Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42945 Wysłany: 26 Wrz 09 16:31 • Temat postu: Co sądzicie o Mozambiku?
Jeden z naszych najlepszych sąsiadów, jeszcze nigdy nie mieliśmy z nim problemów, żadnych wojen, a język praktycznie taki sam. Polecam.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42934 Wysłany: 22 Wrz 09 17:02 • Temat postu: Śmieszne filmiki^^
http://www.joemonster.org/filmy/18499/Jak_reaguje_twoj_ubezpieczyciel_kiedy_chcesz_wyplaty_odszkodowania_
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42933 Wysłany: 22 Wrz 09 15:42 • Temat postu: Śmieszne obrazki
Double post, ale temat chyba warto ożywić ;p
Może kojarzycie to, że gdy Taylor Swift wygrała MTV Video Music Awards na scene wbił Kanye West mówiąc
"Yo Taylor, I'm really happy for you, I'll let you finish, but Beyoncé has one of the best videos of all time. One of the best videos of all time"
I się zaczeło
[obrazek]
[obrazek]
[obrazek]


Ostatnio edytowany Wtorek, 22 Września 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42914 Wysłany: 19 Wrz 09 09:48 • Temat postu: Ultima IXI: Asscension
Cytat:
:'D
DDDDDDDDD
Crash nieee ;F
A art Ci zdecydowanie wyszedł, ale jednak taki...Crahowy pod względem wykonania, ale brakuje jakiegoś rozwalającego tekstu jakie u Ciebie na ogół są główną częścią arta ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42906 Wysłany: 16 Wrz 09 07:00 • Temat postu: Ultima IXI: Asscension
Nie no, myślałem, że się zestarzałeś i już nie dasz rady czymś jeszcze zaskoczyć ;FF A tu taka miła niespodzianka. Jakbyś Ty to powiedział "XDDDD". Zajebiste, wyłącz Dissidie i zrób coś jeszcze :F.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42807 Wysłany: 01 Wrz 09 18:47 • Temat postu: Co teraz ogladacie i co oglądaliście
Co oglądałem ? Było tego sporo. Teraz męcze Kino no Tabi, a raczej zabieram się za to bo coś nie bardzo mam czas ;<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42779 Wysłany: 31 Sie 09 14:19 • Temat postu: Ahoj Piraci! -felieton mojego autorstwa
http://vbeta.pl/2009/06/05/5-najbardziej-absurdalnych-pozwow-antypirackich-riaa-i-mpaa/
Przeglądałem internet i trafiłem na to
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42753 Wysłany: 29 Sie 09 21:33 • Temat postu: GBC narzędzia
Odświeżył, bo przez 3 miesiące nikt nie odpisał -.-
Niestety nie wiem jak ci pomóc hrom.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42721 Wysłany: 29 Sie 09 09:45 • Temat postu: Ahoj Piraci! -felieton mojego autorstwa
Więc hmt.pl może czuć się zaszczycone, bo teksty są naprawdę cholernie dobre. Do tego piszesz na wiele różnych tematów, więc każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie Czekam na kolejne teksty ^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42553 Wysłany: 24 Sie 09 15:38 • Temat postu: Co to za Anima?
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/286-elfen-lied/rec/282
Dla mnie jedno z ciekawszych anime jakie oglądałem.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42541 Wysłany: 24 Sie 09 14:39 • Temat postu: Co to za Anima?
Elfen Lied
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42501 Wysłany: 22 Sie 09 11:00 • Temat postu: Emulatory DS- bitwa o miano najlepszego!
Ja też wcześniej korzystałem z No$GBA, ale przerzuciłem się na DeSmuME dlatego, że ma możliwość korzystania z mikrofonu która jest czasami niezbędna. A artykuł naprawdę genialny. Dawno nie czytałem arta tak dobrego który potrafiłby mnie przy tym rozśmieszyć Dobra robota.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42479 Wysłany: 20 Sie 09 21:58 • Temat postu: tea party
Tak,można
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42432 Wysłany: 17 Sie 09 20:45 • Temat postu: jak połączyć FOMT z AWL
Zrozumiałem jedno.Michał kłamie.Chyba, że ktokolwiek wierzy iż przez 2 godziny montował kabel którym podłączył konsole do kompa,co zaskutkowało tym, że połączył dwie gry.Nie odpisujcie mu już i nie karmcie trola,chyba, że zrobi zdjęcie jako dowód
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
42421 Wysłany: 17 Sie 09 16:23 • Temat postu: jak połączyć FOMT z AWL
"michał1993" napisał(a):
zgadzam się ale jeżeli podłączysz game cube do kompa i przez program popróbujesz powymieniać jakieś pliki to ci się uda to ci się uda
Pytam kogoś kto jest w temacie.Jest możliwośc podłączenia GC do kompa ?
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.