Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10386 Wysłany: 03 Mar 06 20:23 • Temat postu: Mam pytanko :)
Barley zabiera konia po roku.Żeby ci go nie zabrał musi mieć ok. 7 serduszek
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10377 Wysłany: 03 Mar 06 20:15 • Temat postu: Zwierzęta podczas Huraganu
Dlatego że w czasie pobytu w domu czas nie leci.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10350 Wysłany: 03 Mar 06 07:40 • Temat postu: I hate new PEC
Kavi napisał(a):
Kiedyś grałem w HMBTN i miałem 90% i teraz chciałem se ułatwic wsystko i zagrac z PEC\'em ale tam nie ma cheatów do owej gry!!! :szatan: :kiler: :cry: prosze o szybką odpowiedź!!
Z góry dziękuje. Pozdro Kavi
Czemu każdy kto prosi o kody musi mieć przynajmniej 90% hh: ?.Ja ci nie pomoge-graj bez kodów bo one tylko gre psują
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
8558 Wysłany: 03 Mar 06 07:19 • Temat postu: Jak.....
zzz napisał(a):
wielkie dzieki za informacje i sorka jak za duzo pytam, ale nie moge sie troszke polapac w tym, bo jak lata swietle temu gralam na psxieto to troszke inaczej to zapamietalam
Ja też wpierw grałem w BTN Ale Fomt dużo lepszy(nie pod względem grafiki tylko "dodatków".Ale szklarni brakuje ).A pytaj się ile chcesz ^^

Komar: Poleciały zbędne posty.

Edytowany przez: Komar 2006-03-14 15:30:31
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
8556 Wysłany: 02 Mar 06 21:34 • Temat postu: Jak.....
Kura musi mieć złote jajka i być 255 godzin na dworze-wtedy będzie dawać specjalne jajka (jajka P bodajże)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10336 Wysłany: 01 Mar 06 20:52 • Temat postu: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marcindas napisał(a):
Gdy zaczęłeś grać idź piątego dnia w Sobotę na molo a tam będzie stał Grey zagadasz do niego i da ci wędkę!! A po co ci wędka w drugim roku, jak możesz ją mieć w pierwszym Grey chyba jest co sobotę z rana tak do 10 i potem od 8 do 10 wieczorem!!
Rozumiem że w tym linku co ja podałem tego nie było hh:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10334 Wysłany: 01 Mar 06 20:00 • Temat postu: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
%@#%@#%#@ #@%%@# $@!$ !!! (czytaj,sprawdź na stronie zanim napiszesz. https://hmt.gry-online.pl/arts.php?cat=6&art=92 . a w drugim roku powinno się dać-spróbuj)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10290 Wysłany: 28 Lut 06 07:45 • Temat postu: Dlaczego nikt nic nie pisze o HMAWL PS2
A fomt pójdzie wszędzie (nawet na moim kochanym gba ).
Apropo,nie pisz 2 tematów o ttym samym (tj. jak przeglądałęm forum to zobaczyłem jakiś robiony przez ciebie z tym samym tematem.Chyba że przez przypadek )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10288 Wysłany: 27 Lut 06 19:48 • Temat postu: Dlaczego nikt nic nie pisze o HMAWL PS2
Ktoś odpowie-i skończył się temat.Może ten hm jest tak banalny że nikt nie ma z nim problemów Albo lepiej.Przerzuć się na Fomt'a.Będziesz miał o czym gadać ^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10263 Wysłany: 26 Lut 06 20:19 • Temat postu: na komputer
Arczi159 napisał(a):
Ratujcie nie moge zrobić żeby działał na kąpie HM BTN robie z emulatorem chyba nie umiem tam ustawić :cry:
Co jest trudnego w robieniu co pisze i naciśnięcia uruchom ISO (bodaj)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10301 Wysłany: 26 Lut 06 18:29 • Temat postu: HMBTN PL
Kolejny O_O Jak można grać 6 lat tyle mając.
Srx ale wątpie żebyś 6 lat siedział w HMT i wyjeżdżał z 3 postami pod rząd zresztą jest strona www.hmmt.prv.pl

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-02-26 18:30:40
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
9627 Wysłany: 25 Lut 06 21:10 • Temat postu: Pytania do HM BTN
Maciej napisał(a):
ODPOWIEDZ DLA DOMINO(A Z RESZTA DO WSZYSTKICH KTUZY GRAJA Z KADAMI) PO CO WAM W TAKIEJ GRZE KODY TO PSUJE CALA ZABAWE NA FARMIE I TAK JUZ W ZIME 1 ROKU MASZ PELNO KASY I WSZYSTKO ROZBUDOWANE :king:
Pełno kasy...ehee...a żone masz ? :>
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10229 Wysłany: 24 Lut 06 12:14 • Temat postu: Lufia the Ruins of Lore
Doszłem do wioski Ordens (musiałem kogoś odprowadzić).On poszedł do domu.Kiedy przyszłem go "odwiedzić" zobaczyłem że rodzina wygania go do Gruberik (bo spalą wioske ).Później powiedziała mi żebym powiedział mu by się ukrył.Ten rozglądnął się i powiedział "Ukryć sie ? Ale gdzie ?".Właśnie.Gdzie ? Co mam zrobić ?
Edit
Przed chwilą znalazłem czarny klucz.Da to coś ?

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-02-24 12:21:56
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
9573 Wysłany: 24 Lut 06 10:22 • Temat postu: Chuck Norris&kop z półobrotu
http://chucknorris.mocny.com/img/klawiatura.jpg
Fajna klawiatura
http://img96.imageshack.us/img96/1911/stfuchuck4qd.jpg
Shut the Fuck Chuck XDDDD

Komar: Nie nawidzę Chucka [obrazek]

Edytowany przez: Komar 2006-03-16 17:08:39
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
9719 Wysłany: 24 Lut 06 10:16 • Temat postu: Scenka z Elli
Nie.W temacie chodzi raczej o scenki
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.