Wysłany: 23 Paź 08 17:46 • Temat postu: Małe pytaie z narzedziami
Po cholere tyle tych emotek napisałeś ? Jesteś naprawde AZ tak głupi ?
Tak to prawda,pisze na stronie gdzie można zdobyć ten kamień https://hmt.pl/arts.php?id=88
Wysłany: 22 Paź 08 17:55 • Temat postu: Jaki Jest Najlepszy sposub zeby daleko dochodzic w kopalniach ??
Sry,fail.
Sprawa wygląda tak,że schodów czasem nie ma i musisz zapisywać przed zejściem w dół.Jeżeli nie ma schodów,wczytujesz,schodzisz i tym razem powinno być.
Wysłany: 22 Paź 08 08:31 • Temat postu: Mam do sprzedania sava 100%
Ja jestem za banem dla tego pana.Sprzedaje coś co nie należy do niego[to nie jego save,jestem tego pewien].Samo to że sprzedaje sava który może się przydać zwykłym graczom którzy nie chcą płacić tylko pograć jest bezczelnością,a tu jeszcze coś nie jego.I co to jest 100% ? Jak coś sprzedajesz to wpierw opisuje się co chcesz sprzedać.I jeżeli ktoś bardzo potrzebuje sava to poszuka i znajdzie za darmo np. tu http://www.gamefaqs.com/portable/gbadvance/save/589702.html
choć nie do polskiej wersji,ale jestem pewien że są osoby które dadzą save do polskiej i to za darmo.
Wysłany: 22 Paź 08 07:02 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Nie,jak ktoś napisze coś co nie zgadza się z tym co myśli druga osoba to co powstaje ? Audiotele
-zła kłótnia gdzie Mrx wszystkich bluzga
-idiotyczna rozmowa gdzie wszyscy się bluzgają,przychodzi Eer!on i wszystkich zjada
-ROZMOWA
No ale jak chcecie,więc nie odpowiem na to co pisałaś ;f
Wysłany: 21 Paź 08 18:35 • Temat postu: pare pytań (HM BTN)
Jesteśmy złymi i strasznymi chamami którzy życzą Ci jak najgorzej.Milony osób tego nie dokonały,najpewniej tego się nie da osiągnąć więc szanse masz 1/1000000.I mamy Ci pisać że dasz rade ? Przykro mi,nie dasz
Wysłany: 21 Paź 08 16:12 • Temat postu: Jaki Jest Najlepszy sposub zeby daleko dochodzic w kopalniach ??
Wpierw savujesz przed zejściem w dół,potem gdy już zeszłeś savujesz,jeżeli są schody to wczytujesz 2 zapis i kopiesz tam,jeżeli nie ma schodów to wczytujesz 1 zapis i znowu schodzisz.Do tego bierzesz ze sobą eli herb'y,czy jak to tam się zwało.
Wysłany: 19 Paź 08 06:58 • Temat postu: Kody na pieniądze.
Jak wpisał ? Gdzie wpisał ? Pokaż filmik nikt się domyślać o co chodzi nie będzie =.=
Jesteś chyba jedyną osobą na forum która przy zakładaniu takiego tematu nie wpadła by na to by ten filmik zamieścić...
Jak go nie masz to poszukaj,w końcu tylko ty wiesz jak może się nazywać.
Zresztą to mógłby być fake.
Wysłany: 18 Paź 08 08:46 • Temat postu: Pytania dotyczące GBA.
Tak do gier nadają się tylko te karty,ale raczej są one nie fajne.Może ja źle trafiłem ale szybko się psuje,bateria do savów byla wyczerpana od razu a po lekkim dotknięciu dyskietki gra się ścina.