Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13445 Wysłany: 30 Maj 06 18:16 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
pan_dziadek napisał(a):
a jagorsze to ze moj brat chce sie udzielac na tej stronie wiec za mnie moze on byc....
Róbta co chceta ale jak skończysz z banem to nie płacz XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13442 Wysłany: 30 Maj 06 18:14 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
pan_dziadek napisał(a):
dobra bez komentarza chcecie moge sie wylogowac i jzu nie wchodzic na te strone chcecie mowcie ... niemusze udzielac sie na tej stronie moge znalesc inna... :bad:
Nie idź.Pośmiejemy się
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13440 Wysłany: 30 Maj 06 18:11 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
pan_dziadek napisał(a):
ale z was wszystkich hamy nic nie rozumiecie
A co mamy rozumieć ? Zresztą,chyba kirby z KFP wyemigrował na HMT XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13434 Wysłany: 30 Maj 06 18:06 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Drugi poltek -.-.A wiesz co ja ci powiem ? STFU N00b !!!
"Naciśnij a nie pożałójesz ---> http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=67350"
I pisze się pożałujesz ^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13425 Wysłany: 30 Maj 06 17:54 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Lol.Zostać masz TY bo robisz takie posty że każdy się z ciebie śmieje.Rozumiesz ?A te minusy to zawsze jest powód żeby go dostać.Ale popatrz że piszesz o minusach w całkiem innym temacie.I napisałeś 2 posty pod rząd.Rozumiesz już za co masz ? =.=
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13378 Wysłany: 29 Maj 06 21:23 • Temat postu: kury
pan_dziadek napisał(a):
no ale zeby znosila zlote jajka musi byc 255 godzin na dworze ale musi tez znosic duze jajka??
Nie.Żeby znosiła złote jajka musi wygrać "zapasy kur" i mieć ok. 8 serc (czyli chyba duże jajka ).A 255 godzin na dworze to do jajek P(power ?).Ale żeby mieć jajka P musisz mieć wcześniej złote
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13372 Wysłany: 29 Maj 06 20:06 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Lol.A jak ktoś NIE WIE że jest taka gra i zobaczy banner z takim czymś.I spodoba mu się.To kliknie...
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13369 Wysłany: 29 Maj 06 18:39 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Znowu kłótnia .ALe wg. mnie Eer!on ma racje.Ale są tacy co zobaczą bannera,wejdą i zobaczą.A to że ktoś nie umie grać to nie znaczy że pójdzie odrazu na forum.Zresztą sama strona wielu będzie starczyć.A jak przyjdzie gościu i zapyta "jak się sprzedaje" to czy to n00bek ? Nie-dopiero się uczy.A takiech "Jaq sjem spshEDaye "chyba aż tak dużo nie będzie.Komar,nie każdy kto zobaczy reklame musi być n00bem.A większość n00bów nie umie korzystać z forum ^^
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13224 Wysłany: 24 Maj 06 18:32 • Temat postu: Sport
Gaja napisał(a):
Duek chyba myślał, że jeśli będzia grał w reklamach o mundialu to go na niego wezmą...
No cóż, trzeba było trenować, a nie grać w reklamach...

Wściekły? Może Krystyna z gazowni przestała dzwonić xD

Jagby nie patrzeć Boruc też w reklamie wziął udział.I pare piłkażów też.ALe ja tam się na piłce nie znam XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13198 Wysłany: 22 Maj 06 17:48 • Temat postu: Petycja do Administracji
Regulamin świetny ale mam jedno ale Kiedyś nie wiedziałem co to jest ban hh: (emoty "zawstydzony" nie znalazłem).I jeżeli znajdzie się ktoś taki jak ja kiedyś może pisać o tym nowe tematy.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
12966 Wysłany: 15 Maj 06 19:36 • Temat postu: SPAM
Nie no,temat może być ale nie w tym dziale Ja miałem gorsze wpadki Ale minus ci się nie należy.Może ktoś poprostu ten temat przenieść do o wszystkim i o niczym .A do mnie Hajzer dzwonił że coś tam wygrałem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
12952 Wysłany: 15 Maj 06 14:17 • Temat postu: Plusy i Minusy
krowiak napisał(a):
Jak tu się zdobywa plusy lub dostaje minusy.





POWIEDZCIE Z GÓRY DZIĘKI :cool:
Plus dostajesz jeśli zrobisz coś dobrego,komuś pomożesz lub może będzie okazja na zdobycie jak jest przy pisaniu faq
Minus dostajesz za spamowanie i za robienie rzeczy niezgodnych z regulaminem
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
12945 Wysłany: 15 Maj 06 06:54 • Temat postu: SPAM
Ja zanim zmieniłem emaila na gmail to miałem troche spamu choć tego nie czytałem.Ale patrząc na tematy to "you winner" "re[40]" itp
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
12831 Wysłany: 07 Maj 06 21:26 • Temat postu: Słiittaśny blok....xD
http://julia-aisha.blog.onet.pl/
http://magical-friends.blog.onet.pl/
http://ssmerfy.blog.onet.pl/

Już mi się szukać nie chciało dalej A te komentarze XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
12455 Wysłany: 22 Kwi 06 10:16 • Temat postu: Wierszyk powitalny
Chciałaś za nic dostać plusa
Co najwyżej minusa
Za co ? Za nic.A za co plus miałbyć
Plus za coś większego musi być
6 linijek-plus za to ma być ?
Jagby był-chciało by się ze śmiechu wyć
Więc napisz faq,napisz arta
A wtedy plusa możesz być warta

Rym troche głupi ale weny nie mam
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.