Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36413 Wysłany: 08 Sty 09 14:29 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
[Jeżeli komuś spodobał się link Eeriona tu może zobaczyć jego ostatni i godzinny występ
http://www.joemonster.org/filmy/12181/Its_Bad_For_Ya_ostatni_wystep_Georga_Carlina ]

Ostatnio edytowany Czwartek, 08 Stycznia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36400 Wysłany: 07 Sty 09 20:40 • Temat postu: Rune Factory 2 na komputerze!
Daj spokój.Pisz,bo Twoje arty mogą naprawdę się przydać innym,a to że nie są sztywne to dobrze,bo nikt sztywnych nie czyta.A to że są osoby którym przeszkadza wszystko i nie mają krzty dystansu to już nie nasza wina.To całkiem normalne,że ktoś problem będzie miał zawsze
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36398 Wysłany: 07 Sty 09 19:48 • Temat postu: Rune Factory 2 na komputerze!
Jeżeli chce by tak było to niech tak będzie.Napisał taki art to niech ma.Jeżeli samemu Ci sie nie chce ruszyć klawiatury i napisać cokolwiek to nie czepiaj się tekstu który Ciebie nie śmieszy,a Bigbanga może tak[dla mnie np. nie jest zły,przecież nikt tego AŻ TAK na poważnie nie weźmie,a jak Ty bierzesz to przykro mi].Następnym razem w tekście nie może być ani jednego słowa o które ktoś może poczuć się urażonym ? Jakiekolwiek cenzurowanie i narzucanie innym by nie umieszczali takiego rodzaju tekstów w swoich tekstach jest żałosne.Raczej powinno się komentować całość,a całość w tym wypadku to świetna robota.Gz Big
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36396 Wysłany: 07 Sty 09 19:28 • Temat postu: Wcielenia
Nie rozumiem pytania.Wszyscy pewnie odpowiedzą że w to nie wierzą,a potem okaże się że to prawda.Zresztą imo to doświadczenia robią z nas ludzi.Więc narodzony w innym miejscu,czasie i w innej rodzinie byłbym całkiem inną osobom.Z tego wychodzi że osoba która byłaby "moim" wcieleniem,byłaby całkiem inna osoba.Więc pytanie-w czym by ta osoba była mną ? To byłby ktoś inny,a ja nie byłbym tą osobą.Ona byłaby sobą,a ja bym dawno leżał w grobie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36395 Wysłany: 07 Sty 09 19:25 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
Hmm,gdyby świat zniknął zniszczony przez wielkiego potwora spaghetti to to byłoby nawet dobre
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36381 Wysłany: 07 Sty 09 18:22 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
http://mszpak.wrzuta.pl/audio/bo9FsnVcpY/bla-bla_-_innego_konca_swiata_nie_bedzie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36354 Wysłany: 07 Sty 09 06:34 • Temat postu: Coś o 100% w BTN
Przecież wszystko jest na samej górze :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36347 Wysłany: 06 Sty 09 21:54 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
Masz racje,w końcu to gadanie o winrarze to mogła być podpucha...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36340 Wysłany: 06 Sty 09 20:11 • Temat postu: Pomoc z Mary
Tak ? No to wybacz,ale byłem na 100% przekonany że jest jak pisze
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36338 Wysłany: 06 Sty 09 19:55 • Temat postu: Pomoc z Mary
Jak masz zielone to scenka na niebieskie nie wejdzie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36337 Wysłany: 06 Sty 09 19:54 • Temat postu: 2012 rok konca czy poczatku?
Lepiej nie,bo jeżeli założe temat o zabijaniu kogoś to połowa postów i tak będzie o Ryżu.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36336 Wysłany: 06 Sty 09 19:53 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
Nie no ja już nie moge :/ Sry ale jeżeli komuś daje program,a on po 2 godzinach pyta się czy musi go ściągac to mnie szlag trafia :/
ściągaj do cholery.Program jest SPAKOWANY i by go ODPAKOWAĆ potrzebujesz programu którym był spakowany.I był to winrar.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36331 Wysłany: 06 Sty 09 19:04 • Temat postu: Wędka BTN
Tak,ma by odwrotnie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36330 Wysłany: 06 Sty 09 19:03 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
Zły wirus który Ci rozpieprzy kompa :/ Jest to program dzięki któremu rzeczy zajmują mniej,a przy okazji są w jednym archiwum[ściągasz jedną rzecz a masz tam wszystkie,nie musisz pojedynczo].Całkiem sprytne nieprawdaż ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
36324 Wysłany: 06 Sty 09 17:58 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
To ściągnij winrara...
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.