Wysłany: 07 Sty 09 20:40 • Temat postu: Rune Factory 2 na komputerze!
Daj spokój.Pisz,bo Twoje arty mogą naprawdę się przydać innym,a to że nie są sztywne to dobrze,bo nikt sztywnych nie czyta.A to że są osoby którym przeszkadza wszystko i nie mają krzty dystansu to już nie nasza wina.To całkiem normalne,że ktoś problem będzie miał zawsze
Wysłany: 07 Sty 09 19:48 • Temat postu: Rune Factory 2 na komputerze!
Jeżeli chce by tak było to niech tak będzie.Napisał taki art to niech ma.Jeżeli samemu Ci sie nie chce ruszyć klawiatury i napisać cokolwiek to nie czepiaj się tekstu który Ciebie nie śmieszy,a Bigbanga może tak[dla mnie np. nie jest zły,przecież nikt tego AŻ TAK na poważnie nie weźmie,a jak Ty bierzesz to przykro mi].Następnym razem w tekście nie może być ani jednego słowa o które ktoś może poczuć się urażonym ? Jakiekolwiek cenzurowanie i narzucanie innym by nie umieszczali takiego rodzaju tekstów w swoich tekstach jest żałosne.Raczej powinno się komentować całość,a całość w tym wypadku to świetna robota.Gz Big
Nie rozumiem pytania.Wszyscy pewnie odpowiedzą że w to nie wierzą,a potem okaże się że to prawda.Zresztą imo to doświadczenia robią z nas ludzi.Więc narodzony w innym miejscu,czasie i w innej rodzinie byłbym całkiem inną osobom.Z tego wychodzi że osoba która byłaby "moim" wcieleniem,byłaby całkiem inna osoba.Więc pytanie-w czym by ta osoba była mną ? To byłby ktoś inny,a ja nie byłbym tą osobą.Ona byłaby sobą,a ja bym dawno leżał w grobie.
Wysłany: 06 Sty 09 19:53 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
Nie no ja już nie moge :/ Sry ale jeżeli komuś daje program,a on po 2 godzinach pyta się czy musi go ściągac to mnie szlag trafia :/
ściągaj do cholery.Program jest SPAKOWANY i by go ODPAKOWAĆ potrzebujesz programu którym był spakowany.I był to winrar.
Wysłany: 06 Sty 09 19:03 • Temat postu: Jak sciągnąć Emulator?
Zły wirus który Ci rozpieprzy kompa :/ Jest to program dzięki któremu rzeczy zajmują mniej,a przy okazji są w jednym archiwum[ściągasz jedną rzecz a masz tam wszystkie,nie musisz pojedynczo].Całkiem sprytne nieprawdaż ?