Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39654 Wysłany: 07 Maj 09 18:17 • Temat postu: Zombie DS Story
Słabe jak zawsze :F Powinien ktoś Cie z lekka ogłuszyć i zdeczka przetrącić :F
A poważnie to dobre,choć nie ma tam linijki z której wynikałoby że kobiety są głupie :F Czekam na cd
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39622 Wysłany: 06 Maj 09 06:53 • Temat postu: Ulubiony Japoński zespół
Nie pamiętam nawet o czyim pogrzebie mówisz[bo tam gineło spoooro osób,choć w sumie więcej zmartwychwstawało :F],ale tutaj
http://odsiebie.com/profil/SongoPl.html
Są wszystkie tracki z Code Geass.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39608 Wysłany: 05 Maj 09 20:39 • Temat postu: Ulubiony Japoński zespół
Nie słucham raczej Japońskich zespołów,ale tą piosenkę mam na dysku i z przyjemnością słucham
http://odsiebie.com/pokaz/614384---d9a6.html
Btw. kto zgadnie z jakiego to anime ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39601 Wysłany: 05 Maj 09 17:36 • Temat postu: Matura 2009!
Jozin o czym ty piszesz ?
Bóli pochwal się jak Ci idzie :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39597 Wysłany: 05 Maj 09 06:50 • Temat postu: Matura 2009!
http://www.joemonster.org/art/11454/Matura_2009_wyciekla_do_internetu_mamy_ja
^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39584 Wysłany: 04 Maj 09 18:01 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
Mój to bliżej niezidentyfikowana klatka piersiowa.Nie wiem skąd<jeżeli należy do Ciebie-zgłoś się>.Crash coś na dA wygrzebał :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39579 Wysłany: 04 Maj 09 14:51 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
"Adkasałatka" napisał(a):
Ja gram w The Legend of Zelda: Ocarina of Time i Majora Mask
Dwie naraz ? ;0
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39575 Wysłany: 04 Maj 09 09:20 • Temat postu: Harvest Moon: A new Life!
Przyczepie się bo właśnie wstałem ;p
Czemu na 2 screenie z witaj Crono jest taki duuży akapit ? ;o
Zresztą ciężko w ogóle cokolwiek napisać o grze,na podstawie dwóch kolejnych screenów.Chronoo zrób jakieś demo w końcu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39543 Wysłany: 02 Maj 09 21:45 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
A właśnie,nie polecam przechodzenia Zeldy z solucją.Na prawdę psuje to zabawę.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39537 Wysłany: 02 Maj 09 20:31 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
A jak się grało w tą na Wii ? A Freshly Picked: Tingle's Rosy Rupeeland fajny był ?
Ehm,ja narazie dosyć bezsensownie utknąłem w Majora.Rzecz najbanalniejsza do zrobienia zdaje się sprawia mi ogromną trudność i jeszcze nie wiem jak wrzucić głupie jajka do akwarium ;d
Editoradziłem sobie.Może błąd gry ale trzeba stanąć dokładnie na środku akwarium.W innym miejscu stoi i nie robi niczego
Edit2: http://www.youtube.com/watch?v=AOKPIG23vgY Moja ulubiona nuta z Zeldy Z Link's Awakening,pięknej gry swoją drogą...

Ostatnio edytowany Sobota, 02 Maj 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39531 Wysłany: 02 Maj 09 19:26 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Od niedawna męczę The Legend Of Zelda : Majora's Mask.Wcześniej przeszedłem Ocarine ale za Majora się nie zabrałem,bo to czasówka.Ale zacisnąłem zęby i zacząłem łupać.I czas o dziwo jakoś bardziej nie przeszkadza,przynajmniej póki co.A gra naprawdę mega grywalna,bardzo rozbudowana[w porównaniu do okaryny,tutaj gdy chcesz np. popływać to nie zdobywasz jakiś łusk,po prostu zakładasz maske Zor i jazda ^o^] i w ogóle TRZEBA zagrać.Choć najlepiej po ukończeniu gry The Legend Of Zelda : Ocarina of Time która jest w gruncie rzeczy równie zajebista.Naprawdę brak innego słowa "zajebista".Od IGNa dostała 10/10
http://ign64.ign.com/articles/150/150437p1.html
Maska Majory zaś dostała 9.9/10
http://ign64.ign.com/articles/151/151933p1.html
Chyba nie trzeba lepszej rekomendacji.Szczególnie że Zelda jest genialnym cyklem[Wersje nawet na GBC wymiatają].A Ocarina i Majora to chyba najlepsi przedstawiciele tego cyklu.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39403 Wysłany: 27 Kwi 09 06:54 • Temat postu: Matura 2009!
Lol.Ja mam raczej bujną wyobraźnie,ale Crash na medycynie ? Eksperymenty na ludziach itd. 0o
Zresztą ja będę miał pastwisko i owce.Bo owce są fajne :< Szczególnie że kumpel idzie do budowlańca[kumpel mój i Buliego ] to mi coś zmontuje.I mówię to CAŁKIEM poważnie :< A do matury mam tyle czasu,że jeszcze się zdążę tym przejmować ;p
Gl dla piszących ;D
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39395 Wysłany: 26 Kwi 09 16:44 • Temat postu: Harvest Moon DS
Ech ale typ nie mówi że gra w HMa NA DSa a że gra w Harvest Moona DSa.Taka wersja gry "HM: DS".I jest to dokładnie to samo co HM:SS.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39393 Wysłany: 26 Kwi 09 15:59 • Temat postu: Harvest Moon DS
Ale Harvest Moon DS jest tylko jeden.Kara podała dobry link.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39384 Wysłany: 26 Kwi 09 12:21 • Temat postu: Harvest Moon DS
Bo ta gra jest tak słaba że nie ma sensu o niej pisać ;f
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.