowany Sobota, 18 Października 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34143 Wysłany: 18 Paź 08 08:46 • Temat postu: Pytania dotyczące GBA.
Tak do gier nadają się tylko te karty,ale raczej są one nie fajne.Może ja źle trafiłem ale szybko się psuje,bateria do savów byla wyczerpana od razu a po lekkim dotknięciu dyskietki gra się ścina.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.