Ja mam właściwie spokój z takimi.Ale zdarzył mi się ktoś do kogo sam napisał.Ja się w screnowanie bawie a on polazł -.-.Ja mu ban a on z wątami na forum XD
Lol XD Przeciwnik wężyka zakłada temat o Offie Mniejsza o to A więc o pogodzie nie ma co gadać bo ***** i wiosny zdeka mało Tematów nie ma jak zawsze.....może...eee....czemu na HMT 2006r mam być modem choć Gnysek o niczym pewnie nie wie XD
Siemka jestem tu nowa i nie zabardzo jeszcze wiem gdzioe co i jak Ale jednak mam malutkie pytanko...hm...moze wielkie;) Gdzie mozna sciagnac harvest moona na peceta ale jakas inna czesc. Juz skonczylam prawie grac w tego hm...zwyklego (on jest i tak niezwykly) No to baardzo bym prosila o odpowiedz:] Moj meil to szczena@o2.pl a gg 8565838 bardzo prosze o szybko odpowiedz -plissss:!!!
Jakiego HM zwykłego ? Jaką ma nazwe ? A na kompa nie ma HM.Są na emulatory
Wysłany: 21 Mar 06 13:07 • Temat postu: Propozycja dotyczaca forum.
Wątpie że to się przyjmie.Od tych rzeczy jest strona (kamienie,ulepszanie-wszystko na stronie).A rzeczy które tam nie ma można pisać w temacie o HM.A to że prawie nikt nie sprawdza na stronie to nie wina forum
Wysłany: 16 Mar 06 19:36 • Temat postu: jak wejsc na wyszy poziom kopalni?
Nie śmieje się (staram się bynajmniej ) Ale próbuj wszystkimi metodami Zresztą-ja kopalni 2 dni szukałem ^^(pamiętam jak pierwszy raz w BTN grałem.KOpalni 2 dni szukałem i zasiałem AŻ jedną rzepe.Oczywiście nie wiedziałęm gdzie wrzucić i zeschła )
Wysłany: 16 Mar 06 19:29 • Temat postu: jak wejsc na wyszy poziom kopalni?
Daino napisał(a):
jak w temacie jak to zrobic?bo potrzebuje zlota a wejsc na gure nie umiem HELP!
Lol O_O
Wchodzisz do kopalni.Młotkiem rozwalasz kamienie (możesz znaleźćrude do ulepszania narzędzi) a motyką ziemie.Jak znajdziesz przejśćie w dół-to idziesz w dół.
Wysłany: 14 Mar 06 14:33 • Temat postu: Ultimate Spiderman
Z tym czerwonym sam sie bij bo głupi jest Ale graj metodą "CTRL + S" i wpierw go musisz atakować,mu się bodaj taki pasek będzie tracił i ty go zaczniesz jeść