Wysłany: 03 Mar 06 07:40 • Temat postu: I hate new PEC
Kavi napisał(a):
Kiedyś grałem w HMBTN i miałem 90% i teraz chciałem se ułatwic wsystko i zagrac z PEC\'em ale tam nie ma cheatów do owej gry!!! :szatan: :kiler: :cry: prosze o szybką odpowiedź!!
Z góry dziękuje. Pozdro Kavi
Czemu każdy kto prosi o kody musi mieć przynajmniej 90% hh: ?.Ja ci nie pomoge-graj bez kodów bo one tylko gre psują
wielkie dzieki za informacje i sorka jak za duzo pytam, ale nie moge sie troszke polapac w tym, bo jak lata swietle temu gralam na psxieto to troszke inaczej to zapamietalam
Ja też wpierw grałem w BTN Ale Fomt dużo lepszy(nie pod względem grafiki tylko "dodatków".Ale szklarni brakuje ).A pytaj się ile chcesz ^^
Wysłany: 01 Mar 06 20:52 • Temat postu: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marcindas napisał(a):
Gdy zaczęłeś grać idź piątego dnia w Sobotę na molo a tam będzie stał Grey zagadasz do niego i da ci wędkę!! A po co ci wędka w drugim roku, jak możesz ją mieć w pierwszym Grey chyba jest co sobotę z rana tak do 10 i potem od 8 do 10 wieczorem!!
Rozumiem że w tym linku co ja podałem tego nie było hh:
Wysłany: 28 Lut 06 07:45 • Temat postu: Dlaczego nikt nic nie pisze o HMAWL PS2
A fomt pójdzie wszędzie (nawet na moim kochanym gba ).
Apropo,nie pisz 2 tematów o ttym samym (tj. jak przeglądałęm forum to zobaczyłem jakiś robiony przez ciebie z tym samym tematem.Chyba że przez przypadek )
Wysłany: 27 Lut 06 19:48 • Temat postu: Dlaczego nikt nic nie pisze o HMAWL PS2
Ktoś odpowie-i skończył się temat.Może ten hm jest tak banalny że nikt nie ma z nim problemów Albo lepiej.Przerzuć się na Fomt'a.Będziesz miał o czym gadać ^^
Kolejny O_O Jak można grać 6 lat tyle mając.
Srx ale wątpie żebyś 6 lat siedział w HMT i wyjeżdżał z 3 postami pod rząd zresztą jest strona www.hmmt.prv.pl
Wysłany: 25 Lut 06 21:10 • Temat postu: Pytania do HM BTN
Maciej napisał(a):
ODPOWIEDZ DLA DOMINO(A Z RESZTA DO WSZYSTKICH KTUZY GRAJA Z KADAMI) PO CO WAM W TAKIEJ GRZE KODY TO PSUJE CALA ZABAWE NA FARMIE I TAK JUZ W ZIME 1 ROKU MASZ PELNO KASY I WSZYSTKO ROZBUDOWANE :king:
Wysłany: 24 Lut 06 12:14 • Temat postu: Lufia the Ruins of Lore
Doszłem do wioski Ordens (musiałem kogoś odprowadzić).On poszedł do domu.Kiedy przyszłem go "odwiedzić" zobaczyłem że rodzina wygania go do Gruberik (bo spalą wioske ).Później powiedziała mi żebym powiedział mu by się ukrył.Ten rozglądnął się i powiedział "Ukryć sie ? Ale gdzie ?".Właśnie.Gdzie ? Co mam zrobić ?
Edit
Przed chwilą znalazłem czarny klucz.Da to coś ?