Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39976 Wysłany: 22 Maj 09 21:44 • Temat postu: Jesli ktos potrzebuje pomocy do gier na psx tu pisac pomoge
Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w grze to napisze o tym.Albo samemu sobie poradzi,bo chyba nie ma gry do której na gamefaqs.com nie byłoby solucji.Temat naprawdę głupi.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39964 Wysłany: 22 Maj 09 18:56 • Temat postu: Harvest Moon: Friends of Mineral Town na PSP
BigBang Ty naprawdę masz moc Popsuł mi się DS i zrobiłeś arta o grze na emulatorze,nabyłem PSP a Ty napisałeś to
Jeszcze mi się ściąga,ale już widzę że robota naprawdę genialna.Wielkie dzięki za to co robisz !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39961 Wysłany: 22 Maj 09 18:32 • Temat postu: BTN pomocy z owocem mocy
I ew. jeżeli grasz podobnie do mnie to dla samej satysfakcji,że mieszkańcy Cie lubią ;d
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39921 Wysłany: 19 Maj 09 20:19 • Temat postu: Oceń poprzednika
Rotfl,Crash,zostaw ten biedny temat
Chronoo
User: 0/10 Za dużo failów,przynajmniej 1 na post.
Avatar: 0/10 Od avatarów z Naruto gorsze są tylko nicki z Naruto :<
Nick: 8/10 Nie jest źle

Btw. edit Jozin z tego co widze to w gruncie rzeczy z Tobą nie jest aż tak tragicznie ;f Używając pewnych hakerskich metod[i Twojego imejla]znalazłem Twoją nk i przejrzałem forum Twojej klasy Co tam się dzieje ;d

Ostatnio edytowany Wtorek, 19 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39919 Wysłany: 19 Maj 09 20:14 • Temat postu: Rurku,to nie jest coś wymyśleć
Bo to poczucie humoru jest raczej proste,prostackie nawet.Ale jeżeli kogoś śmieszą hardkorzy,Durczok,daj kamjenia itd. to tutaj jest to przedstawione naprawdę fanie.Choć temat już oklepany,to jednak forma potrafi uratować art,tak jak np. tutaj
http://www.joemonster.org/filmy/16432/Nowy_Harry_Potter_i_kamien_filozoficzny [również by znać trzeba obejrzeć wcześniej dosyć popularny filmik z użytą tam kwestią]
I dla mnie zrobił to naprawdę dobrze ;D Choć nie sądze by rozśmieszyło to zbyt wiele osób
Chronoo wpisz w google "jestem hardkorem" i obejrzyj to http://www.joemonster.org/filmy/14028/CENZURA__Durczok_klnie_na_antenie_TVN

Ostatnio edytowany Wtorek, 19 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39915 Wysłany: 19 Maj 09 19:53 • Temat postu: Rurku,to nie jest coś wymyśleć
http://crashpl.deviantart.com/art/Final-Fantased-wspanialy-stol-123028633
Na ogół Crash sam sobie wysyła prace na HMT,ale tym razem musiałem zrobić to za niego,bo praca imo najlepsza z tych których ostatnio zrobił :F Naprawdę rozwalił mnie,szczególnie pasujący rysunek.
Jeżeli ktoś nie rozumie przekazu to znaczy że nie oglądał przeklinającego Durczoka i kaskadera H.Ardkora.Powinien to nadrobić.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39903 Wysłany: 19 Maj 09 16:05 • Temat postu: Oceń poprzednika
Bo głupki potrafią zepsuć każdą zabawe :<
Domka
User: 8/10 Lubie,chociaż czepia się wszystkiego czego można :< I nie lubi obrażać innych ;D
Avatar 7/10 taki...niekonwencjonalny Ale raczej nie w moim typie,choć plus za oryginalność
Nick 9/10 prosty zwięzły i na temat

Edit:Jeżeli oceny zmniejszą się to Crash to zrobił :F

Domka:
Taka już moja czepialska natura ;D Ty nie lepszy Nie lubię ;< Dziwna jestem. Ale to już od dawna wiadomo.

Ostatnio edytowany Wtorek, 19 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39893 Wysłany: 18 Maj 09 18:51 • Temat postu: Oceń poprzednika
User: 9+/10 Nienawidze go :F Life jeden :FF
Avatar: 6/10 Ryuuk w porządku,ale DN jest oklepany tylko niewiele mniej niż Naruto :F
Nick: 8/10 Nick spoko,ale -2 bo kojarzy mi się z ceBulitką :F

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 18 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39887 Wysłany: 18 Maj 09 18:24 • Temat postu: Oceń poprzednika
User : -[obrazek]/10 nie lubie Ciebie
Avatar: 7/10 w sumie w porządku,ale taki jakiś...bez sęsu (miętowego)
Nick: 8/10 Nick jak nick ;f Ale bez cyfry,powiększonych liter w środku i ogólnie czytelny więc na plus

Ostatnio edytowany Poniedziałek, 18 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39885 Wysłany: 18 Maj 09 17:39 • Temat postu: Harvest Moon na ps2- gdzie kupić?
Na menago,ultimie i allegro brak.Ale wszedłem na jeBaya www.ebay.pl i tam były części na PS2
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39830 Wysłany: 16 Maj 09 09:01 • Temat postu: dziecko...
A po co żona ? Po co te motyle które latają w lesie ? itd. Właśnie dzięki takim drobnostką gra ma taki swój klimat.A takie dziecko to fajny cel do osiągnięcia,nawet jeżeli bezużyteczny
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39826 Wysłany: 15 Maj 09 14:15 • Temat postu: dziecko...
Urośnie trochę,ale będzie wiecznym niemowlakiem i nie będzie z niego nic pożytecznego
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39820 Wysłany: 14 Maj 09 18:51 • Temat postu: Pogaduchy
Najprościej i w najlepszą wg. mnie wersje
https://hmt.pl/down.php?cat=2&file=11
https://hmt.pl/down.php?cat=1&file=8
Ściągasz te dwa pliki i tym drugim otwierasz ten pierwszy Pobaw się,jest to naprawdę proste a nie mam aktualnie czasu by Ci bardziej wytłumaczyć Ale myślę że sobie poradzisz.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39818 Wysłany: 14 Maj 09 06:50 • Temat postu: HM: DS cute
http://test.frozen-roms.in/details_6947.html
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39789 Wysłany: 11 Maj 09 21:02 • Temat postu: Skąd avatar? (aka "Naruto PL jest fuj")
"Domka" napisał(a):
Phoenixa Wrighta, według mnie. [lub IMAO, żeby było bardziej po angielskiemu >>LOL! Firefox nie podkreśla XD<<].
Chyba nie sądziłeś, że TWOJĄ, hm ;>


Domka: I co ci się w tym znowu nie podoba? Oo Sarkazmu nie łaska dostrzec?
Mrx: Tak sobie tłumacz Btw. radziłbym jednak nieco więcej dystansu

Ostatnio edytowany Wtorek, 12 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.