Wysłany: 30 Gru 08 11:39 • Temat postu: Final Fantasy...
Finale to średnie RPGi.Twórcy pobijają samych siebie,tworząc jedną gre i 4 jej reedycji z której każda gorsza od kolejnej.Ale trzeba przyznać że FF VII to świetna gra,CC tez trzyma poziom.Ogólnie zdarza im się stworzyć coś dobrego [FF IX np. nie był zły],ale i spieprzyć sprawe[FF IV na DSa].Imo nie ma się czym aż tak podniecać,Capcom robi lepsze gry,do tego forme trzyma nadal,gdy Square zamiast gry świetnej jak FF VII woli zrobić kolejny durny rimejk.
Wysłany: 29 Gru 08 09:54 • Temat postu: Dziwne zdarzenie i problem
Post Segusi imo był przydatną rzeczą,nawet jak temat sprzed roku to wniósł do tej dyskusji coś naprawdę ważnego.Po co miałaby zakładać nowy temat ? Więc jakby mod mógł jednak nie zamykać tego tematu,bo wg. mnie może się przydac.Segusia i chronoo-nie odpisujcie na ten post :/
Wysłany: 27 Gru 08 08:51 • Temat postu: Dziewczyny - Jak nadgonić straty ? :)
Tak-to jest bład.Przejście w dół jest wtedy tam gdzie jest przejście w góre.Dlatego poleca się zapisywać po wykopaniu przejścia w dół.Wtedy nawet jeżeli nie ma przejścia w dół po zejściu na dół-wczytujesz,schodzisz znowu i powinno tam być.
Wybacz jeżeli niezrozumiale wytłumaczyłem
Wysłany: 22 Gru 08 12:05 • Temat postu: Wielki problem
Nie,źle zrozumiałeś a temat już dawno skończony.Zapisał na F1,potem normalnie a potem wczytał z F1 i wszystko co było zapisane "normalnie" zostało usunięte.
Wysłany: 21 Gru 08 09:53 • Temat postu: save w hm: gb1
Sry ale chyba ta bateria nie jest w 100% sprawna.Ściągnąłem gre i sprawdziłem-po pójściu spać gra automatycznie sie savuje.Sprawdzałem to sprawdzaniem daty[naciśnij Select]
Miałem ostatnio natchnienie by założyć w końcu jakiś temat i to zrobiłem.
0o.Zaczyna się nieźle
Cytat:
Tytuł nie mówi sam za siebie.
Swoją drogą,ciekawe że zawsze spotyka się wyrażenie "tytuł mówi sam za siebie",a tytuł nie mówi sam za siebie widze pierwszy raz ;p
Cytat:
Chodzi o to, żebyście napisali jak byście mieli zrobić swój Harvest Moon to jak byście to zrobili.
Hmm,pewnie wszystko co teraz ale lepiej.
Cytat:
Nie chodzi o projektacje
Cokolwiek by to było
Cytat:
Tylko o:
1. Tytuł.
Czy uważasz że jest to ważna rzeczy i że może cokolwiek zmienić ?
Cytat:
2. Postacie do wyboru.
0o.Czy jest inna odpowiedź niż "facet i kobieta" ?
Cytat:
3. Początek (czyli co jest na początku gry).
Nawias wygrał.Ale co może być na początku ? Nic przeca ciekawego nie można podpiąć pod uprawianie farmy
Cytat:
4. Możliwości.
0o Jakie możliwości może mieć gra o prowadzeniu farmy ? Zarywanie,podlewanie,kopanie...to co jest
Cytat:
5. Wymagania do zakończenia.
Imo HM kończyć się nie powinien
Cytat:
6. Koniec.
aha
Cytat:
Ja bym to tak zrobił:
1. Harvest Moon Big Farm and Great Life.
Duża farma i świetne życie ? Ekhe...świetne
Cytat:
2. Mężczyzna, Kobieta, Kappa, Harvest Godes, Małe dziecko (jest się pod opiekom rodziców).
Uprawiać farme jako Kappa ?...
Cytat:
3. Jest ich kilka:
Mężczyzna | Kobieta:
Zakłada się farme.
Kappa | Harvest Godes:
Przybywasz z zadaniem i okazało się, że jest już załotwione. Zaczynasz robić co chcesz. Masz do wyboru węsrówki, ożenienie się lub założenie farmy.
Małe dziecko:
Rozwjasz się w szkole a kiedy dorośniesz masz te same możliwości co Kappa | Harvest Godes.
Zaczyna się od tego że męzczyzna|kobieta Kappa|Harvest Godes ? Rozumiem że kobieta musi hajdnąć się z Kappą ? To ohydne ;/
Przybywasz z zadaniem które odrazu jest załatwione ? więc po co przybywasz ? I czy jakbyś robił co chcesz naprawde zaczałbyś uprawiać farme ? I czy można mieć 2 farmy ? 0o Bo tak to rozumiem
5.
Cytat:
Kobieta | Mężczyzna:
Wszystko to samo co w HM:FOMT + Lot w kosmoś.
Kappa | Harvest Godes:
Niemożliwe.
Małe dziecko:
Stworzyć farme - Wszystko to samo co w HM:FOMT + Lot w kosmoś.
Wędrówi - Dotrzeć na szczyt Mont Evevest, Kilimangaro i dotrzeć do Stolicy Chin.
Ożenek - Ożenić Się.
Co Ty się tak przypieprzyłeś tego Kappa|Harvest Godes ? 0o
I powiedz czy symulacja farmy z lotem w kosmos to dobry pomsł ?
Nie no powiedz że to tylko ironia...
Cytat:
6.
Kobieta | Mężczyzna:
To samo co w HM:FOMT.
Kappa | Harvest Godes:
Brak.
Małe dziecko:
Stworzyć farme - Wszystkie postacie z gry przyjdą i wyprawią przyjęcie na twoją cześć. Wszyscy razem dadzą Ci 100000000000, a następnie będziesz mógł grać dalej.
Wędrówi - Wszystkie postacie z gry przyjdą i wyprawią przyjęcie na twoją cześć. Wszyscy razem dadzą Ci 100000000000, a następnie będziesz mógł grać dalej.
Ożenek - Będzie przyjęcie, i napisy końcowe.
0o Skąd będą mieli tyle kasy ? A poza tym zajebiste zakończenie.Przychodzi cała wioska i oddaje Ci pieniądze :0
I dodam że nie chciałem się silić na śmieszność,tylko bardziej spróbować zrozumieć o co tu chodzi.Dodam że to nie łatwe
21:48:48 najbardziej epicki temat od lat
21:49:25 redranger (2336113)
HMT mi nie działa
21:50:07 Crash (5497391)
"Wasz HM - Miałem ostatnio natchnienie by założyć w końcu jakiś temat i to zrobiłem. Tytuł nie mówi sam za siebie. Chodzi o to, żebyście napisali jak byście mieli zrobić swój Harvest Moon to jak byście to zrobili. Nie chodzi o projektacje. Tylko o:
1. Tytuł.
2. Postacie do wyboru.
3. Początek (czyli co jest na początku gry).
4. Możliwości.
5. Wymagania do zakończenia.
6. Koniec.
"
21:50:55 redranger (2336113)
o kurwa
21:51:04 redranger (2336113)
Kto to założył ?
21:51:11 Crash (5497391)
no i powiedz jak tu hmt nie kochac? jest lepsze czasem niz jm, 4chan i ed razem wziete :F
21:51:51 Crash (5497391)
a jak myslisz
21:51:55 minister ds. idiotyzmu vel Jozin
Buli (1194534)
Wszystko to samo co w HM:FOMT + Lot w kosmoś.
Wysłany: 19 Gru 08 06:54 • Temat postu: KURY MI UMIERAJA
Więc to musi być zły pies.Moje dożywały ok 5 lat nigdy nie były smutne a wbicie wszystkich serc nie było aż takie trudne.Coś z ogrodzeniem pewnie nie tak.Jak masz je zrobione?
Wysłany: 18 Gru 08 19:34 • Temat postu: KURY MI UMIERAJA
Tsubasa,przeczytaj pierw temat
Cytat:
A mimo to robia sie złe i chore
Nie mam pojęcia,na pewno masz karme ? I może gdy wypuszczasz je na zewnątrz masz źle zrobione ogrodzenie dla kur.Jeżeli tak jest to w nocy przychodzi zły pies i je gryzie.
"analogiczny podobny, (częściowo) zbieżny; (analogiczne narządy) pełniące podobne czynności, choć różniące się pochodzeniem (np. skrzydło ptaka i skrzydło owada); por. homologiczny."
Pochodzeniem się różnią ? :0