Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43910 Wysłany: 25 Lis 09 14:25 • Temat postu: Gnyseeeeeekkkkk!!!!
Wszystkiego najlepszego Szefie ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43890 Wysłany: 24 Lis 09 06:57 • Temat postu: poza gra
http://allegro.pl/listing/search.php?category=45713&sg=0&string=twierdza+2
7. Nie kradnij :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43863 Wysłany: 21 Lis 09 23:07 • Temat postu: Alaizabel
Bo myślałem, że sam już dawno założyłeś
gej
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43861 Wysłany: 21 Lis 09 23:01 • Temat postu: Alaizabel
Gahh, no Jej tematu nie założyć ? :< Wstyd mi za HMT :<
Wszystkiego najlepszego :*
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43859 Wysłany: 21 Lis 09 20:36 • Temat postu: asdasdasdfasfasdfgsfgsggafgadg !
C-C-C-C-C-COMBO BREAKER
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43839 Wysłany: 20 Lis 09 22:24 • Temat postu: asdasdasdfasfasdfgsfgsggafgadg !
asdasdasdfasfasdfgsfgsggafgadg obchodzi dzisiaj urodziny ! Wszystkiego najlepszego !
https://hmt.pl/users.php?id=29556
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43831 Wysłany: 20 Lis 09 17:17 • Temat postu: BULI
Dublin już nigdy nie będzie takim samym miejscem :<
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43810 Wysłany: 19 Lis 09 16:51 • Temat postu: BULI
Buli ma urodziny ! Każdy kto się tu nie dopisze ma wpierdol
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43785 Wysłany: 18 Lis 09 16:15 • Temat postu: JaJo
Poza wygraną turnieju powinna mieć bodaj 7 lub 8 serc i więcej ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43731 Wysłany: 15 Lis 09 08:05 • Temat postu: HM : BTN poszukuje save-y na emulator
Najwidoczniej nie ;p
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43639 Wysłany: 11 Lis 09 08:59 • Temat postu: Październikowo-listopadowy komiks-dump
No mnie z kolei najbardziej rozwaliły Raytastycznie i Życie informatyka ;F No ale i tak dostajesz awans.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43623 Wysłany: 09 Lis 09 17:44 • Temat postu: SEEEEEEGAAAAAAAAAAAA
No ok ok.. to ja też się wypowiem xD

Wszystkiego Najlepszego ;* dużo zdrowia, szczęścia.. bla-bla-bla.. i czo tam sobie chcesz ^^ ;*
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43615 Wysłany: 09 Lis 09 15:23 • Temat postu: CRASH DAY
Crash miał wczoraj urodziny, ale że nie ma już moda, więc życzenia są dopiero dzisiaj :<
Najlepszego stary :*
Wytrwałości w walce z powagą ;f !
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43607 Wysłany: 08 Lis 09 11:26 • Temat postu: co to magiczne kwiaty
Prawdopodobnie o to ;p To zwykłe kwiaty które sadzi się na jesień.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
43567 Wysłany: 03 Lis 09 18:57 • Temat postu: [BTN] błąd
Więc ściągnij 1.6.0 ;p
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.