Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43302 Wysłany: 18 Paź 09 16:01 • Temat postu: Fotki, foteczki
Nie no, zdjęcie to żaden problem, sam chce sobie zrobić zdjęcie z Bulim i pokazywać kolegom, że go znam !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43299 Wysłany: 18 Paź 09 14:22 • Temat postu: Fotki, foteczki
No bo narzekacie i ludzie przez was nie będą umieszczali swoich zdjęć tutaj :F
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43297 Wysłany: 18 Paź 09 12:04 • Temat postu: Fotki, foteczki
A pieprzycie ;f
Dawajcie zdjęcia wszyscy !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43285 Wysłany: 17 Paź 09 20:26 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ja nie byłem mały :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43237 Wysłany: 14 Paź 09 08:51 • Temat postu: Eternal Fate
Erm.
1. Po jakiemu ma być ta gra ?
2. Czemu w czasie walki potwory walczą tyłem ? :f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43206 Wysłany: 11 Paź 09 20:32 • Temat postu: Śmieszne obrazki
[obrazek]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43157 Wysłany: 09 Paź 09 19:37 • Temat postu: Dowcipy
Jozin usuń ten cytat bo spalisz mi żart jak ktoś będzie czytał posty zaczynając od dołu(jak ja często ;f)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43143 Wysłany: 08 Paź 09 18:50 • Temat postu: Dowcipy
Śnieżna zima 1852. Leśniczówka Stawiguda nad jeziorem Nidzkim. W izbie oświetlonej płomyczkiem lampy naftowej, nastrojowy półmrok. Zza zamarzniętych szyb dochodzą groźne pomruki szalejącego wiatru, śnieg zwisa potężnymi płatami z dachu przesłaniając niebo. Zapach grzanego piwa stojącego na dębowym blacie wypełnia izbę. Strzelające iskrami gałęzie w murowanym kominku i błyski tańczące na ścianach oraz suficie współgrają z melodią wiatru.Przy biurku sam Mistrz Konstanty pochylony nad kartką wyrwaną z notesu, skreśla kolejne wersy Kroniki Olsztyńskiej. Skrzypienie pióra potęguje tylko urok tego sielankowego obrazka.
- Natalio? - przerywa ciszę głos mężczyzny.
Siedząca w fotelu przy kominku kobieta podnosi oczy znad robótki ręcznej i pyta:
- Co?
- Chujów sto.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43139 Wysłany: 08 Paź 09 16:06 • Temat postu: Shaiya
Metin jedyne co ma fajnego, to to, że jest po Polsku. Ale czemu kiedyś wszyscy grali w Tibie ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43063 Wysłany: 03 Paź 09 10:39 • Temat postu: Będzie Jakieś Nowe
Będzie.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43062 Wysłany: 03 Paź 09 10:39 • Temat postu: Kto Jeszcze Gra
Pytanie na forum o Harvest Moonie kto gra w Harvest Moona, hem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43058 Wysłany: 03 Paź 09 08:55 • Temat postu: Dishitia: Final Fantased
"Huge sword is huuuuuge" damn Maciej, po raz kolejny wygrywasz Dla mnie najlepsza praca z Twoich ostatnich (Sorry,nobody played FF V też rozwaliło)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43043 Wysłany: 01 Paź 09 19:54 • Temat postu: Szkoła uczy
Genialne+ świetne nawiązanie do komiksu Dema
(Dla mniej obeznanych ;f http://www.demland.info/dem/komiksy/paski/118.png )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43037 Wysłany: 01 Paź 09 13:45 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Kingdom Hearts 358/2 na DSa <3<3<3<3
Zakochałem się w tej grze, choć w KH 1 i 2 nie grałem nigdy(ale nadrobie to niedługo ;p A KH:COM na GBA przeszedłem trzykrotnie). Polecam, mimo tego, że gra czasem nudzi to fabułą jest zajebista
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43032 Wysłany: 30 Wrz 09 20:30 • Temat postu: Shaiya
Tibia jest lepsza od Metina. Shaiya też. Saper nawet.
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.