Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36321 Wysłany: 06 Sty 09 17:15 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
Czy napewno pobrałeś GB/GBC/GBA VisualBoyAdvance Emulator [0,4 Mb] » ?
Ściągnij znowu.A masz winrara ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36317 Wysłany: 06 Sty 09 17:03 • Temat postu: Coś o 100% w BTN
Przeca od samej góry pisze tutaj że jak ktoś ma wersje ze strony[czyli ntsc] to nie wbije więcej niż 88%.O czym wy teraz gadacie ? Najnowszy jest PAL.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36316 Wysłany: 06 Sty 09 17:00 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
Możemy ? :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36303 Wysłany: 06 Sty 09 14:57 • Temat postu: Pomoc z Mary
Próbuj więc inne dni,inne pory itd.Scenki bywają kapryśne.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36290 Wysłany: 05 Sty 09 21:14 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
Nie mogłem
21:06:24 redranger (2336113)
ROTFL

21:06:29 Chronoo zbluzgal Eer!ona XD
21:06:40 Crash (5497391)
WHAT

21:06:42 linkplz
21:06:43 redranger (2336113)
HAha

21:06:53 redranger (2336113)
https://hmt.pl/viewtopic.php?t=4809

21:07:03 redranger (2336113)
(cytat postu)

21:07:25 Crash (5497391)
o kurwa, nowy miszcz ;0

21:09:17 Crash (5497391)
czyzby jakistam syn z boku Wujka Staszka?

21:09:38 redranger (2336113)
Raczej brat Don Kichota

21:10:32 Crash (5497391)
lol

21:11:03 Crash (5497391)
cos mi sie zdaje, ze chlopak serio sie potnie tramwajem ;f zadarl z niewlasciwa osoba

21:11:54 Crash (5497391)
nabków mógł nawet pwnować, gdyby nie był taki głupi, no ale Eeriona... ;f

Co do postu Chronaa to uważam,że zarzucanie Eer!onowi braku rozumu[i to przez Chronoo] to jak pisanie do Billa Gatesa że szkoda mi go,bo klepie biede .Do tego jeżeli chce pisać o wiarze,to mógłby napisać jakikolwiek argument za nią.


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 05 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36265 Wysłany: 05 Sty 09 14:14 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
Po co Jezus miałby powtórnie przychodzić na świat i nas osądzać skoro po śmierci i tak i tak to robią z każdym ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36257 Wysłany: 04 Sty 09 20:55 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
Cytat:
Ja myślę, że jest jakieś 10% szans że nastąpi, a jeżeli nastąpi, to jest 85% szans, że pierd*lnie w nas kometa (albo meteoryt, jak kto woli).

0o Czemu 85% a nie 86 ? Nieważne,ale te Twoje rozłożenie szans wygląda dosyć dziwnie.
Cytat:

Ale wątpię że nastąpi ten koniec świata. Gdyby każdy się sprawdził, to ziemi nic by nie zostało.
Wydaje mi się że jeden koniec świata by starczył by Ziemia znikła,ale co ja tam wiem
Cytat:
Ja wieżę w Boga. Na niego nie mówi się koleś, jak już o nim mowa -.-. Ale w sumie to twoja sprawa, możesz na niego mówić jak chcesz.
A czy Ty z szacunkiem traktujesz Wielkiego Potwora Spaghetti ? Ew. Mistrza Yode ? I zdecyduj sie czy mam nie mówić,czy może mam mówić jak chce.I pisze się "wierzę" w Boga.
Cytat:
Jakby w takie rzeczy wierzyc to powinniśmy juz wszyscy niezyć ;o niedawno był jakaś maszyna czy coś co podobno miała nas wszystkich zabic xd
0o kara,terminator naprawde nie istnieje
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36251 Wysłany: 04 Sty 09 20:07 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
A tam.Kolejny koniec świata który nie nastąpi.Może nastąpi,może nie,wątpie by to się stało.Po prostu ludzie wierza we wszystko w co można wierzyć,w to,że jakiś koleś który dał nam 10 przykazań z nieba obserwuje każdy nasz ruch by potem wrzucić osoby które tego nie przestrzegały do piekła gdzie będzie gorąco,źle,strasznie,będziemy płakać i krzyczeć,a robi to dlatego że nas kocha.Wierzą też że nagle nasza planeta się ot tak zawali.Naprawdę te końce świata są juz nudne,rowno bardzo co ludzie ktorzy w to wierzą i boją się tego że nagle pieprznie w nich kometa czy bieguny się zamienią.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36246 Wysłany: 04 Sty 09 17:41 • Temat postu: Problem
Co ma do tego domek w mieście ? A wersja taka sobie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36229 Wysłany: 04 Sty 09 12:51 • Temat postu: wybieg dla krów
Dla krów/owiec które tam są jest to pokarm,ale jeżeli potrzebujesz siana to ścinasz ją kosą i pojawia się jako siano.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36226 Wysłany: 04 Sty 09 12:36 • Temat postu: wybieg dla krów
Młotkiem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36221 Wysłany: 04 Sty 09 12:27 • Temat postu: wybieg dla krów
Wielkość raczej nie jest ważna.Musi być odpowiedniej wielkości,by dobrze się tam czuły I by można było wysiać tam troche trawy[6 paczek nasion starczy,może nawet za dużo].Ogrodzenie powinno być z kamieni,ale jeżeli nie masz żadnych to z drewna[wpierw siekierą,potem wyjąć z tego miejsca z drewnem pieńki którymi robisz ogrodzenie]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36220 Wysłany: 04 Sty 09 12:24 • Temat postu: [FOMT] Przeklęte przedmioty
Rotfl,no to faktycznie.Lepiej biec do lekarza,tracić kase,zamiast wejść 2 razy do prysznica.No ale róbcie jak chcecie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36217 Wysłany: 04 Sty 09 11:46 • Temat postu: [FOMT] Przeklęte przedmioty
Przeca można do prysznica pare razy pod rząd wejść,masz to za darmo i pod ręką.Ale nie wiem sam.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36216 Wysłany: 04 Sty 09 11:45 • Temat postu: Czas
"Chronoo" napisał(a):
eeeeeeee... raczej 256 xd tylo co jest poziomów w kopalni. Czy 255?... już sam nie wiem, ale gdzieś czytałem, że 255 albo 256, to często występująca liczba.
I grając w FoMT 1000 lat, grał byś w niego w prawdziwym życiu z 12 lat, (albo i więcej) więc wątpię że byś przetrwał.
Wytłumacz mi Chronuś jedną rzecz-co ma wspólnego to kiedy gra się kończy z piętrami w kopalni ?
I jaki jest przelicznik że 1000 lat=12 lat w normalnym życiu ? 0o
255 to umowna liczba programistyczna,więc możliwe że tak jest...nawet kody codebreakera siegają 255 lat.

Ostatnio edytowany Niedziela, 04 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.