Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40227 Wysłany: 28 Maj 09 06:35 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Ano,szkoda tylko że przeciwnicy czitują :< Bo tam im te czaszki miejscami wchodzą,że mało :/ Ale gra fajna
Ja narazie mam za dużo gier do przejścia na PSP ^^'
Disgaea,Prinny,Riviera,Yggdra Union (cytuje recenzje "Sting powrócił do starych rozwiązań prezentując nam grę maksymalnie oldschoolową. Wszystko tutaj jest wyjęte jakby sprzed lat &#8211; oprawa, muzyka, bohaterowie, fabuła, system i przede wszystkim poziom trudności, który wreszcie zmusza gracza do myślenia. Pod tym względem gra jest chyba najtrudniejszym przedstawicielem gatunku dostępnym na PSP, ".A jest to taktyk ) i na emulatorze GBA Megaman Zero 2,3,4,Golden Sun i Lufia

Ostatnio edytowany Czwartek, 28 Maj 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40212 Wysłany: 27 Maj 09 21:57 • Temat postu: INTERPUNKCJA
Cytat:
Czemu od razu jechać i bluzgać?
W całym poście nie było niczego o Tobie 0o
Cytat:

Jeżeli Gnysek zmieniłby regulamin w którym wyraźnie napisane było by ze używanie znaków interpunkcyjnych i poprawna pisownia [a przynajmniej staranie się] było by konieczne to może niektórzy by się dostosowali i WTEDY MOŻNA UKARAĆ KOGOŚ OSTEM po np. 3 ostrzeżeniu
Czy wy musicie mieć wszystko na piśmie ? Jakby w regulaminie nie pisało nic o tym,że nie można umieszczać linków zoofillskich to myślisz,że powstawałyby o nich tematy ? Czego nie zabrania regulamin,zabrania etyka.
Cytat:

w sumie nie macie prawa mieć żadnych pretensji do innych za nieużywanie interpunkcji itp. skoro nikt o tym nic nie wspomniał w regulaminie
Mamy
Cytat:

wiec skoro to nie jest łamaniem regulaminu gdzie tu podstawy do dawania ostrzeżeń?
Gdzie podstawy ? To proste.Nieczytelność postu powoduje,że post traci jakikolwiek sens,bo nie można go odczytać a to prowadzi do spamu.Zresztą Domka robi to dla waszego dobra :F
Cytat:

Wstawienie kropki i przecinka mnie zbawi a jeśli chodzi o szacunek to go mam tylko jak już ktoś to
wcześniej ujął ''nie chce mi się''
Całkiem nie rozumiem co chciałaś przekazać powyższym cytatem.
Cytat:

a na końcu co do Mozilli to może nie każdemu pasuje ta przeglądarka z jakichś powodów i mamy ją instalować po to żeby parę osób na forum było zadowolone?
Czy was do reszty powaliło ? Nikt ci nie każe instalować Mozilli.Po prostu masz się zachowywać jak cywilizowany człowiek,a nie jak prostak nie umiejący napisać prostego zdania bez walnięcia w nim 20 byków i postawieniu dwóch pieprzonych kropek które umożliwią człowiekowi po drugiej stronie odczytać post.
Cytat:

Jak na takie forum to za dużo jest tu wymagane bo starszym userom można wyzywać nowych
Nie.Mądrym userom można wyzywać głupich
Cytat:

a nowych kara się za nie używanie interpunkcji
Starych też
Cytat:
może wreszcie otwórzcie oczka na inne sprawy równie ważne
To nam je kotku przedstaw.
Cytat:
i jak już chcecie załatwiać problemy to wszystkie a nie te najprostsze
Analfabetyzm wśród userów to choleeernie poważny problem
Cytat:
wg. mnie powinno sie tu pokazac że tak naprawde zalezy wam na wszystkich userach
Ale nam nie zależy na wszystkich.Pomagamy innym charytatywnie,do mnie na gg co 2-3 dni pisze ktoś z pytaniem o Harvest Moona,a ja na ogół odpowiadam.Do czego zmierzam-my pomagamy prawie każdemu kto tutaj przychodzi,a wy nas macie w dupie i nie chce wam się postawić głupiej kropki by łatwiej było nam pomóc.To żałosne
Cytat:
i naprawde przestańcie tak przymykać oczy na to co sie dzieje bo jesli nadal tak będzie to to forum zginie a wy będziecie mogli byc z siebie dumni bo przynajmiej używano interpunkcji o0
Jak zginie to interpunkcji nie będzie nikt używał.
Zresztą wole by forum zgineło i zostało "w nas" jako naprawdę fajne forum(mimo paru wpadek) na którym poznałem wiele ciekawych osób,niż jako zbiorowisko analfabetów,karoangeli z problemem i kretynizmem w każdym poście.To,że wymagamy interpunkcji ma zabić forum ? Litości...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40210 Wysłany: 27 Maj 09 21:47 • Temat postu: INTERPUNKCJA
Cytat:
Popieram Anelę. Na twoim miejscu Domka, usunął bym tą sygnaturę/podpis, bo sama robisz błędy ortograficzne najczęściej, a dajesz, że bykom stop. Wiesz; w sumie to Ty powinnaś mieć już co najmniej 50% ostrzeżenia za ortografię, a czepiasz się innych. Bo żeby być oryginalnym, to jeszcze trzeba umieć to robić, a nie- dać podpis 'Bykom stopf bfo interpónkcja jest niekurturalna. Wybacz, jeśli cię uraziłem. Możecie mi już dać obrazek %
Popierasz Angele ? Wg. Ciebie moderator nie powinien czytać postów ze słabą interpunkcją,powinien być bezbłędny(a nie jak w tym przypadku-próbować takim być) i nie ma prawa czepiać się innych ? Od tego są oni.Od tego oni są.A co ma do tego bycie oryginalnym-naprawdę nie wiem.Z Domką się nie zawsze zgadzam,ale w tym wypadku jak najbardziej dobrze robi.A sygnaturkę ma w porządku.
Końcówką postu pokazujesz,że lubisz sobie wmawiać różne rzeczy.Wmówiłeś sobie,że Domka twierdzi iż nie robi żadnych błędów,wmówiłeś sobie że dostaniesz nieskończoność %(choć mógłbyś w sumie) i wmówiłeś sobie coś o oryginalności.Ty nie odpowiedziałeś na posta Domki i kwestie interpunkcji ,a na swoje własne urojenia.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40207 Wysłany: 27 Maj 09 21:32 • Temat postu: Duże łóżko
Ja wiem na 100% i Wolflive ma racje.
A i tak btw. to "łóżko"
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40206 Wysłany: 27 Maj 09 21:30 • Temat postu: INTERPUNKCJA
[Eerion]
Cytat:

Droga Domko jeśli przeszkadza ci takie coś rozwiązanie jest proste nie czytaj tego
Ona jest moderatorką i musi dbać o porządek na forum.Ciężko to robić nie czytając postów.
Cytat:
nie powinno sie dawac głupiego osta za to ze komuś się nie chce stawiać przecinka
Jeżeli ktoś się pomyli i nie postawi to nic złego się nie stanie.Ale jeżeli tak jak ty mówisz komuś się nie chce go postawić,to znaczy że ma w dupie osobe czytającą ten post,bo nie chce mu się nawet postawić głupiego znaku interpunkcyjnego który pomoże w czytaniu postu.Zresztą jeżeli ktoś pisze na forum to powinien stosować chociaż podstawy ortografii i interpunkcji.Co z tego,że ktoś komuś pomoże jeżeli odpowiedź będzie nieczytelna ? Walczmy z tym
Cytat:

iż w regulaminie nie jest napisane ze stawianie znaków interpunkcyjnych i poprawna ortografia jest konieczna
Ale każdy to popiera,a Gnysek nie wyraził sprzeciwu.
Cytat:
każdy pisze jak chce
NoNje Muff )()()())(!111111jedenaście.Miejmy szacunek do naszego języka...
Cytat:
chce tez zauwazyc ze ostrzegasz innych za znaki interpunkcyjne a sama robisz podstawowe błędy
Ano Domka robi sporo błędów ;f Ale póki nie robi ich umyślnie i stara się pisać poprawnie(a że czasem jej się łapka omsknie...bywa :<) to jest w porządku
Cytat:
i ustawiasz sygnaturki których jesteś przeciwieństwem
Domka jest przeciwieństwem sygnaturki ?
Cytat:
na Twoim miejscu najpierw bym sie nad sobą zastanowiła?
To pytanie ? 0o
Cytat:
a potem narzekała na 'newbie'
Porównując posty "newbie" i Domki wychodzi mi że jednak różnica jest na tyle duża,że Domka ma prawo ich nie lubić :F
[/Eerion]
Ot co ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40195 Wysłany: 27 Maj 09 14:35 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Riviera jest choleeernie nudna i tą gre trza "poczuć" :f Ale po poczuciu bawi naprawdę fajnie.Też ściągałem z torrentów i leciało tak wolno,że o stary :f Ale na nocke zostawiłem i poszło.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40192 Wysłany: 27 Maj 09 14:04 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Locoroco i Patapony nie pisałem,bo niemożliwym jest mieć PSP i ich nie znać(ale gry IMO mocno średnie)
Więc Buli ścią...kup Prinny:Can i really be the hero ?
Powinno Ci się spodobać,mi się podoba Disgaea jest w porządku
Zresztą masz recenzje obydwu tytułów
http://psp.ign.com/articles/951/951828p1.html
http://psp.ign.com/articles/831/831584p1.html
A poza tym to może Puzzle Quest ?

Ostatnio edytowany Środa, 27 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40181 Wysłany: 27 Maj 09 06:22 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Faktycznie "coś przyjemnego" to tylko na DSie.
Ale Buli możesz sprawdzić gre Prinny : Can i really be the hero ? Jest to gra w świecie znanym z gry Disgaea[gra też w porządku,ale taktyk ] z tym,że to platformówka i to całkiem fajna.Do tego platformówka 2d a takie są jak wiemy najlepsze .
Poza tym ja łupie w Riviera:The Promise Land i gra dla mnie jest naprawdę przyjemna :F Głównie przez świetnie opowiedzianą historię.
Możesz się też pobawić emulatorem GBA
https://hmt.pl/viewtopic.php?p=39988#39988
Ja zrzuciłem sobie na PSP już 4 części Megamana Zero,Lufie i Golden Sun które czekają tylko na zaliczenie



Ostatnio edytowany Środa, 27 Maj 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40168 Wysłany: 26 Maj 09 21:47 • Temat postu: Maszynka do majonezu
Adamantite i wygląda tak [obrazek]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40143 Wysłany: 26 Maj 09 15:07 • Temat postu: szukam idealistów do roboty
Nie lubię takiego założenia."Na pewno mi rodzice nie pozwolą".Bo zbyt często jest to
-Moge jechać na konwent
-Nie
-Aha ;(
Rodziców trzeba umieć podejść !
A co do tematu to ja bym wpadł chętnie,ale chciałem dwie inne imprezy w wakacje obskoczyć[do tego w październiku Baka na którą mam nadzieję wpadniemy znowu,ale w pełniejszym składzie ;D Buli możesz nocować u mnie znowu ] a tak jeżdżenie po całym świecie to tanie nie jest.Szczególnie,że do każdego wyjazdu musze odpowiednio rodziców nakłonić,bo lat mam tyle co pan wyżej .Zresztą i tak bym się nie przydał,bo konsoli nie mam żadnej oprócz niedziałającego DSa z paroma grami i PSP bez oryginałów .Ale powodzenia przy organizacji życze ^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40122 Wysłany: 25 Maj 09 21:06 • Temat postu: Rurku,to nie jest coś wymyśleć
http://www.joemonster.org/filmy/14935/Jestem_hardcorem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40104 Wysłany: 25 Maj 09 14:14 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Hmm,PSP to chyba nie jest konsola którą powinienem sobie kupować :F Ostatnie gry przy których dobrze się bawiłem to Megaman Zero otwarty emulatorem[dzięki BigBang :*] i Riviera : The promised land,remake gry z GBA.
I właśnie tą Riviere polecam.Gra jest naprawdę dziwna.Nudna jak cholera,nie możesz praktycznie chodzić[tylko zwiedzać],losowość jest zdecydowanie zbyt duża (ta przy otwieraniu skrzynek :/) ale jednak w grze się zakochałem.Opowieść jest opowiedziana genialnie,bohaterowie są zaprojektowani baaardzo fajnie,a że rozmowa z nimi jest częsta to klimat jest naprawdę przyjemny.Do tego wygląd postaci i ogólnie obrazki pokazujące się w grze wyglądają naprawdę nieprzeciętnie

A tak btw. bo zacząłem przechodzić też Megaman Zero 2 i czy mi się tylko wydaje czy on jest naprawdę dużooo trudniejszy od poprzedniego ? Mimo że łatwiej z elfami[ten podwajający życie jest tani w gruncie rzeczy ] to jednak jest naprawdę ciężko 0o Tą runde z bossem Phoenixem robiłem jakoś 30 minut.Pod koniec runde znałem na pamięć,wiedziałem w jakich miejscach naładować sub tanka najlepiej,ale problem z bossem był i to dosyć spory


Ostatnio edytowany Wtorek, 26 Maj 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
40101 Wysłany: 25 Maj 09 09:00 • Temat postu: Kody - WIADOMOSC OD AUTORKI ARTYKULU
Czy Ty czytasz co piszesz ?
"Kody są dla tych co nie potrafią grać albo dla leniwych" a dalej "niech każdy gra jak chce".Jeżeli ktoś lubi używać kodów to niech sobie je używa.Faktycznie psuje się wtedy zabawa,gra staje się nudna i bezsensowna jeżeli na wstępie będziesz miał 100000000.Ale może kogoś to rajcuje.Nawet jak to psuje grę to nie psuje Twojej gry tylko kogoś innego.A skoro ten ktoś inny lubi się tak bawić no to to już nie moja sprawa.Ja nie próbuje zrozumieć co jest w tym fajnego,ale skoro coś w tym jest wnioskując po tym,że ludzie ich używają to niech się tak bawią.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39989 Wysłany: 23 Maj 09 06:30 • Temat postu: Jesli ktos potrzebuje pomocy do gier na psx tu pisac pomoge
"Kodzak1992" napisał(a):
e sluchaj nie we wszystkie gry gralem nie jestem bogiem by wszystkie przejsc i nie cwaniakuj bo bedziesz mial wiecej % ostrzezenia to ja ci zadam pytanie gdzie sa wszytkie sekrety w 1 planszy w grze Tomb raider 2?? wiesz bo ja tak
Ale Ty jesteś głupi :< Wiesz gdzie są sekrety w 1 planszy w Tomb Raiderze,naprawdę jesteś mistrzem :F Do tego zostało Ci zadane na razie jedno pytanie a odpowiedzi nie znałeś.Masz 0% trafności :<
Zresztą szczerze mówiąc to mnie nie obchodzi to,że wmawiasz sobie jak to wymiatasz na PSX.Jakbyś zamiast tego używał poprawnie ortografii i interpunkcji-to by było coś.
A temat lepiej już po prostu olejcie,bo do niczego sensownego i tak tu już nie dojdzie.
Cytat:
a jak masz problem to sie nie udzielaj bo cie porobie pytaniami
Niektórym powinno się odłączyć internet,bo chyba powoduje u nich agresje :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
39988 Wysłany: 23 Maj 09 06:24 • Temat postu: Harvest Moon: Friends of Mineral Town na PSP
Sprawdziłem i działa Na Psp wylądowały już Megaman Zero 1,2,3,4,Lufia i Golden Sun Dzięęęki ^^
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.