Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43538 Wysłany: 01 Lis 09 12:02 • Temat postu: rice cake fomt
Możesz to dostać za 3-10 wygranych w teleturnieju wróżki
https://hmt.pl/arts.php?id=79
Lub też dostawałeś go chyba w jakimś festiwalu, niestety nie pamiętam w jakim ;p Bodaj ostatniego dnia zimy lub początku wiosny, ale niech mnie ktoś tutaj poprawi ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43510 Wysłany: 29 Paź 09 19:25 • Temat postu: Fotki, foteczki
Wybaczcie, ale nie mogłem tego nie wrzucić ;f

19:19:30 Mrx (2336113)
Czytam post Domki
"Mrx masz wielkiego + za te długie włosy XD"

19:19:37 Mrx (2336113)
I tak czytam "Mrx masz wielkiego"

19:19:43 Crash (5497391)
LOL

19:19:53 Crash (5497391)
to samo przeczytalem pierwsze! :F

19:20:09 Crash (5497391)
tylko ja "Mrx masz wielkiego + te długie włosy XD"

Szukałem pocieszenia u Buliego, pokazując mu ten sam urywek

19:20:59 Buli (1194534)
kurwa mać to tam jest +

19:21:05 Buli (1194534)
a ja myśle skąd ona wie że masz wielkiego



Ktoś to przeczytał normalnie w ogóle ?
Girl Faceci... widzicie to co byście chcieli widzieć, ja przeczytałam dobrze
Mrx :F Nie wierze Ci :>

Edit:
20:56:07 redranger (2336113)
Powiedz, jak to przeczytałes ?
"Mrx masz wielkiego + za te długie włosy XD"

20:56:28 Bartosh (2677576)
xD

20:56:34 Bartosh (2677576)
omg




Ostatnio edytowany Czwartek, 29 Października 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43458 Wysłany: 27 Paź 09 15:18 • Temat postu: Fotki, foteczki
Nie no zdjęcie jak zdjęcie, ale im sprawiło ogromną radość to jak piłem z tamtej butelki i chciałem się wytłumaczyć

Edit down:ROTFL ! Rozwaliłeś !

Ostatnio edytowany Wtorek, 27 Października 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43447 Wysłany: 26 Paź 09 19:50 • Temat postu: Cliff
Odejdzie na zawsze
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43444 Wysłany: 26 Paź 09 18:37 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ja nie zwróciłem uwagi aż takiej na to. I mangowcy i fantaści byli raczej w porządku dla siebie(w końcu osoba która zrobiła na mnie najbardziej pozytywne wrażenie-Flecik był fantastą). A pryszniców w ogóle nie znalazłem, toć krany mają wiele zastosowań I również zgadzam się, że Szabla japońska i Bushido były naprawdę cholernie dobre.
A w sumie 4 osoby z HMT to i tak rekord(na Bace deklarowało się sporo osób a było nas dwóch). Gratuluje Ci Buli, że wytrwałeś ze mną te trzy dni Dla mnie było naprawdę zajebiście, mimo wszystkich niedociągnięć to jednak konwent to głównie ludzie a tutaj byli zdecydowanie zajebiści i nawet nie spotkałem żadnego narutarda, a ilość tekstów które tam wygrywały będą pewnie czesto używane ;p

Edit: A co do tego piwa, to motyw był ogólnie taki, że otwierałem je o taki kant przy sklepie ;f I niestety walnąłem troche nie tak jak chciałem i odwaliłem kawałek ustnika, więc musiałem pić pod odpowiednim kątem . Widać tam swoją drogą, że gdybym złapał to piwo normalnie to bym się pokaleczył tym co zostało :F
Edit2: Wiedząc, że Buli ma to zdjęcie zrobiłem zdjęcie tamtego piwa ;f
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52516e4e330b95d6.html nie szło pić z tego inaczej


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 26 Października 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43438 Wysłany: 25 Paź 09 22:32 • Temat postu: Fotki, foteczki
Nie wierze, że tak wyszedłem, nie potrafie się śmiać :FF Ale fota z Crashem jest, trzeba kumplom pokazać !
A Twój wiek daje Ci +5 do bycia zajebistą, bo ja bym chciał w Twoim wieku być tak wyluzowanym, jeździć po konwentach i ogólnie oglądać "chińskie bajki dla dzieci"

Ostatnio edytowany Niedziela, 25 Października 2009, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43436 Wysłany: 25 Paź 09 22:24 • Temat postu: Fotki, foteczki
No to cóż, gdy świat odpocznie po tym spotkaniu jestem za kolejną ustawką ;f
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43434 Wysłany: 25 Paź 09 20:53 • Temat postu: Fotki, foteczki
Jako, że już po konie, a zaofftopicowaliśmy ten temat nim do końca to wypada skończyć Powiem tak, niech żałuje każdy kogo tam nie było. Masa epiców (ciastko zbożowe, death sentence wzrokiem, nowatorska metoda otwierania butelki by mrx, poetyckość Buliego, jebany awans itd.) Do tego byli Buli(Mistrz Ciętej Riposty bez kitu Ale ziom naprawdę dobry, elo ! ),Crash(Wygrywał jebany ;f) Muscat(damn, wygladało jakbyśmy przyszli z mamą Ale to kompletnie nie przeszkadzało, bo okazała się naprawdę zajebiście spoko osobom ;o) Trzeba się jeszcze kiedyś spotkać !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43373 Wysłany: 21 Paź 09 14:11 • Temat postu: Full Screen
https://hmt.pl/viewtopic.php?t=4812
Choć ja polecam desmume ;p On ma coś takiego bez kombinowania
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43354 Wysłany: 20 Paź 09 18:52 • Temat postu: Fotki, foteczki
Damn, właśnie się okazało, że znajomy i kuzyn z którymi miałem jechać odpadli, a starsza boi się mnie puścić samemu :< Kombinuje coś, ale jest coraz gorzej ;F Tj. dać się nie dam, bo ja tam cholera musze być, ale jak macie jakiś pomysł to chętnie posłucham ;PP
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43348 Wysłany: 20 Paź 09 15:41 • Temat postu: Fotki, foteczki
Cytat:
http://photos.nasza-klasa.pl/4308856/9/main/bb10281296.jpeg
<3<3<3<3<3<3 Mam nową tapete :**
A to zdjęcie z Baki jak jadłes zupke Ci dałem w końcu ? (swoją drogą, wciąż pamiętam klasyczne "zabierz ten pierdolony kurwa aparat do chuja" )
Ale nie no, tak poważnie to mimo tego, że razem byliśmy mega zamuleni, to było fajnie
A co do postu Muscat to ja bym się chętnie spotkał z każdym Jakoś się dogadamy, może napisz o której tam przyjeżdżasz czy coś ? :>

Ostatnio edytowany Wtorek, 20 Października 2009, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43336 Wysłany: 20 Paź 09 07:25 • Temat postu: Fotki, foteczki
[obrazek]
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43330 Wysłany: 19 Paź 09 20:33 • Temat postu: Fotki, foteczki
Toć Baka i tak się nie odbyła
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43306 Wysłany: 18 Paź 09 17:40 • Temat postu: Fotki, foteczki
Spałem z Bulim dwa raz i nic się nie stało
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43303 Wysłany: 18 Paź 09 16:02 • Temat postu: Eternal Fate
Cytat:
Od razu mi się przypomina gra mrx'a i ryża bodajże ;D
Która swoją drogą żałuje, że nie wyszła ;( Cholera, pare momentów miała naprawdę dobrych !
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.