Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13791 Wysłany: 13 Cze 06 09:22 • Temat postu: Wywieśmy Flagi!!!
Jagbyśmy przegrali tylko 2:0 to byśmy pokazali klase XD Ale,zobaczymy


OFFTOP, JEST TO TEMAT O FLAGACH, A NIE O MECZU. WRACAĆ O TEMATU!
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13730 Wysłany: 11 Cze 06 13:48 • Temat postu: tekken 3
Napisz jakiego emulka używasz.Jak EPSX to naciśnij "Delete" bodajże w czasie gry i endem chyba możesz zmieniać...ale pobaw się na tych klawiszach
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13718 Wysłany: 10 Cze 06 18:39 • Temat postu: dziewczyna
Papuri...Rotfl XD
W sumie każdą idzie dość topornie.Ale ja poderwałem Karen
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13715 Wysłany: 10 Cze 06 18:08 • Temat postu: dziewczyna
Hmm...jaka ci się podoba =.= NIe rozumiem tego "opłaca się".Każdą opłaca się tak samo.Żadna nie przynosi korzyści większych od drugiej (inaczej-żadna nie przynosi jakichkolwiek zysków)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13710 Wysłany: 10 Cze 06 15:49 • Temat postu: Sport
Gdyby od początku grali tak jak w ostatnich 5 moinutach-moglibyśmy wygrać z Ekwadorem.

Raczej jak w pierwszych 5. minutach ;)

Nie W ostatnich grali świetnie Ttrafili w supek i poprzeczke po zmianach

Ostatnio edytowany Sobota, 10 Czerwca 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13707 Wysłany: 10 Cze 06 15:16 • Temat postu: tekken 3
NIe wiem czy jest tam jeszcze ale www.emuparadise.org
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13644 Wysłany: 08 Cze 06 06:59 • Temat postu: Fala noobów
Ja też lubie wszysyko sam szukać OStateczność-solucja (nigdy kody ).A że do HM nie ma solucji to jest forum =.= Nie wystraczny napisać "Czy HM:Wonderful chodzi na psx ? Jak nie to czy jest jakiś inny na psx ?" i starczy
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13626 Wysłany: 06 Cze 06 19:42 • Temat postu: Fala noobów
2562842 (18:55)
siemka
2562842 (18:55)
słuchaj
2562842 (18:55)
prowadzisz
2562842 (18:55)
strone
2562842 (18:55)
hm
2562842 (18:55)
?
2562842 (18:55)
harvest moon
Ja (18:55)
nie
2562842 (18:55)

Ja (18:55)
Ale jak być chciała pomoc w HM moge pomóc
2562842 (18:55)
jak
2562842 (18:55)
nie
2562842 (18:56)
tak
2562842 (18:56)

2562842 (18:56)
słuchaj
2562842 (18:56)
jest jakaś
2562842 (18:56)
wersja
2562842 (18:56)
wonderful live
2562842 (18:56)
na komfa
2562842 (18:56)
czy tylko
2562842 (18:56)
na pley steiszen
2562842 (18:56)
kompa
2562842 (18:56)
jest
2562842 (18:56)

Ja (18:56)
Jest Back To Nature
2562842 (18:57)
to jest wonderful live to to samo
2562842 (18:57)
?
2562842 (18:57)
bo hce
Ja (18:57)
Nie
2562842 (18:57)
sciognoc
2562842 (18:57)
se
2562842 (18:57)
grałam
Ja (18:57)
Ale też jest fajne
2562842 (18:57)
narazie tylko
2562842 (18:57)
w friends of mineral town
2562842 (18:57)
ale jest jakas gra z hm
Ja (18:57)
Bo Back To Nature jest na playstation a jest emulek playstation
2562842 (18:57)
z nazwom
2562842 (18:58)
czyli
2562842 (18:58)
moge w niom grac na kompie
2562842 (18:58)

Ja (18:58)
Tak
2562842 (18:58)
aaaa
2562842 (18:58)
dzieki serdeczne
Ja (18:58)
Wszystko na www.hmt.pl
2562842 (18:58)
ale
2562842 (18:58)
które
2562842 (18:58)
wiem
2562842 (18:58)
jestem stałym
2562842 (18:58)
czytelnikiem
2562842 (18:59)
a która wersja lepsza
2562842 (18:59)
back to nature
2562842 (18:59)
czy wonderful
2562842 (18:59)
?
Ja (18:59)
Wonderful nie można grać na kompa
2562842 (18:59)
a
Ja (18:59)
Poprostu on jest bodajże na ps 2 a nie ma emulka tego
Ja (18:59)
Ale back to Nature jest na ps 1 a tego jest emulator
2562842 (18:59)
a jest moze jakiegos hm wersja polska
2562842 (18:59)

Ja (18:59)
Ten na gba-friends of mineral town
2562842 (19:00)
jest polski
2562842 (19:00)
fajnie
2562842 (19:00)
ale mało zwierzaków
2562842 (19:00)
i miałam żone
2562842 (19:00)
bo wersja dla dziewczyn jest gorsza
Ja (19:00)
W Back To Nature też jest tyle samo.Ale napewno wielu rzaeczy w FOMT nie miałeś
2562842 (19:00)
a i macie
2562842 (19:00)
jestem ada
2562842 (19:01)
dziewczyna
2562842 (19:01)

Ja (19:01)
aha Ale napisałaś że jesteś STAŁYM a nie STAŁĄ czytelniczką
2562842 (19:01)
macie jakies kodziki
2562842 (19:01)

2562842 (19:01)

2562842 (19:01)
macie
Ja (19:01)
kodziki są
2562842 (19:01)
?
2562842 (19:01)
fajni
Ja (19:01)
Ale ja z nich nie korzystam
2562842 (19:01)
ale kiedys
2562842 (19:01)
jak wpisałam toi nie działalo
Ja (19:01)
Zdarza się z kodami
2562842 (19:01)
cos trzeba zrobic
2562842 (19:01)
zeby wpisac
2562842 (19:01)
?
2562842 (19:02)

Ja (19:02)
Nie wiem-nie używam kodów
2562842 (19:02)
k
2562842 (19:02)
dzieki
2562842 (19:02)
narazie bede cie miała na liście narazka
Ja (19:02)
ok
2562842 (19:02)
a i jaki emulator do back to nature\
Ja (19:02)
epsxe
2562842 (19:02)
jaki
2562842 (19:02)
?
Ja (19:03)
No mówie-nazwa epsxe
2562842 (19:03)
dziwna
2562842 (19:03)




I co zrobić z kimś takim ? Boje się że znowu zacznie pisać Jak mnie irytuje pisanie jednego wyrazu co wiadomość XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13593 Wysłany: 05 Cze 06 07:12 • Temat postu: Ale mam szpanerską zapalniczkę ... !
A mnie rozwala sposób w jaki taki jeden chodzi po szkole.Założył czapke z daszkiem odwróconą do tyłu,ręce wysunięte na boki i się buja XD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13592 Wysłany: 05 Cze 06 07:10 • Temat postu: Nowe emoty
kasmilus napisał(a):
No a ja sie troszke pobawiłem no i macie lekko przerobione emoty
Chodziło mu może o lekkie przerobienie (które mu nie wyszło bo to tylko rozjaśnienie zdaje się czy co tam jest XD)
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13566 Wysłany: 04 Cze 06 10:12 • Temat postu: Skąd macie ksywe?
Oj ja już nie pamiętam skąd wziął się mój nick Bodaj 2 lata temu (może troche później) zarejestowałem się na forum ssjcenter.Dałem sobie mario a że to forum o DB to dodałem ssj.A że później bodaj tutaj na hmt zarejestrowałem się i nie doszedł mail to zrobiłem sobie nowe konto mariossjex (i to też nie doszło.Dopiero gdy dodałem dwukropek na końcu nicku.Wiem,można to nazwać multikontami ale tylko to jedno działa )
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13471 Wysłany: 30 Maj 06 18:42 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Jaki ? I czemu w podpisie napisałeś "mój brat to lol" ?
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13461 Wysłany: 30 Maj 06 18:30 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
ziomin napisał(a):
mowie ci ze jetsem jego bratem... ale jak chcenie nie chcecie to nie on zaraz bedzie szukal nowej stronki..
Padłem XD
1.Nie jesteś w 3 gimnazjum-wierz mi XD
2.**********************

Komar: Cenzuruje nie ma co psuć sobie zabawy xD
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13456 Wysłany: 30 Maj 06 18:26 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
ziomin napisał(a):
Jak chcecie moge go namowic zeby dalej siedzial na stronce tylko nei dawajcie mu minusów i nie okazujcie ze sie smiejecie z niego...
Nie śmiejemy się z niego.Śmiejemy się z ciebie...czyli z niego bo to chyba ta sama osoba XD Tj. tak mi się zdaje
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
13452 Wysłany: 30 Maj 06 18:23 • Temat postu: Nie bójmy się pisać !!
Gośka napisał(a):
Właśnie śledzię tę "intelektualną rozmówkę". Coś wspaniałego! Rzeczywiście, "panie_dziadku"- nie odchodź! Ortografia, budowa zdań, styl wypowiedzi są niesamowite!! otreści już nie wspomnę...

Powiedziała o ortografi XD

3 gim ? No po treści postu idzie coś innego wywnioskować.Ale tam XD Temat można zamknąć XD

Ostatnio edytowany Wtorek, 30 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz(y).
© 2003 - 2026 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.