Wysłany: 01 Paź 09 13:45 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
Kingdom Hearts 358/2 na DSa <3<3<3<3
Zakochałem się w tej grze, choć w KH 1 i 2 nie grałem nigdy(ale nadrobie to niedługo ;p A KH:COM na GBA przeszedłem trzykrotnie). Polecam, mimo tego, że gra czasem nudzi to fabułą jest zajebista