Wysłany: 04 Lut 06 18:27 • Temat postu: Ostrzeżenie?
fizzly napisał(a):
:wow:
No dobra, to rozumiem, ale czemu na e-maile nie wysyłają? Tak to bez sensu jest troche...
Powinneś się zastanowić i zobaczysz za co dostałeś.Wg. mnie to to bodaj za odkopanie starego tematu.ALe faktycznie można by było zrobić informacje do ostrzeżeń.
Przydaloby sie na kompa w koncu jakis HM ostatnia wersja w jaka moge pograc to HM BTN
Ja ostatnio długo grałem w Fomt'a i nie narzekałem.Ale faktycznie mogli by zrobić jakiś HM tylko pod PC (albo coś na mojego GBA hh: ).Ale wg. mnie szanse są takie jak na to że Tekken 7 wyjdzie na PC hh:
Wysłany: 27 Sty 06 16:51 • Temat postu: Gry z rpg makera.
Ryzy napisał(a):
Cicho Marian to ma być niespodzianka i wielka tajemnica ludzkości więc zachowaj milczenie Tak czy siak nie spodziewajcie się jednej niespodzianki lecz dwóch
O naszym wspólnym wie każdy.O twoim wie każdy kto patrzy na twój status XD
Wysłany: 26 Sty 06 17:48 • Temat postu: pytanie o HM:FOMT
Bi-Di napisał(a):
od dłuższego czasu gram w HM:FOMT, ale nie wiem o co chodzi z tymi % gry...aha i skad mam wiedziec ze mieszkancy mnie lubia ??
W fomtcie nie ma procentów--pomyliłeś Hm'y.
A czy mieszkańcy cie lubiąmożna poznać po sposobie rozmowy z tobą,a czasem jak cie lubią odblokujesz jakieś pomieszczenie i dadzą ci przepis
Wysłany: 26 Sty 06 17:22 • Temat postu: Gry z rpg makera.
wujek_kolacz napisał(a):
w sumie to mnie się te gry podboają lubie grać w takie gierki oczywiscie jeżeli mają niezłął fabułę i własnie humor to są to całkiem ciekawe propozycje a co myślisz żeby coś zrobić ??
Planujemy.Ostatnio zastój mieliśmy ale ja,Rizen,Blondi,Komar robimy gre (A eloo nas wspomaga umysłowo XD)
Wysłany: 21 Sty 06 14:16 • Temat postu: Duchy w fomt'cie
A mógłby ktoś dać screeny z tego "spotkania z duchami" ? Bo
1.Z tymi duchami raczej nie możliwe
2.Czas w Fomtcie odlicza się co 10 minut więc raczej o 4:44 nie wejdziesz do domu
3.Z tą "mocą"aż się komentować nie chce.
Dajcie screena bo niezbyt wam wierze....
Wysłany: 20 Sty 06 15:04 • Temat postu: Now loading - HM:BtN
Aru3k napisał(a):
Bo, jak nie Tobie, to może przydać się ten temat komuś innemu. Prawda?
Co do kopiowania i piracenia to nie wypowiadam się, nie lubię rzeczy nielegalnych...
Goścu zadał pytanie,więc to logiczne że przez pare miesięcy doszedł jak to zrobić.A jak chcesz się pochwalić wiedzą to odpowiadaj na aktualne tematy :/
Wysłany: 16 Sty 06 08:58 • Temat postu: Przeklęte narzędzia
Pawlik15 napisał(a):
Jestem na 29 poziomie w zimowej kopalni przekopuje wszystko i nic nie znalazłem żadnej przeklętej wędki a wszystkie narzędzia mam na poziomie mistiril
Przosze pomóżcie
Nie zawsze znajdziesz wszystko za pierwszym razem.Próbuj dalej.Ja byłem w zimowej kopalni bodajże 7 razy i nic nie znalazłem.