Ja uważam że 1 rozdział jeszcze dawał nadzieje,mimo że był średnio-słabo,a potem było jednak coraz gorzej,ostatnich rozdziałów nie przeczytałem .Lat mam mniej niż 18.Ale wiek raczej chyba nie ma nic do rzeczy.Szczerze mówiąc jednak na Twoim miejscu wziąłbym sobie te uwagi po prostu do serca,bo Eerion ma taki poziom pisania artów,że jednak go powinno się słuchać
Ostatnio edytowany Niedziela, 10 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 10 Maj 09 08:12 • Temat postu: Harvest Moon DS (dużo kasy)
Ech Chronoo,głupi jesteś 0o Od HM: DS dużo gorszy jest też Maluch Racer,a czy to znaczy cokolwiek o grze ? Nie porównuj gry z DSa,która jest już 10+ Harvest Moonem i powinna trzymać jakiś poziom,z pierwszym HMem który wyszedł =.= Zresztą znajdź mi,gdzie napisałem że HM:GBC jest lepszy.
Szczerze mówiąc to nawet jeżeli w tym rozdziale był jakiś sens,to chyba zginał gdzieś po drodze ;d Jakoś tak...nie no jestem na nie,mimo że nie jest jakoś super tragicznie,nie czuje wewnętrznej potrzeby wyśmiania Ciebie[a po kilku fickach tutaj to się zdarza ].Po prostu czuje się znudzony i raczej nie czekam na kolejny rozdział p: No ale pisz,chociażby dla siebie
A opowiadanie możesz od razu wkleić całe,bo każdy zainteresowany znajdzie Twój blog który masz w profilu ;d
Jasne,że nie musisz cenzurować ;p W końcu Crash jeszcze nie ma bana.Obejrzałem całe Higurashi no naku koro ni,a mimo to to opowiadanie wydaje mi się mocno bezsensowne ;P Ale cóż,z większą oceną powstrzymam się jak wkleisz tutaj resztę.
Tego posta zacząłem pisać jeszcze przed postem Domki.Szybko działacie ;o
Ostatnio edytowany Sobota, 09 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Ja,bo w Fan Zone wyglądałoby lepiej ;d
Szczerze mówiąc to w porównaniu do innych opowiadań to nie jest źle ;p Ale szczerze mówiąc,dla mnie i tak jest mocno średnio.Wydawało mi się to czasem bardziej wydłużone i "zamulone" niż walka z Sasorim w Naruto Shippuuden*.Piszesz językiem dosyć ciekawym,ale w moim przypadku,absolutnie nie przyciągającym do czytania.Przypominają mi się wiersze na www.brawo.pl [poezja+dojrzewanie na forum tam potrafi naprawdę poprawić humor ].Piszą tam wers brzmiący fajnie,mądrze,inteligentnie,z wieloma metaforami,ale przy tym jest kompletnie niezdatny do czytania,bo zawiera tak ogromną ilość banałów i "mondrych" określeń prostych rzeczy,że jest to po prostu nudne.Ale jednak opowiadanie miało przebłyski i w sumie wierzę w Ciebie To jeszcze "nie to" ale jesteś raczej blisko.No,może nie tak blisko i jeszcze sporo pracy przed Tobą...ale ja życze powodzenia
*To było dawno,kiedy jeszcze oglądałem Shippuudena na bieżąco W czasie jednego odcinku potrafili się walnąć 2 razy,a resztę wypełnić bezsensownymi wspomnieniami i różnymi pierdołami
Domka: Już przeniosłam
Ostatnio edytowany Sobota, 09 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 09 Maj 09 20:08 • Temat postu: Harvest Moon DS (dużo kasy)
To chyba żadna zabawa z taką kasą na wstępie ;p Ja w HMie jarałem się pierwszym kurnikiem,pierwszą rośliną,gdy farma zaczynała jakoś działać ;f A tutaj masz na tacy wszystko
Ale kk,jak kto lubi to niech ma ;p HM: DS i tak jest słaby,a kase tam zdobyć jest nadzwyczaj łatwo[kasyno ;p 15 minut zabawy i masz tyle żetonów że kupujesz od cholery liści herbat które sprzedajesz drogo Nie wiem czy ktoś to pisał wcześniej,odkryłem jak w to grałem ;D]
Wysłany: 09 Maj 09 14:27 • Temat postu: Harvest Moon Online
Lol,grałem w to raz przez minut kilka[jakoś mi nie przypadło do gustu,może kiedyś się wezme jeszcze ;d],ale takie rzeczy to nawet ja wiem ;f
Jozin cholera,to jest prosta gra,w dodatku po Polsku ;f Czy takie trudne jest zwiedzenie 5 budynków w mieście ?
Ale dla BigBanga i tak respekt za gre ;d Na razie rozwija się naprawdę w takim tempie,że niedługo to może być coś naprawdę dobrego
Ostatnio edytowany Sobota, 09 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 07 Maj 09 21:21 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Jedna gra jest do przejścia naprawdę sporo czasu[pare godzin na jedną świątynie schodziło] i czasem jest ciężko w cholere.Jeżeli uważasz,że dasz dwie naprawdę ciężkie i długie gry przejść grając raz jedna raz druga to hmm.No ale cóż,jak wolisz :0 Chyba,że jak Chrono z solucją ;p