Dzięki to mui pierwszy post na kturego ktoś odpowiedział :cool: ale jeśli mam Ją mieć za żone to grey będzie wsiciekły i saibra nie będzie mi ulepszał narzędi ??
Czemu saibara ma ci nie ulepszać narzędzi ? (a Grey nie bedzie wściekły)
Wysłany: 13 Lut 06 16:29 • Temat postu: Zimowa Jaskinia i Abgrejdy !!!
Buli napisał(a):
Za pierwszym razem chyba nie da sie wygrać. Aby wygrać musisz mieć jak najwięcej serc u konia. Im wiecej serc tym łatwiej będzie wygrać. Dbaj o niego, rozmawiaj z nim codziennie, szczotkuj i wyprowadzaj na dwór w pogodne dni.
Za pierwszym razem nie bierzesz udziału.A kiedy już możesz wziąść-łatwo wygrać.A co do tej skały to musisz mieć albo przeklęte albo błogosławione.
Wysłany: 05 Lut 06 18:19 • Temat postu: Pare pytań co do zwierząt na dworze
pogramiaczka dzikiego psa napisał(a):
Jedyne co przegoni tego dzikiego psa to twój pies tresuj psa żeby jak będziesz dzwonić dzwonkiem żeby przeganiał te owce wtedy napewno obroni owce i krowy.Ja nie daje owców na dwór,bo mi chorująNo daje je na dwór tylko latem :szacunek:
Chorują bo powinno się je dawać do zagrody w której mają zasianą trawe
W złym dziale napisałem.Tj. zapomniałem że to dział o PS-pomyliłem z tym o GBA.Nie wiem jak jest w BTN ale w Fomtcie dlatego mogą chorowaćhh:
Wysłany: 05 Lut 06 12:37 • Temat postu: Chuck Norris&kop z półobrotu
Nieźle się już ta strona rozrosła
Siała baba mak, nie wiedziała jak. A dziad wiedział, nie powiedział, wtedy przyszedł Chuck!
Chuck Norris nie nosi zegarka. On decyduje, która jest godzina
Ponad 600 jest już txtów (nie podam dokładnie ile bo czytam i jestem na 339 (apropo,ciekawe kto będzie następny kiedy Chuck Norris się znudzi )
Wysłany: 04 Lut 06 20:47 • Temat postu: co to jest??
hh:
Popuri napisał(a):
jeśli sie nie myle to nie możesz... To 2 inne wersje gry
Boże hh: .Gril wszystko napisała(ehh mrx.. przepraszasz za 2 punkt a piszesz to samo ).Najlepiej ten temat zamknąć
1.Srx za tyle postów-net się zrypał :/
2.Srx girl że napisałem "Gril wytłumaczył".Pomyliłem się
3.Ale może dzięki tym postom zrozumie ? hh: