Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10763 Wysłany: 24 Mar 06 19:48 • Temat postu: Pogaduchy
Ja mam właściwie spokój z takimi.Ale zdarzył mi się ktoś do kogo sam napisał.Ja się w screnowanie bawie a on polazł -.-.Ja mu ban a on z wątami na forum XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10782 Wysłany: 24 Mar 06 12:20 • Temat postu: Błąd i wędka!
1.Brąz
2.Srebro
3.Złoto
4.Mithril
5.PRZEKLĘTE


A ulepszenie wędki pozwala na łowienie większych ryb
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10780 Wysłany: 23 Mar 06 19:06 • Temat postu: 11111111111111111
Nie !!!!!oneoneone
Jedyne spolszczone HM to FOMT i Gbc1.Zresztą-zły dział
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10777 Wysłany: 23 Mar 06 18:58 • Temat postu: Sprzęty domowe - help
Nie te przedmioty nie znikają.Kiedy czegoś nie kupisz to będzie to znowu po kupieniu wszystkiego innego.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10752 Wysłany: 23 Mar 06 18:56 • Temat postu: Pogaduchy
Lol XD Przeciwnik wężyka zakłada temat o Offie Mniejsza o to A więc o pogodzie nie ma co gadać bo ***** i wiosny zdeka mało Tematów nie ma jak zawsze.....może...eee....czemu na HMT 2006r mam być modem choć Gnysek o niczym pewnie nie wie XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10745 Wysłany: 21 Mar 06 20:21 • Temat postu: sprzedaz u Wona
Jakie sprzedawanie u Wona ? U Wona się nic nie sprzedaje hh:
1
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10739 Wysłany: 21 Mar 06 17:50 • Temat postu: 1
szczena01 napisał(a):
Siemka jestem tu nowa i nie zabardzo jeszcze wiem gdzioe co i jak Ale jednak mam malutkie pytanko...hm...moze wielkie;) Gdzie mozna sciagnac harvest moona na peceta ale jakas inna czesc. Juz skonczylam prawie grac w tego hm...zwyklego (on jest i tak niezwykly) No to baardzo bym prosila o odpowiedz:] Moj meil to szczena@o2.pl a gg 8565838 bardzo prosze o szybko odpowiedz -plissss:!!!

Jakiego HM zwykłego ? Jaką ma nazwe ? A na kompa nie ma HM.Są na emulatory
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10735 Wysłany: 21 Mar 06 13:07 • Temat postu: Propozycja dotyczaca forum.
Wątpie że to się przyjmie.Od tych rzeczy jest strona (kamienie,ulepszanie-wszystko na stronie).A rzeczy które tam nie ma można pisać w temacie o HM.A to że prawie nikt nie sprawdza na stronie to nie wina forum
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10684 Wysłany: 18 Mar 06 11:39 • Temat postu: Ulubione książki
A ja ostatnio Opowieści z Narnii czytam.Dosyć fajne (5 tom i czasu na dalsze czytanie nie mam XD)
Albert-to czym może być 3 tomowa powieść ? hh:

Edytowany przez: Mariossjex: 2006-03-18 11:44:10
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10657 Wysłany: 16 Mar 06 19:36 • Temat postu: jak wejsc na wyszy poziom kopalni?
Nie śmieje się (staram się bynajmniej ) Ale próbuj wszystkimi metodami Zresztą-ja kopalni 2 dni szukałem ^^(pamiętam jak pierwszy raz w BTN grałem.KOpalni 2 dni szukałem i zasiałem AŻ jedną rzepe.Oczywiście nie wiedziałęm gdzie wrzucić i zeschła )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10655 Wysłany: 16 Mar 06 19:29 • Temat postu: jak wejsc na wyszy poziom kopalni?
Daino napisał(a):
jak w temacie jak to zrobic?bo potrzebuje zlota a wejsc na gure nie umiem HELP!
Lol O_O
Wchodzisz do kopalni.Młotkiem rozwalasz kamienie (możesz znaleźćrude do ulepszania narzędzi) a motyką ziemie.Jak znajdziesz przejśćie w dół-to idziesz w dół.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10620 Wysłany: 14 Mar 06 18:40 • Temat postu: Leki
W aptece powinien się pojawić.Apropo,nie masz bana ? XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10599 Wysłany: 14 Mar 06 14:33 • Temat postu: Ultimate Spiderman
Z tym czerwonym sam sie bij bo głupi jest Ale graj metodą "CTRL + S" i wpierw go musisz atakować,mu się bodaj taki pasek będzie tracił i ty go zaczniesz jeść
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10597 Wysłany: 14 Mar 06 11:57 • Temat postu: Ultimate Spiderman
Ja moge ci to prześć (Przeszłem całego spidermana-ale tego momentu nie kojarze Ale gra jest prosta )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10607 Wysłany: 13 Mar 06 13:56 • Temat postu: herbata
Na wiosne w skrzynce pocztowej znajdziesz (Ja dostałem bodaj 3 roku bo nie przejmowałem się skrzatami ).Nie ma chyba dnia-jak dostaniesz to dostaniesz
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.