Wysłany: 21 Kwi 06 20:38 • Temat postu: Pozdrowienia dla administratorów
Noo...dziękuje wam autorzy tych txtów .Pozdrowie przy okazji mame,tate i rodzine.
1.Zły dział
2.Podziękuj pisząc jakiegoś arta
Tj. nie żeby nie było że mam coś do redków i adminów mam ale ten temat chyba troche zbędny jest.Jeśli nie,to czytajcie tylko punkt pierwszy
Wysłany: 15 Kwi 06 21:57 • Temat postu: Palarnie w szkołach
A może jescze barek zrobić żeby sobie podpili ?
Palarnia w szkołach--jestem na nie
Kary za palenie--tak.Choć i tak nikogo nie obchodzi to co uczniowie na przerwach robią
Wysłany: 12 Kwi 06 07:20 • Temat postu: My-fantasy&Dzieci patelni
No mnie też.Jak strace gema teraz to strace to co w ogień zainwestowałem i bez gemów zostałem bo gem lodu mi podpierdzielili -.-'.Ale teraz bioje Zombie na jeden cios...więc tylko do lvlu i CAŁY w szybkość XD Teraz nie daje schematycnie-daje jak chce
Wysłany: 11 Kwi 06 21:09 • Temat postu: My-fantasy&Dzieci patelni
Cholera,przyjelibyśmy cie ale brak miejsca A ja mam 8 lvl i troche słabo kosze moim magiczkiem O to mój "biznesplan". Jutro cały ruch na ogień.Wtedy będe lał więcej zombie żeby nabić nowy lvl który dam głównie w szybkość żeby lac hieny cmentarne XD
Wysłany: 11 Kwi 06 16:33 • Temat postu: My-fantasy&Dzieci patelni
1 Klan zajęty-drugi nie wiem czy istnieje.A co my jesteśmy ? Chcesz pisz na gg do Komara lub cóś.Zresztą,za tak zrobiony post to ja bym nigdy nie przyjął -.- Nie ocenia się po poglądasz ? Ale najważniejsze pierwsze wrażenie
A jak Komar nie zakłada-to znajdź inny klan w grze -.-
Ostatnio edytowany Wtorek, 11 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Wysłany: 08 Kwi 06 23:04 • Temat postu: My-fantasy&Dzieci patelni
Komar-mi chodziło o to że będziesz w sojuszu,ew. jak będzie więcej miejsc.A nowej wersji jeszcze nia ma XD.
A teraz są jescze 2 miejsca więc kto chce niech będzie.A narazie w klanie w którym ja ejstem ma być eloo,Felixia i Eer!on jeszcze
Ej no ludzie.DOjdźcie teraz też A ty Komar będziesz bo obiecywali więcej miejsc w klanie.Chyba że chcesz być też teraz :>
Buli-ok -.- Źle przeczytałem.To po co piszesz "nie chce" ? :s A nie wiem kto bedzie w klanie bo nie wiem ile bedzie miejsc.Ale jak dodadzą chociaż jedno-Komar jest z nami
Ostatnio edytowany Sobota, 08 Kwietnia 2006, w całości zmieniany 3 raz(y).
Wysłany: 08 Kwi 06 22:47 • Temat postu: My-fantasy&Dzieci patelni
Otóż ja i eloo odrodziliśmy klan w my-fantasy (gra internetowa www.my-fantasy.net )
Chce ktoś należeć ? Mogą dojść jeszcze 2 osoby.Ale to tylko do tej wersji bo w nowej już mamy ustalone miejsca.Ale jest też pomysł abyśmy zrobili sojusz.(kilka klanów które nie leją się ze sobą).I ci co będą chcieli dojść do naszego klanu-niech zrobią 2 klan dla tych co niezmieszczą się w naszym.
Narazie po odrodzeniu klanu w starej wersji jest nas 4 (eloo gościu,eloo gościu,eloo gościu i ja,ale eloo_Gościu jest w stanie usunąć dwóch eloo_gościów).To jak ? Chce ktoś nam pomóc ? Zapraszam