Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39357 Wysłany: 25 Kwi 09 07:10 • Temat postu: [BTN]jakie rośliny siać aby mieć duży zysk?
"SilverC" napisał(a):
Czy w wersji GBA HM można zbudować szklarnie?
Nie można
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39339 Wysłany: 24 Kwi 09 11:56 • Temat postu: Mesozoic Playground
Dobre dobre.
Ale Ty weź lepiej Sonic Fantasy VII zrób,a nie się opierniczasz ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39329 Wysłany: 23 Kwi 09 06:58 • Temat postu: Ej POWODZENIA!
U nas to raczej się tym testem nie przejmowali,bo z tego co widziałem to rocznik który teraz zdaje[przynajmniej u nas ;d] i tak w większość pójdzie do elektrona [25 punktów potrzebnych bodaj ;0].A kumpel Buliego[Bielu ] się wybiera do budowlańca kłaść kafelki ;p
A z tymi przeciekami to w sumie bez kitu dobry motyw.Jeszcze nie pamiętam by kiedykolwiek tych przecieków nie było.A zdarzała się taka sytuacja by powtarzali te egzaminy ?

Ostatnio edytowany Czwartek, 23 Kwietnia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39311 Wysłany: 22 Kwi 09 09:59 • Temat postu: $w33ta$na $tr0nk@
Z wiki
Cytat:
"Charizard (po japońsku: Lizardon &#12522;&#12470;&#12540;&#12489;&#12531;, Riz&#257;don, po niemiecku Glurak, po francusku Dracaufeu) jest fikcyjną postacią serii Pokémon. W przeciwieństwie do swoich wcześniejszych form ewolucyjnych Charizard potrafi latać. Również ma ognisty oddech Charmeleona, którego używa jako podstawowy atak. Potrafi też wytrzymać wodny atak.<Hydro pumpa napewno nie :< dopisek by Mrx>"
Ognisto latający bodaj :< Ale zawsze wolałem Blaistoise.Nie chciałem tego pisać,by nie było offtopicu ale temat w sumie jest o pokemonach ;p

Down:No,poczułem się zobowiązany by Ci o tym opowiedzieć.
Nie wiedzieć jakim pokemonem jest Charizard,toż to straszne jest 0o


Ostatnio edytowany Środa, 22 Kwietnia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39233 Wysłany: 18 Kwi 09 08:44 • Temat postu: Rune Factory 2 na komputerze!
Czemu ten art nie jest przyklejony ? ;f
Właśnie łupię w Phoenix Wrighta dzięki niemu ^^ Dzięki Bigbang
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39172 Wysłany: 15 Kwi 09 19:37 • Temat postu: Mesozoic Playground
To jest żałosne i nie śmieszne. Kreska jest nieestetyczna,do tego występuje tam wulgarne słownictwo -1/10

Edit:A i kobiety są głupie

Ostatnio edytowany Środa, 15 Kwietnia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39110 Wysłany: 13 Kwi 09 11:49 • Temat postu: Zakup kuchni
Masz możliwość.Te telezakupy lecą w kółko,więc rzeczy których nie masz trafią się znowu.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39082 Wysłany: 08 Kwi 09 21:53 • Temat postu: Anime, manga =)
Teraz nie mam pomysłu co obejrzeć.Miałem zabrać się za Azumange,ale nie mam dobrego linku do wersji z napisami.Macie może jakąś propozycje ? Coś w okolicach 20-50 odcinków ;p.Anime które mi się bardzo podobały to Higurashi/Code Geass/Mononoke Hime ;d Macie coś w tym stylu ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39074 Wysłany: 08 Kwi 09 07:16 • Temat postu: Mini Poradnik - najlepsze ustawienie klawiszy w emulatorze
Rozumiem ustawianie sobie sterowania jak najlepszego z możliwością najlepszych reakcji w nawalankach/platformówkach.Ale tutaj imo po prostu musi być wygodnie ;p A wydaje mi się że podstawowe jest na tyle wygodne że zmienianie go nie ma sensu
Zresztą ja i tak jestem przyzwyczajony do strzałek na prawej ręce[w LF2 gram jedną ręką ;D]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39032 Wysłany: 06 Kwi 09 19:07 • Temat postu: Gry Komputerowe
"Jozin" napisał(a):
Hyh. No tak. Tibia to najgorsze pruchno o jakim słyszałem. Ale dobra ja tak mówie. To moja opinia... Ale nie chodziło mi o gry internetowe tylko o gry komputerowe.
Ten post jest w całości epicki
Polecam Little Fighter 2,można nawalać godzinami,ale najlepiej smakuje w pare osób.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39025 Wysłany: 06 Kwi 09 17:42 • Temat postu: Fotki, foteczki
Myśle że ja,bo mam jedyne i niepowtarzalne zdjęcie Buliego jedzącego zupke !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39020 Wysłany: 06 Kwi 09 16:17 • Temat postu: Kujon, czy jak?
Dresy są fajne :<
A co do tej rozmowy to kiedyś robiłem tak samo jak Ty.Pisałem by pisali poprawnie,pomagałem im itd. ;f Teraz na ogół jeżeli ktoś pisze w taki sposób,to znaczy,że mnie nie szanuje.A jeżeli nie dość że mnie nie szanuje,to jeszcze coś ode mnie chce to na ogół kończy się to albo olaniem albo gdy mam więcej czasu i chce z nim dużej pogadać prośbą do niego aby "spierdalał" ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39019 Wysłany: 06 Kwi 09 16:14 • Temat postu: Fotki, foteczki
"Domka" napisał(a):
Bwahahaha też widziałam, ale jak małym chłopięciem był XD
Boooo jesteś chyba jedyną osobą na HMT, której nie widziałam aktualnego zdjęcia ;<
To teraz wyglądam tak samo,ale ze złem w oku i z Satanem we krwi ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39016 Wysłany: 06 Kwi 09 16:02 • Temat postu: Fotki, foteczki
Domkaaa,po co Ci ? :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
38984 Wysłany: 04 Kwi 09 19:56 • Temat postu: Anime, manga =)
No nie wiem dla mnie AŻ TAK źle nie było.Są lepsze i gorsze,ale te lepsze powodują na tyle dobre wrażenie,że raczej kilka failów mnie nie boli ;p.Jedynka świetna,dwójka nieco gorsza ale i to i to oglądało się raczej przyjemnie.
A co do tego atakują klony,to to jest Tsubasa Chronicle

Ostatnio edytowany Sobota, 04 Kwietnia 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.