Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
11968 Wysłany: 08 Kwi 06 18:04 • Temat postu: Może ktos widzieć?
To nie jest temat od takich pytań.Wogłule to nie jest forum do takich pytań.
www.allegro.pl
www.merlin.pl
I szukaj -.-
To forum(chyba),a szczególnie dział o harvst moonie ci nie pomoże -.-
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
11743 Wysłany: 04 Kwi 06 19:01 • Temat postu: Konkurencja
Dowód że HMT jest lepsze od konkurencji:
Konkurencja jest zerem (0)
A HMT jest i naturalne (N) i całkiem rzeczywiste (R).
NIech HMT będzie umownie X
X jest liczbą naturalną więc nie może być ujemną
0<X
Więc...HMT Rox
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
11679 Wysłany: 03 Kwi 06 19:31 • Temat postu: Propozycję do FAQ
Walimy dalej XD

Fomt
Pytanie:Czy po wyrośnięciu z nasion,trawe trzeba podlewać dalej ?
Odpowiedź:Nie.Trawe trzeba podlewać tylko kiedy widać "nasiona"
Fomt
Pytanie:Czy można trzymać zwierzęta na dworze ?
Odpowiedź:Tak.Ale trzeba pamiętać żeby zagrodzić je kamieniami i chować kiedy jest deszcz.Kur nie trzeba karmić gdy są na dworze ale żeby krowy i owce były na dworze muszą mieć zasianą trawe
Fomt
Pytanie:Zniszczyłem wszystkie kamienie.Czy straciłem szanse na zrobienie zagrody ?
Odpowiedź:Nie.Możesz odgrodzić ją drewnem.Jeśli spruchnieje-nic się nie stało.Nie trzeba wymieniać tego drewna,ale nie można go też podnieść.Musisz użyć młotka
Fomt
Pytanie:Nie moge podlewać.Czemu ?
Odpowiedź:Żeby podlać musisz wcześniej napełnić konewke wodą z jakiegokolwiek źródła z farmy
Fomt
Pytanieodczas kopania na farmie znalałem "jagódke" którą farmer zjadł.Co to było ?
Odpowiedź:Było to Power Berry.Jest ich kilka,możesz znaleźć w kopalni,łowiąc,za kopalnią...wszystkie powodują że wolniej będziesz się męczył

I ostatnie
Prawdziwe życie
Pytanie:Kim jest CrS ?
Odpowiedź:Crs jest....wszystkim

Edit-Buli źle napisałeś.Jeśli dobrze mi wiadomo Von w wiosce jest zawsze.Mieszka z Zackiem


Ostatnio edytowany Poniedziałek, 03 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
11661 Wysłany: 03 Kwi 06 18:05 • Temat postu: Propozycję do FAQ
Na podstawie ostatnich postów Postaram się coś dopisać
1 HM Fomt
Pytanie:Czemu nie moge zdobyć Jewel Of Truth mimo że kilkam tam gdzie powinno być ?
Odpowiedź:Żeby zdobyć jakikolwiek gem lub jewel musisz mieć szafe
2 Hm Fomt
Pytanie:Czy jeśli przegapie jeden produkt który można kupić w TV markecie czy będe mógł go kupić ?
Odpowiedź:Tak.Po kupieniu wszystkich rzeczy będzie leciało od nowa ze wszystkim czego nie kupiłeś
3 Hm Fomt
Pytanieodczas przemierzania kopalni nie moge znaleść schodów w dół.Czemu ?
Odpowiedź:Czasem w grze gdy jesteś w kopalni schody w dół mogą się nie pojawić.Dlatego lepiej savować PRZED wejściem niżej
4 Hm Fomt
Pytanie:Moja żona ma czerwone serce a mimo to nie chce się ze mną orzenić.
Odpowiedź:Mogłeś pomylić serca (może ma pomarańczowe) albo opuściłeś jakąś scenke.Spróbuj jeszcze podawać jej rzeczy które lubi i spróbować za tydzień.
5 Hm Fomt
Pytanie:Czy można mieć bliźniaki lub córke ?
Odpowiedź:Nie,to nie możliwe
6 Hm Fomt
Pytanie:Jak sprzedawać warzywa lub rzeczy znalezione poza farmą ?
Odpowiedź:Musisz wrzucić produkty do skrzyni na farmy (stoi koło domu).O 5 00 przyjdzie Zack i weźmie te rzeczy

Komar: Dodałem do FAQ i dałem plusa
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
11593 Wysłany: 02 Kwi 06 20:43 • Temat postu: Lufia the Ruins of Lore
Ja doszłem dalej,do Gratze i sav się %@#%@#@#% :s
A tą gębe to bodaj ktoś przeczyta że pisze tam o otwarciu się w nocy.Poczekasz do nocy i wejdzisz.Ale nie wiem czy nic nie trzeba przed tym zrobić :s.Ale sprawdź
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
11590 Wysłany: 02 Kwi 06 20:06 • Temat postu: W co teraz gracie (2)
A ja niedawno ściągnąłęm Ninja Five-0 na gba.Grafika-zrąbana jak na teraźniejsze gry.Ale resztaa....świetna gra i tyle.A ten pojedynek z drugim czerwonym ninjom w stage 2 I niedawno grałęm w Age of Heros na komórce.Grafika porypana-reszta świetna (ok. 9 godzin gry-jak na gre komórkową to dużo.)
Przed chwilą ściągnąłem Ninja Cop.Ale jescze nie gram-dopiero jak w Fiva pomęcze
Lol O_O Te gry to to samo O_O

Ostatnio edytowany Niedziela, 02 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 2 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
2642 Wysłany: 30 Mar 06 19:46 • Temat postu: Jewel of Truth
Pewnie nie masz szafy (bez niej nie znajdziesz )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10824 Wysłany: 29 Mar 06 18:41 • Temat postu: Mystic Stone
Nigdzie też nie jest napisane że musisz być na tym forum,a jednak jesteś.Kilu rzeczy domyślić się trzeba-nie wszystko musi być tak jak pisze
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10857 Wysłany: 28 Mar 06 21:11 • Temat postu: Wybieramy najseksowniejszą kobietę świata
Ale jak wyjdzie tajny plan mój i rizena XDDD...
Od BlondiŚ Ta yhym... marzenia ... XD

Edytowany przez: Blondi 2006-03-28 21:14:29
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10855 Wysłany: 28 Mar 06 20:16 • Temat postu: Wybieramy najseksowniejszą kobietę świata
JA głosuje na...
Blondi
Jedyna mądra i bez silikonu XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10820 Wysłany: 28 Mar 06 19:18 • Temat postu: Mystic Stone
syrek napisał(a):
... Zamknijcie ten temat, nie chce mi sie już gadać... wszystko wiem.

Mario, ale jak się idzie do kościoła to KAŻDE narzędzie można pobogosławić (przeklęte) ale tylko 2 narzędzia są święte przez błogosławienie ==\" Nawet jak się raz pobogosławi narzędzie, to wtedy przenosi się z ręki na ekwipunek, rozumiesz? Sam sobie spróbuj ==\"
O tym mówie.A niektóre musisz chyba użyć ileśtam razy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10818 Wysłany: 28 Mar 06 17:40 • Temat postu: Mystic Stone
To masz pobłogosławione nie przeklęte narzędzia hh: .No i żeby zdobyć mistic stone musisz mieć pobłogosławione WSZYSTKIE narzędzia.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10816 Wysłany: 28 Mar 06 14:51 • Temat postu: Mystic Stone
Nie oszukuj -.-.Nie możesz mieć 3 przeklęte.BO przeklęte się nie zdejmuje z tego co wiem.WIęc pewnie grasz na kodach.I chyba musisz mieć wszystkie święte do mistic stona
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
10835 Wysłany: 27 Mar 06 07:43 • Temat postu: Cenzura
Wczoraj oglądałem Kube Wojewódzkiego.Ździwiłem się bo był od lat 16 (nie żeby przeszkadzało ale zawsze od 12 było ).Potem przy mówieniu txtu jakiejś piosenki...cenzurowali ją(przecież płyte wypuszczona jak coś była.Potem zacenzurowali słowo dupa mimo że przed tym leciała FAla Zbrodni a tam na kur** się ścigają -.- .(Zaje****,kur**,pier**** zacenzurowali bo jeden taki moment był Ale skoro jest od lat 16 i 15 minut wcześniej przeklinali to czemu teraz nie ? -.-).
A co to afery ze Szczuką to wg. mnie tu wychodzi nie umiejętność śmiania się z siebie.Ja kiedyś troche "śmiałem się" z głosu eloogoscia.I co ?Kary nie płace -.- A to że była upośledzona wg. mnie niczego nie zmienia.Ilu się z Kaczyńskiego śmieje ?
Do tego przy pierwszej reklamie była reklama bodaj Sprita w której dobiło mnie to "Podane wyarzenia nie zdarzyły się naprawde.Nie próbuj ich naśladować" -.-

Od Szanownego eloogoscia: ty sie z mojego głosu śmiałeś,a ty lepiej spójrz na siebie hh:

Edytowany przez: eloo_gosciu 2006-03-27 15:40:12
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
7453 Wysłany: 26 Mar 06 17:58 • Temat postu: HMT v2006
Dla mnie HMT 2006 zaczeło być jak MF full.Obiecywane dość długo,ale nigdy nie ma.Ale teraz jednak wierze że teraz będzie (dodam że MF Full jest zapowiadane na bliską date-1 kwiecień.Ale tam mogą powiedzieć "Prima Aprilis" a Gnysek już się nie wywinie-ma być ! )
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.