Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35763 Wysłany: 14 Gru 08 20:15 • Temat postu: Dowcipy
Przychodzi żaba do lekarza
-coś mnie w stawie jebie
-podejrzewam raka
;o

"Ilu użytkowników forum potrzeba, żeby zmienić żarówkę?

1 aby zmienić żarówkę i napisać, że żarówka została zmieniona

14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym, jak inaczej można było to zrobić

7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

1 który przeniesie temat do działu "Oświetlenie"

2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu "Elektryka"

7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

5 którzy pojadą tych, co wytykali błędy

3 którzy poprawią te błędy

6 którzy będą się kłócić czy pisze się "żarówka", czy "rzarówka" i 6, którzy powiedzą im, że są głupi

2 profesjonalnych elektryków, którzy poinformują wszystkich, że mówi się "lampa"

15 wszechwiedzących, którzy twierdzą, że siedzieli w tym temacie i mówi się "żarówka"

19 którzy napiszą, że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

11 którzy obronią temat, mówiąc że wszyscy używają żarówek, więc temat pasuje

36 którzy będą debatować, która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

7 którzy podeślą linki, gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek

4 którzy napiszą, że te linki nie działają i podeślą nowe

13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: "Ja też" / "Zgadzam się"

5 którzy napiszą, że odchodzą z forum, bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek

4 którzy napiszą, że "BEEEŁO!"

13 którzy napiszą, żeby "szukać" zanim napisze się kolejne pytania o żarówki

1 który zrobi mały hijack i powie, że ma ustawkę z kolesiami z pragi

1 który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa."
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35759 Wysłany: 14 Gru 08 13:49 • Temat postu: Coś o 100% w BTN
Teraz jaka wersja jest na HMT ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35750 Wysłany: 13 Gru 08 21:12 • Temat postu: Generic Host Process for Win32 Services
Narazie wolałbym powalczyć bo nie mam płyty by przegrać pare rzeczy,usune 2 noce ściągnia Fiesty i tej drugiej gry od nich[instalki nie mam ;f].Choć jeżeli będzie się powtarzało to pewnie to zrobie,ale raczej to ostateczność.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35748 Wysłany: 13 Gru 08 21:07 • Temat postu: FIESTA ! :O
No ja zostawiłem kompa na noc i rano było wszystko zrobione.

Ostatnio edytowany Sobota, 13 Grudnia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35747 Wysłany: 13 Gru 08 21:06 • Temat postu: FOMT I BTN
To pytanie jest idiotyczne i beznadziejne.Naprawde prosze Ciebie,pomyśl.Czemu miałoby być jakieś przeciwwskazanie przy graniu w dwie gry ? Chcesz to możesz grać we wszystkie HMy które można odpalić na kompie i nic się nie stanie.To chyba logiczne ? :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35745 Wysłany: 13 Gru 08 21:03 • Temat postu: Generic Host Process for Win32 Services
Na tym kompie nie mam[serio ! 0o] żadnego pornusa.Troche muzyki,pare gier.Zresztą jakby to miało coś wspólnego z pornosami to byłoby to raczej na poprzednim kompie :0.
Choć teraz narazie nie pojawia się ten bład.Może trzeba za każdym razem włączać po pare razy i może się nie pojawi ? Ale to troche głupi sposób ;/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35744 Wysłany: 13 Gru 08 21:02 • Temat postu: FIESTA ! :O
Reinstal nubie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35739 Wysłany: 13 Gru 08 19:52 • Temat postu: Generic Host Process for Win32 Services
Po paru minutach od włączenia kompa pojawia mi się że Generic Host Process for Win32 Services zostaje zamknięty.Gdy dam "nie wysyłaj" cały dźwięk pada.Gdy włącze np. Windows Media Player pojawia się
"Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze" blablabla.Jeżeli włącze WMP przed pojawieniem się błędu o Generic,to wszystko działa.Przeszukałem cały internet znajdując dwie łatki ze strony microsoftu[nie działają],rade o reinstalce sterowników[nie działa].Był jeszcze po drodze taki program "PCI Device" ale nie mam jak go ściągnąć,bo strona microsoftu u mnie failuje.Jeżeli ktoś miałby jakiś pomysł lub ten PCI Device by sprawdzić czy pomoże to niech pomoże
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35738 Wysłany: 13 Gru 08 19:47 • Temat postu: Gra na NES'a- Nie pamiętam tytułu.
Zapytałbym gdzieś indziej,na forum o nintendzie.Tu raczej nikt z opisu gry nie stwierdzi co to za gra.A i tak przy okazji co do tego postu ;d

Mrx (2336113)
https://hmt.pl/viewtopic.php?p=35733&sid=a365c8303d0f55cb54095b18c0f7a0b2#szybka_o
nie no mistrz ;/

19:41:24 Crash (5497391)
no nie moge na razie ;f

19:41:34 Crash (5497391)
zapomniales co z moim netem jest? :F o co tam chodzi?

19:41:51 Mrx (2336113)
a kurczę*

19:41:55 Typ napisał posta że szuka jakiejś gry
19:42:03 Mrx (2336113)
A po 3 godzinach kolejny
"Co jest ? Nikt mnie nie lubi ? "

19:42:05 Crash (5497391)
noo

19:42:09 rotfl
19:42:17 Crash (5497391)
czekaj, ten caly Chrono?

19:42:21 Mrx (2336113)
No

19:42:25 Crash (5497391)
bo jak tak, to jego posta jeszcze na uczelni widzialem ;f

19:42:29 rotfl
19:42:44 Crash (5497391)
odpisz cos, bo jeszcze sie tramwajem potnie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35736 Wysłany: 13 Gru 08 19:45 • Temat postu: FIESTA ! :O
L2 tak sobie bo nie lubie prywatnych ;p
Czyli grałby ktokolwiek we Fieste ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35735 Wysłany: 13 Gru 08 19:40 • Temat postu: PS2 vs PSP
No ja na chwile obecną miałbym ogromny dylemat bo na PS2 zagrałbym w KH,ale gdyby nie KH to bez wachania PSP
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35716 Wysłany: 12 Gru 08 22:07 • Temat postu: FIESTA ! :O
No już mam PieCa ;p Fiesta ściągnięta i wbity 22 lvl.Ściągajcie !
Crash ma to ściągnąć we wtorek
Niewątpliwą zaletą tej gry jest to że nie lubi jej Ryży
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35704 Wysłany: 12 Gru 08 06:30 • Temat postu: History?
Ech,czwarty raz o to pytasz.Jeżeli komuś się będzie chciało to to opisze.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35669 Wysłany: 10 Gru 08 19:52 • Temat postu: CO SIE DZIEJE JAK UZBIERAM 9 KAMIENI PRAWDY?
Nie jesteś pierwsza Było to pare razy,ale nikomu się nie chce poprawić.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
35660 Wysłany: 10 Gru 08 06:48 • Temat postu: Trawa
Wszędzie można ją znaleźć.Na plaży też jest.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.