Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34704 Wysłany: 11 Lis 08 12:49 • Temat postu: Łowienie
Raczej nie.Słabą wędką nawet nad morzem nie złowisz dużej ryby,a dobrą wędką wszędzie złowisz dużą.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34698 Wysłany: 11 Lis 08 11:36 • Temat postu: RPg maker xp
Zapytaj na forum RPG makera.Twierdzy czy gdzieś tam.Tutaj jestem prawie pewien że nikt nie będzie wiedział :>.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34697 Wysłany: 11 Lis 08 11:35 • Temat postu: Moja strona o grach
Cytat:
1. Wiem że i tak HMT nie przebiję, ale chciałbym mieć tą stronę, dla satysfakcji
2. Czy trudną założyć taką stronkę?
3. Jak się w ogóle taką stronę zakłada? (zielony jestem)
4. Jak założyć ją, żeby nie było np. www.chronogry.prv.cba.pl, tylko od razu www.chronogry.pl?
5. No i czy ktoś by mi mógł o tym coś poradzić (najlepiej ci, którzy próbowali, albo mają juz własną stronę.)
6. No i tyle.
1.Robić stronke dla satysfakcji ? Hmm,no dobra
2.Jaką taką ? Taka dla satysfakcji łatwo.Dobrą trudno.Samemu też nic nie zrobisz,wszystkich artów pisać nie będziesz
3.Nie będe Ci wklejał kursów
4.0o.Może odrazu z milionem odwiedzin co tydzień.Zaczyna się od cba.pl czy coś a potem zdobywasz popularność i .pl.Po co ci szybko .pl ?
5.Odpuść sobie.Z takim podejściem...
Zresztą zamiast robić swoją strone zrób pare artów na HMT,zostaniesz redaktorem.Po co ci odrazu swoje własna strona z .pl
6.Fajnie
:O
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34668 Wysłany: 09 Lis 08 15:28 • Temat postu: :O
E.Gnysek podpisałby się tam gdzie wszyscy,Ty byś się dopisał i Crash ma śliczną tapete,laurke :* A tak to brzydko :<
:O
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34658 Wysłany: 08 Lis 08 11:23 • Temat postu: :O
http://img148.imageshack.us/my.php?image=79655bustyasians0812389he8.jpg
:O
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34656 Wysłany: 08 Lis 08 10:45 • Temat postu: :O
Mam nadzieje że gdy będe tak stary jak Ty też będe się tak dobrze trzymał :*
:O
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34653 Wysłany: 08 Lis 08 08:46 • Temat postu: :O
OMFG ! Crash ma dzisiaj urodziny ;o
Wszystkiego najlepszego mistrzu :* Celebiego na 100 lvlu,jakąś dziewczyne czy co Ty tam chcesz :*
A okazji urodzin dostaniesz odemnie
http://img188.imagevenue.com/img.php?image=th_79066_666918999l_123_456lo.jpg
azjatke
Albo jakąś z większymi ;d
http://img223.imagevenue.com/img.php?image=79655_busty_asians08_123_89lo.jpg&loc=loc89
Bleh.No to sto lat :*
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34572 Wysłany: 04 Lis 08 14:49 • Temat postu: Doienie krowy ?
Nie masz gdzie zaspamować ? Nie masz kogo się czepić,mając przy tym 4 posty ? Jeżeli ja ide do jakiegoś nowego towarzystwa to nie zaczynam od pisania do pierwszego lepszego że ma problemy z defekacją.I przy okazji-mod już go upomniał.Też musiałeś ?
Edit:Ja też napisałem dla rozładowania,bo mój nick na HMT jest głupi Nie było do niczego potrzebne,ale imo lepsze to niż napisanie w temacie o ktorym już każdy zapomniał coś co w sumie moglo tylko sprowokować do kłótni

Ostatnio edytowany Środa, 05 Listopada 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34567 Wysłany: 04 Lis 08 06:47 • Temat postu: Harvest Moon: Island of Happiness ~recenzja~
A Ty po ilu paczkach się uśmiechniesz ? :F
Wiesz,mnie najbardziej odrzuciła kamera.Jest tak blisko że gra dla mnie jest niemożliwa :/ No ale sam przyznaj,co to za firma która robi gry gorsze od tych które zrobiła pare lat temu na dużo słabszą konsole ?[HM:GBC3]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34555 Wysłany: 03 Lis 08 19:22 • Temat postu: Macie może jedną rzecz
www.gamefaqs.com
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34553 Wysłany: 03 Lis 08 19:21 • Temat postu: sekret
Brzydki blog na onecie-czy warto mu wierzyć ?
Ale ktoś mógłby to sprawdzić[co powinno się robić przed umieszczeniem na jakąkolwiek strone,ale może ja staroświecki jestem]

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 03 Listopada 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34552 Wysłany: 03 Lis 08 18:56 • Temat postu: Harvest Moon: Island of Happiness ~recenzja~
O 4 za dużo,dałeś to tylko dlatego że to HM :F Przeca ta gra jest tak cholernie słaba że szok :F Tj. może być fajna jeżeli grasz już te 50 godzin i przyjdą ludzie na farme,cośtam odblokujesz itd...ale kto będzie chciał się męczyć ? No mów,ile dostałeś ? :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34551 Wysłany: 03 Lis 08 18:55 • Temat postu: ZApisywanie
Jezujezu,pierw nie wiedział,ale potem dał rade się dowiedzieć.To chyba dobrze i raczej nie jest to powód by go opieprzać.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34534 Wysłany: 02 Lis 08 18:43 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Ciebie :* Po prostu z tego co czytałem to wersja filmowa DNa jest na podstawie anime,więc lepiej pierw to anime obejrzeć,bo jest dużo lepsze od kinówki.Może coś popieprzyłem,ale chyba lepiej zobaczyć pierw anime.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
34533 Wysłany: 02 Lis 08 18:41 • Temat postu: Halloween xD
A czy jest jakiekolwiek święto nie na pokaz ? Święto to coś takiego co jest na pokaz przeca.A że przy okazji powoduje to że ludzie chodzą na groby,to chyba dobrze.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.