Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
6576 Wysłany: 24 Lut 06 07:11 • Temat postu: trawa i pytanko z podlewaniem
Mi się zdaje że te nasiona trawy na bank trzeba podlewać.Chyba że deszcz jest.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
9569 Wysłany: 23 Lut 06 08:22 • Temat postu: Chuck Norris&kop z półobrotu
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10220 Wysłany: 22 Lut 06 12:50 • Temat postu: Mary
medas napisał(a):
Dzięki to mui pierwszy post na kturego ktoś odpowiedział :cool: ale jeśli mam Ją mieć za żone to grey będzie wsiciekły i saibra nie będzie mi ulepszał narzędi ??
Czemu saibara ma ci nie ulepszać narzędzi ? (a Grey nie bedzie wściekły)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10205 Wysłany: 22 Lut 06 08:49 • Temat postu: PILNE!!
www.hmmt.prv.pl :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10093 Wysłany: 21 Lut 06 18:39 • Temat postu: Drwal!!
Olo10 napisał(a):
Po pewnym czasie drwal sie obrazi (kiedys sie w koncu odbrazi) A jak nie to dawaj mu to co lubi wtedy sie odbrazi !! :ekipa:
Może być tak że nie obrazi się wcale...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
8433 Wysłany: 19 Lut 06 18:39 • Temat postu: ELLI
Można (ten nawias pisze żeby nikt się nie przyczepił krótkości postów )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10192 Wysłany: 19 Lut 06 17:48 • Temat postu: roza
maly2000 napisał(a):
jeszcze nie wiem czy wiesz ale piaskowa roza to nie jest zaden kwiat tylko kamien taki rozowy i mozesz go znalezc rozwalajac kamienie na tych pietrach
Girl chyba wytłumaczyła....zresztą dziwny byłby kwiat znaleziony z jaskini.(apropo,zanim zapytacie-sprawdzajcie na stronie )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10090 Wysłany: 19 Lut 06 10:35 • Temat postu: Drwal!!
medas napisał(a):
Mi drwal się obraził daje mu prezęty a on i tak jest obrażony !! czemu ?? Jak się rozbudowało prysznic to można się kompać a on tam tylko wchodzi
Muszisz dawać więcej (najlepiej dawać drewno)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10175 Wysłany: 18 Lut 06 14:40 • Temat postu: Kamienie
1.Nie do Kappy tylko po trufla chyba
2.Na pewno masz przeklęte ? Takie czarne ? Jeśli tak to zdobądź święte,może pomoże
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10178 Wysłany: 18 Lut 06 13:37 • Temat postu: kulki ryż
Bi-Di napisał(a):
skad wziasc kulki ryzowe?? i jest jakis przepis na chleb??

Edytowany przez: Bi-Di 2006-02-18 13:34:17
Wszystko jest w sklepie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10037 Wysłany: 13 Lut 06 16:29 • Temat postu: Zimowa Jaskinia i Abgrejdy !!!
Buli napisał(a):
Za pierwszym razem chyba nie da sie wygrać. Aby wygrać musisz mieć jak najwięcej serc u konia. Im wiecej serc tym łatwiej będzie wygrać. Dbaj o niego, rozmawiaj z nim codziennie, szczotkuj i wyprowadzaj na dwór w pogodne dni.
Za pierwszym razem nie bierzesz udziału.A kiedy już możesz wziąść-łatwo wygrać.A co do tej skały to musisz mieć albo przeklęte albo błogosławione.

Źródło-www.hmmt.prv.pl--radze zaglądać hh:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
9561 Wysłany: 05 Lut 06 18:33 • Temat postu: Chuck Norris&kop z półobrotu
Dobre
http://img468.imageshack.us/img468/4605/prawie1cd.jpg
http://chucknorris.mocny.com/img/prawiekopniak.jpg
(prawie robi wielką różnice )
http://chucknorris.mocny.com/img/kfc.gif
http://nonsensopedia.wikicities.com/images/4/42/Oda_do_Chucka_Norrisa.ogg
(oda do Chuck Norrisa )

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-02-05 19:06:59
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
5600 Wysłany: 05 Lut 06 18:19 • Temat postu: Pare pytań co do zwierząt na dworze
pogramiaczka dzikiego psa napisał(a):
Jedyne co przegoni tego dzikiego psa to twój pies tresuj psa żeby jak będziesz dzwonić dzwonkiem żeby przeganiał te owce wtedy napewno obroni owce i krowy.Ja nie daje owców na dwór,bo mi chorująNo daje je na dwór tylko latem :szacunek:

Chorują bo powinno się je dawać do zagrody w której mają zasianą trawe

W złym dziale napisałem.Tj. zapomniałem że to dział o PS-pomyliłem z tym o GBA.Nie wiem jak jest w BTN ale w Fomtcie dlatego mogą chorowaćhh:

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-02-05 18:24:15
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
9559 Wysłany: 05 Lut 06 12:37 • Temat postu: Chuck Norris&kop z półobrotu
Nieźle się już ta strona rozrosła

Siała baba mak, nie wiedziała jak. A dziad wiedział, nie powiedział, wtedy przyszedł Chuck!
Chuck Norris nie nosi zegarka. On decyduje, która jest godzina
Ponad 600 jest już txtów (nie podam dokładnie ile bo czytam i jestem na 339 (apropo,ciekawe kto będzie następny kiedy Chuck Norris się znudzi )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
9891 Wysłany: 04 Lut 06 20:47 • Temat postu: co to jest??
hh:
Popuri napisał(a):

jeśli sie nie myle to nie możesz... To 2 inne wersje gry

Boże hh: .Gril wszystko napisała(ehh mrx.. przepraszasz za 2 punkt a piszesz to samo ).Najlepiej ten temat zamknąć
1.Srx za tyle postów-net się zrypał :/
2.Srx girl że napisałem "Gril wytłumaczył".Pomyliłem się
3.Ale może dzięki tym postom zrozumie ? hh:

Edytowany przez: Blondi 2006-02-04 21:17:48
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.