Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10605 Wysłany: 13 Mar 06 13:50 • Temat postu: herbata
U mnie mieli maximum (chyba 10) ale 8 u każdego powinno starczyć
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10603 Wysłany: 13 Mar 06 12:24 • Temat postu: szklarnia
Nie :/.Choć to jest w zasadzie jedyny chyba brak który mi przedszkadza (Tj. rzecz która jest w BTNa nie ma w Fomtcie )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
7051 Wysłany: 12 Mar 06 15:15 • Temat postu: 3 sezon HNP
Lool !! Dobre Crs cały czas w formie
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10557 Wysłany: 11 Mar 06 14:53 • Temat postu: Pies i Szczeniaki
To wygraj za rok-problemy robisz hh:
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10554 Wysłany: 11 Mar 06 14:25 • Temat postu: Pies i Szczeniaki
1.Nie
2.To ćwicz więcej i codzieńnie :/
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10552 Wysłany: 11 Mar 06 14:21 • Temat postu: Pies i Szczeniaki
1.Tak ale i tak nie zachowasz piesków(To jest-przyjdzie.Tylko że tak to napisałeś żę :/)
2.Trenuj z psem piłką

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-03-11 14:24:09
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10517 Wysłany: 08 Mar 06 12:16 • Temat postu: jakie som serduszka u dziewczyn w hm
kolory serdusek som na hmmt.prv.pl w btn i dziale dziewcyny
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10515 Wysłany: 07 Mar 06 21:18 • Temat postu: kopalnia
Motyką (krótko i zwięźle )

Komar: [obrazek]

Edytowany przez: Komar 2006-03-15 15:23:01
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10436 Wysłany: 07 Mar 06 20:08 • Temat postu: Festiwal gotowania
Zapisz przed,sprawdź,wczytaj....
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10433 Wysłany: 07 Mar 06 19:07 • Temat postu: lustro, łóżko i stół
Lustro będzie po zakupieniu wszystkiego (jeśli ominąłeś)
Łóżko będzie ostatnie (jeśli rozbudujesz dom)
Stołu się nie rozbudowuje
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10424 Wysłany: 06 Mar 06 21:16 • Temat postu: Problemy z chodzeniem (szybkością)
1.Włącz głos
2.Options i Frame Skip
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10422 Wysłany: 06 Mar 06 21:07 • Temat postu: Problemy z chodzeniem (szybkością)
ulka.sz napisał(a):
emka mam problem z szybkością chodu. jak idę \"normalnie\" (strzałkami) to farmer idzie szzybko (jakby z połączeniem=strzałka+S), a jak chodzę z strzałka+S to chodzę powoli!! pomocy!!!! nie lubię tego ]:-> jak to zmienić :szatan: ??!! pliss....
A jakie masz FPS ? (te procenty na górze emulku.Przypuszczam że na nich grasz bo piszesz "S" zamiast normalnego sterowania -.-').
Jeśli tak siędzieje to nie chodź ew. nie naciskaj spacji
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
6591 Wysłany: 05 Mar 06 15:32 • Temat postu: trawa i pytanko z podlewaniem
Kavi napisał(a):
A ja nie chce robic new tematu i tu siem pytam:
skąd wźiąśc kamienie żeby obronic zwierzęta przed dzikim psem?? Bo ja wszystkie już usunąłem!!
Pomyliłem hm :/ Srx :/

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-03-05 16:28:27
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10401 Wysłany: 05 Mar 06 10:37 • Temat postu: psx2 nie umiem skonfigurowac
A tak innym tematem to pare kont na forum nie jest zabronione (cześć poltek...XDD)
polaczek=poltek (podpis )

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-03-07 09:06:46
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10380 Wysłany: 03 Mar 06 20:45 • Temat postu: Zwierzęta podczas Huraganu
marcindas napisał(a):
To po co są te skrzaty!! Skoro niechcą nawet podczas huraganu pomoóc!! :angry:
Żeby było łatwiej grać ? -.-'
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.