Wysłany: 11 Lis 08 11:35 • Temat postu: Moja strona o grach
Cytat:
1. Wiem że i tak HMT nie przebiję, ale chciałbym mieć tą stronę, dla satysfakcji
2. Czy trudną założyć taką stronkę?
3. Jak się w ogóle taką stronę zakłada? (zielony jestem)
4. Jak założyć ją, żeby nie było np. www.chronogry.prv.cba.pl, tylko od razu www.chronogry.pl?
5. No i czy ktoś by mi mógł o tym coś poradzić (najlepiej ci, którzy próbowali, albo mają juz własną stronę.)
6. No i tyle.
1.Robić stronke dla satysfakcji ? Hmm,no dobra
2.Jaką taką ? Taka dla satysfakcji łatwo.Dobrą trudno.Samemu też nic nie zrobisz,wszystkich artów pisać nie będziesz
3.Nie będe Ci wklejał kursów
4.0o.Może odrazu z milionem odwiedzin co tydzień.Zaczyna się od cba.pl czy coś a potem zdobywasz popularność i .pl.Po co ci szybko .pl ?
5.Odpuść sobie.Z takim podejściem...
Zresztą zamiast robić swoją strone zrób pare artów na HMT,zostaniesz redaktorem.Po co ci odrazu swoje własna strona z .pl
6.Fajnie
Nie masz gdzie zaspamować ? Nie masz kogo się czepić,mając przy tym 4 posty ? Jeżeli ja ide do jakiegoś nowego towarzystwa to nie zaczynam od pisania do pierwszego lepszego że ma problemy z defekacją.I przy okazji-mod już go upomniał.Też musiałeś ?
Edit:Ja też napisałem dla rozładowania,bo mój nick na HMT jest głupi Nie było do niczego potrzebne,ale imo lepsze to niż napisanie w temacie o ktorym już każdy zapomniał coś co w sumie moglo tylko sprowokować do kłótni
Ostatnio edytowany Środa, 05 Listopada 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 04 Lis 08 06:47 • Temat postu: Harvest Moon: Island of Happiness ~recenzja~
A Ty po ilu paczkach się uśmiechniesz ? :F
Wiesz,mnie najbardziej odrzuciła kamera.Jest tak blisko że gra dla mnie jest niemożliwa :/ No ale sam przyznaj,co to za firma która robi gry gorsze od tych które zrobiła pare lat temu na dużo słabszą konsole ?[HM:GBC3]
Brzydki blog na onecie-czy warto mu wierzyć ?
Ale ktoś mógłby to sprawdzić[co powinno się robić przed umieszczeniem na jakąkolwiek strone,ale może ja staroświecki jestem]
Ostatnio edytowany Poniedziałek, 03 Listopada 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 03 Lis 08 18:56 • Temat postu: Harvest Moon: Island of Happiness ~recenzja~
O 4 za dużo,dałeś to tylko dlatego że to HM :F Przeca ta gra jest tak cholernie słaba że szok :F Tj. może być fajna jeżeli grasz już te 50 godzin i przyjdą ludzie na farme,cośtam odblokujesz itd...ale kto będzie chciał się męczyć ? No mów,ile dostałeś ? :F
Wysłany: 02 Lis 08 18:43 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Ciebie :* Po prostu z tego co czytałem to wersja filmowa DNa jest na podstawie anime,więc lepiej pierw to anime obejrzeć,bo jest dużo lepsze od kinówki.Może coś popieprzyłem,ale chyba lepiej zobaczyć pierw anime.
Wysłany: 02 Lis 08 18:41 • Temat postu: Halloween xD
A czy jest jakiekolwiek święto nie na pokaz ? Święto to coś takiego co jest na pokaz przeca.A że przy okazji powoduje to że ludzie chodzą na groby,to chyba dobrze.