Wysłany: 06 Mar 06 21:07 • Temat postu: Problemy z chodzeniem (szybkością)
ulka.sz napisał(a):
emka mam problem z szybkością chodu. jak idę \"normalnie\" (strzałkami) to farmer idzie szzybko (jakby z połączeniem=strzałka+S), a jak chodzę z strzałka+S to chodzę powoli!! pomocy!!!! nie lubię tego ]:-> jak to zmienić :szatan: ??!! pliss....
A jakie masz FPS ? (te procenty na górze emulku.Przypuszczam że na nich grasz bo piszesz "S" zamiast normalnego sterowania -.-').
Jeśli tak siędzieje to nie chodź ew. nie naciskaj spacji