Wysłany: 03 Sty 09 21:10 • Temat postu: Problem z Ann
Potrzebna jest ogromna cierpliwość,dawaj ile akurat masz pod ręką i serce się zmieni.Nie robić nic na siłe,nie biegać 50 razy dziennie tylko raz dziennie dać pare itemów.Tak jest najlepiej.A jakie to rzeczy ? https://hmt.pl/arts.php?id=105&start=1
Tutaj wszystko.
Wybaczcie offtopic i wulgaryzm,ale ktoś musi napisać to o czym każdy teraz myśli. Ada kurwa mać uspokój się.Masz 13 postów przy czym upomniałaś 4 osoby,sama robiąc idiotyczne błędy offtopicując i pieprząc podforum.I nawet jak Twoje
Cytat:
i mnie tu nie oceniaj bo ja mam 14 lat i mnie nie wkur**aj
Jest epickie to nie zmienia faktu że jak chcesz tu siedzieć to lepiej nie zaczynać pobytu na forum od wyzywania czynnych użytkowników.Kara może kiedyś dosyć lamiła ale teraz dobry z niej user,a z tego co widze to Ty jesteś skończoną idiotką więc z łaski swojej uspokój się,bo wyzywasz osoby dwukrotnie od Ciebie mądrzejsze.
Edito cholere te posty niżej ? Ten post nie pisałem po to by tą dyskusje kontynuować ale by usunąć ten debilny offtopic i by nie powstawały kolejne posty w tej idiotycznej kłótni.Szkoda że skutek jest odwrotny :/
Ostatnio edytowany Sobota, 03 Stycznia 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Wysłany: 03 Sty 09 21:01 • Temat postu: FESTIWALE???
Banuj Crash banuj !
A tak serio to jeżeli łapie regulamin to lepiej po prostu zgłaszać a jak zwracać uwage to w tamtym temacie ^^' Ale dobra bo ja odpisuje na offtopic,ktoś odpisze na to i już całkiem temat padnie :< Imo do zamknięcia.
Wysłany: 31 Gru 08 14:54 • Temat postu: Wszsytkie Festyny
Jeżeli będzie noworoczny konkurs na post roku to chyba mamy zwycięzce 0o
A co do tematu to jak zawsze świetna robota
Ale taka mała głupota ale razi mnie mocno kolor czcionki w jakim napisałeś
"1 Soki
2 Słodycze
3 Pieczywo
4 Makarony
5 Ryż"
Można zaznaczyć to w sumie,ale jakbyś dał rade to zmienić to byłoby już genialnie
Wysłany: 31 Gru 08 14:51 • Temat postu: Harvest moon
Najbardziej się znasz a nie umiesz kupować w głupim sklepie ? Zresztą rób co chcesz =.= Serio jeżeli wolisz poczekać aż pod domem otworzą sklep z HMem no to respekt.Ja bym wolał wziąć sprawy w swoje ręce i kupić sobie przez internet...
Wysłany: 31 Gru 08 11:55 • Temat postu: Harvest moon
Ale w allegro mogą Cie wyruchać ;d[zdarzyło się raz :/],ale taki sklep to jest pewny.Zresztą powiedz miśq,po co te sklepy są po Polsku ? Po co mają Polskie regulaminy i Polskie opisy kupowania.Żeby każdy kto umie czytac mógł kupować.A,że zamiast tego są mistrzowie którzy wolą odrazu napisać że nie umieją i nie kupić gry,to już nie ich biznes.
Wysłany: 30 Gru 08 14:07 • Temat postu: Final Fantasy...
Nie mówie w tym wypadku o potknięciach,bo faktycznie te się zdarzają,ale że te ich remaki mnie przynajmniej irytują.Zamiast czwarty raz remakować 1 i 2 część[naprawde,gdyby ktoś chciał w to zagrać zrobiłby to,nie czekając na oddzielne wersje tego samego na psxa,psp i gba]mogliby zrobić coś nowego.Ale to się w sumie nie opłaca bo zrobią remake dobrej gry to nawet jak będzie słaby-fan pierwotnej wersji kupi.
Edit :f:I nie mówie tego jako osoba która rozpatruje czy działania marketingowe Square są dobre czy złe,ale jako gracz który pamięta jak świetnie grało mu się w FF VII,FF IX i dowiaduje się że zamiast kolejnej tak świetnej gry dostanie odgrzewane byle co
Ostatnio edytowany Wtorek, 30 Grudnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).