Wysłany: 30 Maj 06 18:14 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
pan_dziadek napisał(a):
dobra bez komentarza chcecie moge sie wylogowac i jzu nie wchodzic na te strone chcecie mowcie ... niemusze udzielac sie na tej stronie moge znalesc inna... :bad:
Wysłany: 30 Maj 06 18:06 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Drugi poltek -.-.A wiesz co ja ci powiem ? STFU N00b !!!
"Naciśnij a nie pożałójesz ---> http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=67350"
I pisze się pożałujesz ^^
Wysłany: 30 Maj 06 17:54 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Lol.Zostać masz TY bo robisz takie posty że każdy się z ciebie śmieje.Rozumiesz ?A te minusy to zawsze jest powód żeby go dostać.Ale popatrz że piszesz o minusach w całkiem innym temacie.I napisałeś 2 posty pod rząd.Rozumiesz już za co masz ? =.=
no ale zeby znosila zlote jajka musi byc 255 godzin na dworze ale musi tez znosic duze jajka??
Nie.Żeby znosiła złote jajka musi wygrać "zapasy kur" i mieć ok. 8 serc (czyli chyba duże jajka ).A 255 godzin na dworze to do jajek P(power ?).Ale żeby mieć jajka P musisz mieć wcześniej złote
Wysłany: 29 Maj 06 18:39 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Znowu kłótnia .ALe wg. mnie Eer!on ma racje.Ale są tacy co zobaczą bannera,wejdą i zobaczą.A to że ktoś nie umie grać to nie znaczy że pójdzie odrazu na forum.Zresztą sama strona wielu będzie starczyć.A jak przyjdzie gościu i zapyta "jak się sprzedaje" to czy to n00bek ? Nie-dopiero się uczy.A takiech "Jaq sjem spshEDaye "chyba aż tak dużo nie będzie.Komar,nie każdy kto zobaczy reklame musi być n00bem.A większość n00bów nie umie korzystać z forum ^^
Wysłany: 22 Maj 06 17:48 • Temat postu: Petycja do Administracji
Regulamin świetny ale mam jedno ale Kiedyś nie wiedziałem co to jest ban hh: (emoty "zawstydzony" nie znalazłem).I jeżeli znajdzie się ktoś taki jak ja kiedyś może pisać o tym nowe tematy.
Nie no,temat może być ale nie w tym dziale Ja miałem gorsze wpadki Ale minus ci się nie należy.Może ktoś poprostu ten temat przenieść do o wszystkim i o niczym .A do mnie Hajzer dzwonił że coś tam wygrałem
Wysłany: 15 Maj 06 14:17 • Temat postu: Plusy i Minusy
krowiak napisał(a):
Jak tu się zdobywa plusy lub dostaje minusy.
POWIEDZCIE Z GÓRY DZIĘKI :cool:
Plus dostajesz jeśli zrobisz coś dobrego,komuś pomożesz lub może będzie okazja na zdobycie jak jest przy pisaniu faq
Minus dostajesz za spamowanie i za robienie rzeczy niezgodnych z regulaminem
Wysłany: 22 Kwi 06 10:16 • Temat postu: Wierszyk powitalny
Chciałaś za nic dostać plusa
Co najwyżej minusa
Za co ? Za nic.A za co plus miałbyć
Plus za coś większego musi być
6 linijek-plus za to ma być ?
Jagby był-chciało by się ze śmiechu wyć
Więc napisz faq,napisz arta
A wtedy plusa możesz być warta