Wysłany: 13 Gru 08 21:12 • Temat postu: Generic Host Process for Win32 Services
Narazie wolałbym powalczyć bo nie mam płyty by przegrać pare rzeczy,usune 2 noce ściągnia Fiesty i tej drugiej gry od nich[instalki nie mam ;f].Choć jeżeli będzie się powtarzało to pewnie to zrobie,ale raczej to ostateczność.
Wysłany: 13 Gru 08 21:06 • Temat postu: FOMT I BTN
To pytanie jest idiotyczne i beznadziejne.Naprawde prosze Ciebie,pomyśl.Czemu miałoby być jakieś przeciwwskazanie przy graniu w dwie gry ? Chcesz to możesz grać we wszystkie HMy które można odpalić na kompie i nic się nie stanie.To chyba logiczne ? :/
Wysłany: 13 Gru 08 21:03 • Temat postu: Generic Host Process for Win32 Services
Na tym kompie nie mam[serio ! 0o] żadnego pornusa.Troche muzyki,pare gier.Zresztą jakby to miało coś wspólnego z pornosami to byłoby to raczej na poprzednim kompie :0.
Choć teraz narazie nie pojawia się ten bład.Może trzeba za każdym razem włączać po pare razy i może się nie pojawi ? Ale to troche głupi sposób ;/
Wysłany: 13 Gru 08 19:52 • Temat postu: Generic Host Process for Win32 Services
Po paru minutach od włączenia kompa pojawia mi się że Generic Host Process for Win32 Services zostaje zamknięty.Gdy dam "nie wysyłaj" cały dźwięk pada.Gdy włącze np. Windows Media Player pojawia się
"Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze" blablabla.Jeżeli włącze WMP przed pojawieniem się błędu o Generic,to wszystko działa.Przeszukałem cały internet znajdując dwie łatki ze strony microsoftu[nie działają],rade o reinstalce sterowników[nie działa].Był jeszcze po drodze taki program "PCI Device" ale nie mam jak go ściągnąć,bo strona microsoftu u mnie failuje.Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł lub ten PCI Device by sprawdzić czy pomoże to niech pomoże
No już mam PieCa ;p Fiesta ściągnięta i wbity 22 lvl.Ściągajcie !
Crash ma to ściągnąć we wtorek
Niewątpliwą zaletą tej gry jest to że nie lubi jej Ryży